Toksyczni Ludzie cz. 2 – odcinanie wampira energetycznego

Ta medytacja jest dla Ciebie, jeśli chcesz przerwać połączenie energetyczne z osobą, miejscem, sytuacją, która okrada Cię z Twoich sił witalnych.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 20 minut
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 28 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

24.99

Toksyczni ludzie są jak wampiry energetyczne – jak sobie radzić z toksycznymi ludźmi? Druga część medytacji “Toksyczni Ludzie”

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Toksyczni Ludzie 1 - wampiry energetyczne
Deal
Wampiry energetyczne, toksyczni ludzie ciągną z nas energię, że hej! Współpracownicy, znajomi, bliscy... a poznać ich możemy po tym, jak się czujemy po takim spotkaniu. Jeśli zdarzyło Ci się coś takiego, to wiesz o czym mówię...Mp3 DownloadCzas trwania: 48 minut (trzy nagrania) Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 80 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak

Jak przerwać toksyczny związek?

Ta medytacja prowadzona jest dla Ciebie, jeśli chcesz przerwać połączenie energetyczne z osobą, miejscem, sytuacją, która okrada Cię z Twoich sił witalnych.

W tej medytacji postrzegasz siebie i toksyczną osobę na poziomie energetycznym. Uświadamiasz sobie wasze połączenie energetyczne i podejmujesz decyzję o przerwaniu go. W trakcie medytacji możesz również przerwać inne połączenia, nawet jeśli jedynie czujesz, że odpływa nimi energia (nawet, gdy nie uświadamiasz sobie, kto/co Cię okrada).

Celem tej medytacji jest nauczenie się stosowania procedury zrywania połączenia energetycznego również w czasie rzeczywistym, w czasie normalnego funkcjonowania w świecie.

Medytacja “Toksyczni ludzie” – Kroki:

  • Przygotowanie: Określ osobę, z którą chcesz przerwać toksyczne połączenie. Przypomnij sobie sytuację, w której bezpośrednio w czasie spotkania z tą osobą lub po spotkaniu, odczuwasz duży spadek energii.
  • Znajdź miejsce, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać.
  •  Pozycja: dowolna z prostym kręgosłupem (preferowana leżąca lub siedząca)

Uwagi do medytacji:

Więcej informacji o wampirach energetycznych w opisie “Toksyczni Ludzie”.

Możesz tą medytację zastosować również do zerwania toksycznego połączenia z miejscem lub sytuacją.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart