Energetyczny Kontakt, medytacja personalizowana, z imieniem | Wróć do Siebie

Personalizowana wersja medytacji „Energetyczny Kontakt”, z Twoim imieniem. Imię, które ma znaleźć się w nagraniu dodaj w „uwagach” do zamówienia. Domyślnie imię w formie wołacza. Czas realizacji: do 5 dni pracujących.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 45:00
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 110 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Rok wydania: 2022

97.99

Na tej stronie zamówisz personalizowaną wersję sesji „Energetyczny Kontakt”, z Twoim imieniem. Czas realizacji – do 5 dni pracujących.

Wersja BEZ personalizacji, bez imienia:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Energetyczny Kontakt między ludźmi, medytacja - powrotu do Siebie, do swoich naturalnych właściwości
Deal

Medytacja "Energetyczny Kontakt", w której podniesiesz swoją energetykę, nawiążesz energetyczny kontakt z drugą osobą i przekażesz jej swoją wiadomość komunikując się na duchowym, energetycznym poziomie.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 45:00 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 110 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2022

„Energetyczny Kontakt” – medytacja, w której podkład muzyczny strojony do 432Hz

Każdy, przynajmniej raz w życiu ma takie doświadczenie, gdy zauważa, że myśli o kimś, a potem ta osoba dzwoni, albo, przypadkiem, spotykacie się. Albo po prostu ktoś dzwoni, a ty wiesz, kto to jest.

Za każdym razem, gdy o kimś pomyślisz, nawiązujesz z tą osobą kontakt, kontakt na poziomie duchowym, mentalnym, emocjonalnym.

W tej medytacji pokażę Tobie, jak świadomie i w prosty sposób komunikować się z innymi na poziomie energetycznym, duchowym.

W trakcie sesji zwiększysz swoją energetykę, nawiążesz energetyczny kontakt z drugą osobą i przekażesz jej swoją wiadomość.

Jesteśmy wielowymiarowymi istotami i komunikujemy się nie tylko na poziomie fizycznym. Jednocześnie rzadko korzystamy z tych naszych naturalnych, duchowych umiejętności, więc… zanikły i są w uśpieniu. A w tej sesji nauczę cię, jak budzić te umiejętności. Jak świadomie komunikować się z drugą osobą na poziomie duchowym, na poziomie energetycznym.

To coś zwykłego i naturalnego, i… jedyne co ci grozi, to rozbudzenie świadomości siebie i swoich możliwości, więc jeżeli chcesz, aby było tak, jak jest, jeżeli nie chcesz nic zmieniać, to wyłącz to nagranie i wróć do normalnych czynności dnia.

„Możesz widzieć, słyszeć, czuć swoją duchową istotą. Cały czas odbierasz informacje na duchowym poziomie. Nie musisz widzieć, słyszeć, czuć fizycznymi zmysłami. Fizyczne zmysły są jak czujniki, których dane przetwarzane są w mózgu i interpretowane i rozumiane przez świadomość.

Jesteś duchową istotą i możesz korzystać z sensorów duchowego ciała – tam też są odbierane dane, które rozumiesz.

Czy to coś niezwykłego?

Nie. Taka jest twoja natura i masz obowiązek korzystać ze swoich naturalnych właściwości i rozwijać te umiejętności… mogą wydawać się nadnaturalne, ale to tylko dlatego, że były zapomniane.

Co musisz wiedzieć

  • Masz ciało fizyczne i jesteś istotą duchową
  • Atrybutem Twojej duchowości są Twoje ciała subtelne (energetyczne).
  • Wiesz, że w ciałach energetycznych są centra energetyczne, czakry.
  • Komunikując się na poziomie duchowym korzystasz z substancji poziomu duchowego.
  • W tej sesji wyrażasz intencję kontaktu, a połączenie realizowane jest dzięki Twojej podświadomości.
  • Przekazywany strumień informacji lepiej skondensować do „obrazu”, albo formy energetycznej. Na początku nie powinien to być „potok słów”.

Energetyczny Kontakt – jak korzystać

Przygotowanie: przygotuj wiadomość do przesłania. W trakcie sesji możesz zrealizować trzy połączenia z różnymi osobami, albo z tą samą. Uczysz się tutaj nawiązywać kontakt i go zamykać.

Czas i miejsce: wygodne dla Ciebie. Zadbaj, aby nic i nikt ci nie przeszkadzał (ludzie, komunikatory, urządzenia).

Pozycja: wygodna z prostym kręgosłupem.

Rozwinięcie medytacji: możesz umówić się z drugą osobą, że będziesz przesyłać jej konkretną wiadomość, a jej zadaniem będzie rozpoznać, poczuć „o co chodzi”.

Uwaga: Żyjemy w tak przesyconym szumem informacyjnym środowisku, że na początku tego typu kontakt może wydawać się jakiś „inny” i abstrakcyjny. I wymagający uważności obu stron komunikacji. To może być trudne. Dobra wiadomość jest taka, że to Podświadomość realizuje i to całkiem normalne, że „nagle” pojawia się jakaś myśl – trzeba tylko zwrócić na nią uwagę.
Tak. To może wyrywać z codziennego transu.


Premiera wersji BEZ personalizacji

22-11-2022


Po co imię w nagraniu? Żeby skuteczniej, szybciej i efektywniej zadziałać na Podświadomość – na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

Medytacja personalizowana, z imieniem, opinia

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Podświadomość

Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.


User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart