Piękne Ciało, Piękny Biust cz.2 – Ładowanie Pragnienia

“Ładowanie Pragnienia”, to medytacja, dzięki której utrwalisz w swojej Podświadomości to, czym jest odczuwanie pragnienia, uczucia pożądania czegoś.

Mp3 Download

Czas trwania: 25 minuty (dwie wersje)
Jakość: Hi-Fi 256 kbps
Rozmiar: 45 Mb
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak
Instrukcja Pdf: Tak (26 stron)

Original price was: 39.99zł.Current price is: 24.77zł.

Ta sesja medytacji dostępna jest również w zestawie:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
piękne ciało - komplet medytacji
Promocja

Piękne Ciało, Piękny Biust (komplet)

Original price was: 199.85zł.Current price is: 87.99zł. -56%

Odchudzanie i Piękne Ciało, Piękny Biust - komplet nagrań wspierających dążenie do powrotu do naturalnej wagi. Afirmacje, Wzmacnianie Pragnienia, Intensywna przemiana materii + bonus: Mniejsze Piersi (2 nagrania cz.2 i cz.3)

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: prawie 2,5 godziny Jakość: Hi-Fi 224-320 kbps Rozmiar: prawie 353 MB (5 plików *ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: tak (szczegóły na stronach nagrań)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Odchudzanie dla Kobiet
Deal

Prawie 7 godzin sesji medytacyjno-relaksacyjno-wizualizacyjnych ukierunkowanych na ciało. Dbaj o ciało. Szczegółowe opisy nagrań na ich stronach (linki poniżej)

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: prawie 7 godzin Jakość: Hi-Fi 224-320 kbps Rozmiar: prawie 851 MB (11 plików *ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: tak (szczegóły na stronach nagrań)

Czym jest pragnienie? Jak to jest pragnąć czegoś? Dlaczego o wiele łatwiej i szybciej osiągasz coś wtedy, gdy czegoś pragniesz?

Piękne Ciało Piękny Biust cz.2

Pragnienie w medytacji

“Ładowanie Pragnienia” to sesja wizualizacyjno-medytacyjna z 2 Etapu programu “Piękne Ciało, Piękny Biust”. Teraz Twoja Podświadomość dokładnie zobaczy czego pragniesz. Zakładam, że wykonałaś ćwiczenia zawarte w nagraniu z afirmacjami zgodnie z instrukcją.

“Ładowanie Pragnienia”, to medytacja prowadzona, dzięki której utrwalisz w swojej Podświadomości to, czym jest odczuwanie pragnienia, uczucia pożądania czegoś.

Pragnienie, to niezbędny element każdego osiągniętego celu, każdej spełnionej modlitwy. Dzięki jasnemu, mocnemu pragnieniu człowiek o wiele szybciej osiąga to, co zamierza i przyciąga do siebie sytuacje, ludzi, zdarzenia, okoliczności, które mu sprzyjają.

Pragnienie przypomina “wiarę jak ziarnko gorczycy”.

Pragnienie. Niestety, ludzie częściej skupiają się jedynie na swoich myślach. Dobrze jest jasno wszystko wiedzieć, ale bez ładunku emocjonalnego niewiele się dzieje. Gdyby było inaczej spełniały by się wszystkie modlitwy, a tak ludzie klepią i klepią swoje słowa.

Aby dobrze wykorzystać to nagranie, musisz wykonać dwie rzeczy:
– ćwiczenie przygotowujące: Czym jest Pragnienie
– jasno określić Cel

Zobacz wideo: Piękne ciało

CZYM JEST PRAGNIENIE czegoś – Ćwiczenie: 

Cel: nauka umiejętności wzbudzania, rozpoznawania uczucia Pragnienia.

Kroki:

 1. Przypomnij sobie sytuację (albo stwórz taką sytuację), w której bardzo chciało Ci się pić, jeść, pragnęłaś czegoś mocno, bardzo czegoś chciałaś. To powinno być coś zewnętrznego wobec Ciebie. Przykładowa sytuacja: upał, ciepłe suche pomieszczenie, jest Ci gorąco, chcesz napić się czegoś – widzisz butelkę z zimną wodą: co wtedy czujesz, co/jak czujesz w swoim ciele, kiedy możesz już za chwilę zaspokoić swoje pragnienie, chęć?
  Nie chodzi tutaj tylko o objawy fizyczne, ale głównie chodzi o świadomość UCZUCIA jakie towarzyszy pragnieniu czegoś, chodzi o emocje, o to coś, co sprawia, że możesz w różnych sytuacjach zdobyć się na niespotykany wysiłek, wykrzesać z siebie jeszcze więcej energii etc.
 2. Zapamiętaj uczucie Pragnienia.
 3. Jak czujesz się zaspokajając swoją potrzebę, realizując pragnienie?
 4. Jak czujesz się po zaspokojeniu swojej potrzeby?
 5. Przypomnij sobie uczucie Pragnienia bez związku z poprzednią sytuacją. Poczuj uczucie Pragnienia w swoim ciele.

Efekt końcowy: umiesz wzbudzić w sobie uczucie pragnienia.

Inne, typowe sytuacje, w których możesz odczuwać Pragnienie: głód, uzależnienia (np. kawa, papierosy, słodycze)

Uwagi: Powtórz ćwiczenie do momentu uzyskania biegłości we wzbudzaniu uczucia Pragnienia.

Edit 09.2016: Możesz skorzystać również z sesji medytacji prowadzonej Podjadanie – jak nie podjadać świadomość uczucia pragnienia.

Jasne określenie CELU

Zgodnie z techniką SMART, zwróć uwagę, aby twój CEL był:

 • Specyficzny – określasz Cel w miarę szczegółowo, w sposób prosty, konkretny, jednoznaczny i pozytywny.
 • Mierzalny – aby można było stwierdzić, czy Cel został osiągnięty – obserwujesz konkretne wskaźniki (np. kg, cm, uczucia).
 • Akceptowalny, Atrakcyjny – opisujesz to, czego chcesz i co jest dla Ciebie do przyjęcia (nie wymuszasz na siłę wbrew sobie). Cel powinien Cię motywować i powinien być dla Ciebie warty realizacji.
 • Realistyczny – realny dla Ciebie – dotyczy tego, co uważasz za możliwe do osiągnięcia. Cel powinien być zależny od Ciebie.
 • Terminowy – określasz Cel w czasie z konkretnym terminem realizacji.

W poprzednim etapie PCPB skupiałaś się głównie na przyczynach somatycznych wyglądu Twojego ciała. Teraz formułujesz swój Cel w ten sposób:

“Jestem lżejsza o X kg, w ciągu Y miesięcy, od … do … 201xr.”, “Moje wymiary zmieniają się do ABC, w ciągu Y miesięcy, od … do … 201xr.?”
albo (sugeruję na początek, jeśli wcześniej podejmowałaś niezadowalające próby zmiany)
“Czy będę lżejsza o X kg, w ciągu Y miesięcy, od … do … 201xr.”, “Czy moje wymiary zmienią się do ABC, w ciągu Y miesięcy, od … do … 201xr.?”

Oczywiście, to przykłady. Cel może być bardziej rozbudowany i bazować np. na różnicy w postrzeganiu siebie (np. czujesz się jeszcze piękniejsza).

Czas i Planowanie

Każdy z etapów Programu “Piękne Ciało, Piękny Biust” powinnaś stosować przynajmniej 3 tygodnie, ale mogą się one zazębiać. Więc teraz powinnaś być po przynajmniej 2 tygodniach Afirmacji. Kolejny tydzień wykorzystaj również na przygotowanie do “Ładowania Pragnienia”.

Pamiętaj, aby określając XY (“kilogramy w czasie”) uwzględnić swoje zdrowie, wziąć pod uwagę swój styl życia i inne, ważne dla Ciebie czynniki. Określając Cel weź również pod uwagę możliwe konsekwencje, np. w postaci wymiany ubrania. Część z tych elementów mogłaś ustalić korzystając z poprzedniego nagrania.

Sugeruję, aby minimalny czas “od – do” rozpoczynał się w następnym dniu po zakończeniu etapu “Ładowania Pragnienia”. Data “od” jest równocześnie datą przejścia do etapu “Aktywacji”.

Środki, Planowe działanie każdego dnia

 • Ile czasu, każdego dnia, jesteś w stanie poświęcić na realizację swojego celu?
 • Co robisz każdego dnia, aby osiągnąć Cel?
 • Zapisz i notuj, czy rzeczywiście dążysz do swojego Celu.

Tutaj znajdzie się miejsce na ćwiczenia z nagraniami, afirmacje, może być coś specjalnego w diecie, ćwiczenia fizyczne, wcześniejszy sen, medytacja, wizualizacja, spacer etc. – to, co uważasz, że będzie dobre i specjalnie poświęcone celowi. To powinno sprawiać Ci radość i dodawać energii do życia, więc trzeba dopasować to do swojego planu dnia, ilości czasu itp. Dobrze jest zaczynać i kończyć dzień ze swoim celem.

Wizualizacja – idealny obraz twojego celu (już osiągniętego) – połącz go ze słowem (np. “Jestem szczupła”, “Jestem …” itp. pozytywne stwierdzenie).

Przez wizualizację rozumiem tutaj wewnętrzne przedstawienie sobie celu w najlepszy dla Ciebie sposób wraz z towarzyszącymi mu uczuciami i słowem. Inaczej: nie tylko przedstawiasz sobie efekt końcowy (widzisz, słyszysz, itp.), ale również łączysz go z konkretnym uczuciem i słowem. Dawniej powiedziano by, że to działanie magiczne, bo po pewnym czasie wystarczy, że wypowiesz słowo i automatycznie działasz zgodnie ze skojarzeniem (dziś mówią na to programowanie, kotwiczenie itp.). Ważne, że “słowa nabierają mocy”.

Podobnie możesz skojarzyć słowo “Pragnienie” z tym uczuciem i inne słowa z innymi uczuciami czy stanami ciała/umysłu. Wymaga to odrobiny czasu i konsekwencji, ale jest tego warte.

2 Etap Piękne Ciało – Podsumowanie:
budowanie konstrukcji
[3 tygodnie]:

 • Ładowanie Pragnienia
 • Postawienie Celu, Planowe działanie
 • Ćw. “Czym jest Pragnienie”
 • Wizualizacja celu w połączeniu ze słowem i uczuciem
 • Kontynuujesz notatki w Dzienniku (uczucia, odczucia, wątpliwości, sposoby radzenia sobie z trudnościami)

Dlaczego “Piękne Ciało, Piękny Biust”?

Standardem przy wszelkiego rodzaju zmniejszaniu wagi jest to, że Twoje piersi również zmieniają swoją wielkość i swój kształt – w końcu w głównej mierze zbudowane są z tkanki tłuszczowej – i do tej pory tak było. Ale dziś możesz to zmienić, bo masz wpływ na swoje ciało, to jak się rozwija, jaką ma przemianę materii, jak jest zbudowane.

Ludzie dookoła, nauka, religia i my sami dajemy sobie wiele dogmatów, ale to od nas zależy czy żyjemy zgodnie z nimi i jakie są tego konsekwencje. I nie podważam tutaj żadnej nauki, bo nauka może dobrze opisywać pewne aspekty rzeczywistości, a rzeczywistość można opisywać z różnych punktów widzenia. Ale z drugiej strony powiem, że opis rzeczywistości nie jest rzeczywistością, że często nas ogranicza, przesłania nam widok całości, a zdanie “autorytetu” daje niemoc i uzależnienie.

Program “Piękne Ciało, Piękny Biust” pozwoli Ci wejrzeć w głąb siebie i uruchomić takie procesy autoregulacji, dzięki którym będziesz mogła wpłynąć na swoje ciało i kształtować je tak, jak zechcesz… Bez diety, bez tabletek, bez herbatek jeśli nie chcesz… Tylko Ty, bo w sobie masz klucz do Siebie.

Czy to kolejny slogan bez pokrycia?
Niemożliwe? To posłuchaj historii Darii… ( odchudzanie to przy tym pikuś, o Darii wspominałem przy okazji Tygla Przemiany Energii)

http://www.youtube.com/watch?v=PzPb-T4W_q4

Krótka Historia Darii

Daria napisała do mnie w połowie maja tego roku (2011). Znalazła moje nagrania antystresowe na prawo jazdy, a potem zapytała, czy robię również nagrania na indywidualne zamówienie, a interesuje ją wpływ Podświadomości na ciało fizyczne, a konkretnie na wzrost. WZROST.

To było kilka linijek, ale dla mnie konkret był mało konkretny, więc (krótko) w kolejnym mailu okazało się, że Daria studiuje, “jest dość niska” – ma 161cm, i chce jeszcze urosnąć, chce być wyższa… a przestała rosnąć raptem 8 lat wcześniej…

Co byś sobie pomyślała po takim mailu?
No właśnie. Większość ludzi nie rośnie po 20 roku życia (przynajmniej ja nikogo nie znam).

Na początku pomyślałem, że łatwiej jest zmienić swoje nastawienie i pokochać siebie niż urosnąć… ale skąd wiedziałem, że jedno jest łatwiejsze od drugiego? Czy sam nie uważam, że “jeśli czegoś chcesz, to możesz”? A Daria chciała być Wyższa. To było stałe pragnienie i wierzyła, że może to osiągnąć! Potrzebowała jedynie klucza, który otworzy te drzwi Podświadomości. Więc pomyślałem: “Zaje..fajnie! Wreszcie ktoś z fantazją!”

Czy Daria, po 8 latach odkąd przestała rosnąć, urosła?

Tak. We wrześniu dowiedziałem się, że w sierpniu miała takie dwa tygodnie, w ciągu których urosła 1,5cm. Jest teraz o 1,5cm wyższa. Do tego urosły jej stopy i niektóre z butów są za małe ;-).

Może 1,5cm to niewiele (kilkanaście procent z celu), ale to jest proces, który trwa, to praca z Podświadomością, która czasami burzy się, że “to nie możliwe i że jej się nie uda, że ludzie w tym wieku nie rosną”… Ale fakty mówią same za siebie. A najlepsze jest to, że to nie centymetry są ważne. Ważna jest świadomość tego co możesz, świadomość swoich możliwości, doświadczenie tego “poczucia stwarzania siebie”.

Wkoło jest wielu ludzi, którym nie podoba się wychodzenie poza ograniczenia, które sami mają. Próbują równać do siebie nie tylko świat, ale i innych po to, aby potwierdzać słuszność swoich przekonań.

Świadomie wybieraj swoją Drogę.
To Twoja Droga. I niezależnie od wszystkiego zawsze ponosisz konsekwencje. To Twój rezultat, więc lepiej podejmować własne decyzje, niezależnie od tego czy idziesz ze stadem, czy kroczysz swoją drogą.

…jeśli czegoś chcesz, znajdują się możliwości…

Struktura Programu Piękne Ciało, Piękny Biust

W Programie “Piękne Ciało, Piękny Biust” wykorzystuję ten sam algorytm co w przypadku Darii.

Pomyśl, jeśli Daria mogła urosnąć w wieku 21 lat, po 8 latach przerwy, to o ile prostsze jest wpłynięcie na gromadzenie czy spalanie tkanki tłuszczowej, czy wpłynięcie na przemianę materii…!?!

Zauważ, że są ludzie, którzy mogą zjeść mnóstwo i cały czas są szczupli. Są też tacy, którzy jedzą mało, a cały czas mają nadwagę. Powodów może być wiele: od trybu życia a na metabolizmie skończywszy. Niemniej, porównując ludzi prowadzących podobny tryb życia, i wśród nich są tacy jak wyżej. Kluczem tutaj wydaje się metabolizm, szybkość przemiany materii. Jeśli spytasz mnie, czy masz wpływ na swój metabolizm, odpowiem:

TAK! Masz! Podobnie jak na rytm bicia swojego serca, przewodność skóry, powiększanie i pomniejszanie różnych organów. Masz wpływ na swój metabolizm. A najlepsze jest to, że nawet nie musisz wiedzieć, jak to działa, ponieważ jesteś bardziej swoją Świadomością niż swoim ciałem i przez ciało wyrażasz swoją Świadomość. Zmieniając więc schematy myślenia, przekonania, wzorce swojej Podświadomości wpływasz na swoje ciało fizyczne.

Ja wiem, że łatwiej jest zwalić wszystko na tabletki, herbatki odchudzające, diety itp. i szukać uzdrowienia na zewnątrz. Łatwiej i wygodniej. I czasami to działa, ale tylko wtedy, gdy te zewnętrzne zmiany wpływają na zmianę Twojego wnętrza, na Twoją Świadomość. Jeśli Twoja Świadomość się nie zmienia, to kończą się tabletki, herbatki, diety i wszystko wraca do stanu poprzedniego (jojo), albo symptom ujawnia się w innym miejscu.

Program “Piękne Ciało Piękny Biust” wykorzystuje psychosomatyczne podejście do problemu.

Nadwaga i otyłość są SKUTKIEM. Tabletki, herbatki, specjalne krótkotrwałe diety skupiają się na niwelowaniu objawów. Program “Piękne Ciało Piękny Biust” skupia się na psychicznych przyczynach somatycznych objawów. To z Twojej psychiki wynika to, jak wyglądasz, w co się ubierasz, jakie decyzje podejmujesz, jak piszesz, jak się zachowujesz, jakie jest Twoje zdrowie.

Trwała zmiana, to zmiana mentalności i wzorców psychicznych, które w sobie nosisz.
Ten Program jest zorientowany na osiągnięcie najlepszego dla Ciebie stanu ciała.

Etapy Programu “Piękne Ciało, Piękny Biust”

Etap 1 – Intencja, Podjęcie Decyzji

Zaczynasz pracować ze sobą. Psychosomatycznie rozumiesz to, co się dzieje. Patrzysz na siebie uczciwie, ze szczerością wobec siebie, uświadamiasz sobie przyczyny obecnego stanu rzeczy i bierzesz odpowiedzialność za siebie, akceptujesz siebie. Nagrania wspierające: “Piękne Ciało, Piękny Biust – Afirmacje”

Etap 2 – Wzmacnianie Pragnienia

Etap 3 – Aktywacja

Etap 4 – Weryfikacja efektów

 

BEZPIECZEŃSTWO

Czy to jest bezpieczne? Tak.

Niezależnie od tego, jak “skrajny” cel sobie postawisz, nie stanie się nic, co mogłoby zaszkodzić Twojemu ciału. W kolejnych nagraniach jest “zawór bezpieczeństwa”, który mówi Ci, że zmiany zachodzą w Tobie w najlepszy dla Ciebie i Świata sposób.

Celem 1 i 2 Etapu Programu “Piękne Ciało, Piękny Biust” NIE JEST chudnięcie. Dlatego, jeśli stawiasz sobie cel typu “…ważę X kg…, wyglądam tak i tak…”, to weź pod uwagę, że “fizyczna” realizacja tego celu zacznie się w Etapie 3…

…ale Twoja podróż i tak zaczęła się dużo wcześniej…

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart