Telefon od Boga – przywraca równowagę w Sercu (programowanie Podświadomości)

Medytacja prowadzona “Telefon od Boga” jest przekazem dla Twojej Podświadomości, dzięki któremu osłabisz negatywne przekonania, wprowadzisz nowy sposób postrzegania siebie i świata, a co za tym idzie – nową jakość działania.

Format: Mp3 do Pobrania
Czas trwania: 17 minut (wersja 2018)
Jakość: Hi-Fi 192 kbps
Rozmiar: 26 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

24.99

Medytacja prowadzona – Praca z Podświadomością, programowanie Podświadomości:

Telefon od Boga

jest przesłaniem dla Twojej Podświadomości i kieruje Cię w stronę Twoich ukrytych zdolności. Nie jest to nowy program, który dany sposób myślenia zastępuje innym, wymyślonym i uważanym przez Rozum za sensowny.

Podświadomość

dokonuje pewnych rzeczy dla nas, steruje funkcjami organizmu, steruje emocjami, jest odpowiedzialna za realizację naszych marzeń. Wydajemy jej pewne polecenia, a ona je realizuje. Czasem bywa jednak też tak, że choć świadomie coś chcemy, to Podświadomość może tego nie chcieć. Do tego nie jest ona ani liniowa, ani logiczna…

W konsekwencji, jeśli ktoś ma negatywne przekonanie o czymś, np. mówi o kimś, że jest głupi, albo o sobie: “nikt mnie nie kocha, jaki jestem biedny, tak ciężko znaleźć pracę etc.”, to Podświadomość myśli: “Mój Pan chce doświadczać sytuacji, która potwierdzi, że tamten jest głupi, a jego nikt nie kocha, jest biedny i ciężko mu znaleźć pracę”. Rozumiesz? To nie wynika z tego, że życie jest trudne, pieniądze nie chcą napływać i nie ma dobrych ludzi.

Tak się dzieje, bo TY TAK CHCESZ!
SAMI KREUJEMY NASZE ŻYCIE!

“Telefon od Boga” ma tylko jedno założenie:

JESTEŚ DZIECKIEM BOGA!

Nie sługą, nie niewolnikiem, nie obrońcą – jesteś Dzieckiem Boga!

W jaki sposób odbierać “Telefon od Boga“, aby skutecznie zmieniać życie:

 1. To nagranie skierowane jest do Twojej Podświadomości.
 2. Jego celem jest osłabienie energii negatywnych przekonań i zaszczepienie w Podświadomości nowego sposobu postrzegania siebie i świata, a co za tym idzie – reagowania na niego.
 3. Odbierając “Telefon od Boga” decydujesz się poświęcić sobie minimum 20-30 minut dziennie przez 100 kolejnych dni. Z tym wiąże się SYSTEMATYCZNOŚĆ i UWAGA. Przeraziło Cię to? Może obawiasz się, że nie wystarczy Ci sił, albo samodyscypliny, albo (tu wpisz swoje obawy). Pytanie brzmi: czy CHCESZ coś zmienić? Jeśli tak, to…
 4. Słuchaj siebie i bądź konsekwentny lub konsekwentna. Jeśli coś wypada, że nie możesz o danej porze wysłuchać “Telefonu od Boga” – ustal, kiedy go odbierzesz. Zwłaszcza na początku jest taka wewnętrzna chęć słuchania go nie tylko przed snem, ale i rano po przebudzeniu. To taka wewnętrzna CHĘĆ zmiany – obserwowania tej zmiany w świecie! Na zewnątrz. To takie niesamowite uczucie, gdy obserwujesz, jak otwarcie się na swoje wnętrze zmienia świat na zewnątrz! I wtedy zaczynasz rozumieć, że Jesteś Dzieckiem Boga – zaczynasz rozumieć to Sercem, zaczynasz być Dzieckiem Boga. Różnica polega na tym, że intelektualnie możesz to rozumieć – wtedy żyjesz swoim wyobrażeniem tego. Kiedy jednak wiesz to Sercem – wtedy jesteś… Można o tym mówić, opowiadać o swoim doświadczeniu, ale w konsekwencji każdy przechodzi tę drogę sam.
 5. Bez sztucznego nacisku – niech się dzieje.
 6. Przeczytaj “Największy Cud Świata” Oga Mandino!

Kroki

 1. Przed snem znajdź Miejsce, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać.
 2. Odbierz “Telefon od Boga” i z uwagą go wysłuchaj.
 3. Podziękuj sobie za czas, jaki poświęciłeś dla swojego rozwoju.
 4. Zasypiaj myśląc o tym, że jesteś Dzieckiem Boga, o swoim związku z nim, o swoich zdolnościach, albo bądź w stanie bez myśli.

Uwagi

Przynajmniej na początku staraj się nie mówić innym o tym, co robisz. Podświadomość bywa wrażliwa na zdania innych ludzi – ich negatywne wypowiedzi mogą ją zdołować. W ciągu dnia znajdź chwilę, aby poczuć siebie i pomyśleć o sobie jak o Dziecku Boga, i o innych ludziach, i o świecie, który Cię otacza. Po co to wszystko? Co tu robią Dzieci Boga?

Przewidywane efekty “Telefonu od Boga”

 • Wzrost poczucia własnej wartości
 • Otwarcie się na Wewnętrzną Miłość
 • Otwarcie się na świat
 • Bardziej świadome kreowanie życia – przyciąganie dobrych dla naszego rozwoju ludzi i sytuacji
 • Wewnętrzna Radość i Spokój

Możliwe efekty uboczne

 • otwarcie Serca, czuciowiedza – rozumienie ludzi, zwierząt, świata bez słów
 • doświadczanie “odmiennych” stanów świadomości (LD, OBE, olśnienia)

Najwyższy czas zacząć żyć jak Człowiek.

Nagranie zawiera szumy i dźwięki wygenerowane dzięki Neuro-Programmer.

GRATIS otrzymujesz ebooka:

“O sztuce mówienia afirmacji”

Autor: Paweł R. Stań
Liczba stron: 18
Rozmiar: 157 KB

Uwaga 2: NiektO sztuce mówienia afirmacjiórym osobom ta medytacja prowadzona wydaje się kontrowersyjna ze względu na przesłanie, albo formę realizacji. Nie mam wpływu na Twoje poglądy, jeśli nie chcesz ich zmieniać. Jeśli masz zastrzeżenia co do formy przekazu – przeczytaj najpierw ebooka “O sztuce mówienia afirmacji” (pobierz ebooka bezpłatnie przez Messengera) i posłuchaj Kursu korzystania z Afirmacji Audio (bezpłatny).

1 review for Telefon od Boga – przywraca równowagę w Sercu (programowanie Podświadomości)

5.0 out of 5
1
0
0
0
0
Write a review
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating
 1. Magdalena (zweryfikowany)

  Słucham tego nagrania od 7 lutego Ustaliłam ze sobą, że jeżeli nie będę go mogła posłuchać to przedłużę słuchanie o 3 dni. Uważam, że to nagranie jest dobre, ponieważ poprawiły mi się relację z ludźmi, jestem spokojniejsza i co ciekawe doświadczam różnych zbiegów okoliczności, np samo znajduje się miejsce na parkingu, spotykam znajomych, o których myślę etc. polecam

  Helpful(1) Unhelpful(0)You have already voted this

  Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

  Zostaw komentarz

  © 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

  Prekognicja.pl
  Shopping cart