Regulamin Prekognicja.pl - nagrania Mp3 wspierające rozwój osobisty

Regulamin Prekognicja.pl

Portal Prekognicja.pl jest własnością Wolnego Człowieka Żywej Istoty © Paweł Robert Stań ©, autora treści zawartych w domenie https://prekognicja.plNa stronie Prekognicja.pl najpierw i przede wszystkim zastosowanie ma Prawo Naturalne i stosowane są zasady Prawa Naturalnego.

  1. Właścicielem nagrań udostępnianych w domenie Prekognicja.pl i ich twórcą jest
   Wolny Człowiek Żywa Istota
   © Paweł Robert Stań ©
   adres tylko do korespondencji:
   91-087 Łódź
   Wapienna 49/51 lok.62
   tel. (+48) 501 150 238
   Rachunek bankowy: 48 1140 2004 0000 3102 1522 2274

 

  1. Wolny Człowiek Żywa Istota © Paweł Robert Stań © sprzedaje swoje utwory (nagrania i publikacje) za pośrednictwem sieci Internet przez stronę www.Prekognicja.pl

 

  1. Warunkiem dokonania zakupu jest akceptacja niniejszego regulaminu.

 

  1. Do złożenia zamówienia dla nagrań Mp3 i innych treści cyfrowych niezbędne jest podanie swojego imienia i adresu e-mail, a przy pobieraniu zamówionych nagrań rejestrowany jest adres IP Klienta lub Klientki. Dane kontaktowe służą do przesyłania informacji związanych z produktami i są konieczne do pobrania zamówionych produktów cyfrowych.
   Między autorem a kupującym człowiekiem zawierana jest umowa cywilno-prawna.
   Zamówienie można złożyć jako Gość, lub zakładając konto Klienta. Należy wówczas podać swoje dane osobowe oraz adres e-mail, login i hasło, przy pomocy których Klient będzie mieć dostęp do sklepu.
   Zamawiając produkty fizyczne, np. płyty CD, niezbędne jest również podanie adresu, na który ma być dostarczona przesyłka.

   Zamówienie można złożyć również w inny sposób po wcześniejszej akceptacji obu stron. Zamówienie jest realizowane po jego opłaceniu.

 

  1. Klient lub Klientka zakładając konto na stronie © Paweł R. Stań © wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia oraz uzyskania pełnych informacji o dostępnych produktach i usługach.
   Dane osobowe przekazywane przez Klientów są przetwarzane przez Wolnego Człowieka Żywą Istotę © Paweł R. Stań ©, 91-087 Łódź, ul. Wapienna 49/51 lok. 62.
   Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa ich podania może uniemożliwić realizację umowy lub usługi w należyty sposób. Szczegółowe postanowienia dotyczące ochrony danych osobowych klientów znajdują się w Polityce Prywatności.

 

  1. Użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Dane osobowe przekazywane przez Klientów są przetwarzane przez © Paweł R. Stań ©, 91-087 Łódź, ul. Wapienna 49/51 lok. 62. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa ich podania może uniemożliwić realizację umowy lub usługi w należyty sposób. Szczegółowe postanowienia dotyczące ochrony danych osobowych klientów znajdują się w Polityce Prywatności.

 

  1. Złożenie zamówienia jest potwierdzane poprzez wiadomość e-mail zawierającą dane zamówienia i zamawianych produktów.

 

  1. Przyjęcie zamówienia do realizacji rozpoczyna się w momencie wpływu środków na rachunek bankowy Wolnego Człowieka Żywej Istoty © Paweł R. Stań ©. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem zewnętrznych operatorów płatności, m.in. Dotpay, Transferuj.pl, Paypal.
   „Płatność za pobraniem” (przy odbiorze) jest realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszty przesyłki dolicza operator pocztowy. „Płatność za pobraniem” może być wcześniej potwierdzona telefonicznie.
   W przypadku płatności online za pośrednictwem Dotpay.pl, Transferuj.pl, PayPal zamówione produkty elektroniczne są dostępne w ciągu kilku minut od zaksięgowania płatności.

 

 1. W przypadku nieopłacenia zamówienia w ciągu 7 dni, zamówienie zostaje automatycznie anulowane.
 2. Produkty fizyczne są wysyłane w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym (koszt produktu + „koszt przesyłki” i pakowania). Klient zawiera ze Sprzedawcą umowę pełnomocnictwa na wysyłkę. „Koszt wysyłki” jest zwrotem opłaty pocztowej – Sprzedawca nadaje przesyłkę w imieniu i na rzecz Klienta.
 3.  

 4. Zamówione produkty do pobrania są w postaci pliku skompresowanego *.ZIP – wystarczy rozpakować archiwum dowolnym programem do archiwizacji danych, np. darmowym 7-Zip. Klient może pobrać zamówiony produkt w ciągu 7 dni maksymalnie 10 razy. Jeśli Klient utraci swoje produkty (w dowolny sposób), to wystarczy napisać na adres mind @ prekognicja.pl z prośbą o ponowne udostępnienie. Nie trzeba nic tłumaczyć – na ogół w ciągu 48h linki do pobrania są aktywne (powiadomienie przychodzi na adres email zamówienia).

  Produkty do pobrania (Mp3 download, ebooki itp.) mogą zostać również wysłane na nośniku fizycznym (CD, DVD). W takim przypadku przed dokonaniem płatności należy skontaktować się z administratorem Prekognicja.pl w celu uzgodnienia kosztów przesyłki. Jeżeli na stronie produktu jest podany koszt wysyłki, to dotyczy on wysyłki na terytorium Polski.

  Jeśli nie zaznaczono inaczej: wszystkie produkty na stronie Prekognicja.pl są do użytku domowego, nie mogą być kopiowane, ani w jakikolwiek inny sposób reprodukowane, powielane, ani odczytywane w środkach publicznego przekazu bez pisemnej zgody © Paweł R. Stań ©.

 5.  

 6. W przypadku stwierdzenia wady lub braku towaru w już opłaconym zamówieniu © Paweł R. Stań © niezwłocznie informuje o tym fakcie Klienta lub Klientkę. Wartość brakujących produktów jest zwracana na wskazany rachunek bankowy. Klient ma również prawo do rezygnacji z całego zamówienia jak również wybrania innych produktów.
 7.  

 8. Wysyłki zamówień dokonywane są od poniedziałku do piątku.
 9.  

 10. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone. W przypadku zaginięcia przesyłki zgłaszana jest reklamacja do spedytora, który rozpatruje ją zgodnie ze swoimi procedurami. Po potwierdzeniu zaginięcia listu/paczki i pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji do Klienta wysyłane jest ponownie zamówienie bądź zwracana jest dokonana za nie płatność. Termin rozpatrzenia zaginięcia przesyłki zależy od regulaminu spedytora. Wynosi od 2 tygodni do 3 miesięcy.
 11.  

 12. © Paweł R. Stań © nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy dane adresowe podane przez Klienta są błędne lub niepełne. Ponowne wysłanie, zamówienia po otrzymaniu zwrotu przesyłki, jest możliwe po dokonaniu powtórnej wpłaty za wysyłkę oraz pokryciu kosztów związanych z dostarczeniem zwrotu. To samo dotyczy przypadku, gdy Klient nie odbierze w terminie przesyłki i zostanie ona odesłana.
 13.  

 14. Zamówienia realizowane są na terenie całej Polski jak również Świata. W przypadku wysyłek zagranicznych pobierana jest opłata według ustalonej przez spedytora stawki. Klient jest informowany o koszcie wysyłki i dokonuje przedpłaty stosownej kwoty.
 15.  

 16. Klient odbierając przesyłkę jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu, śladów otwierania itp. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej Protokołu Reklamacji.
 17.  

 18. Każdy Klient może w ciągu 17 dni zrezygnować z zamówionego produktu i zwrócić płytę CD lub plik Mp3 bez podania przyczyny. Zakupione produkty cyfrowe można zwrócić w ciągu 17 dni od momentu umieszczenia ich w Panelu Klienta, o ile nie zostały odtworzone. W przypadku produktów na płytach CD zwrot nie jest możliwy po otwarciu zapieczętowanego opakowania. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) pobranie produktu cyfrowego z Panelu Klienta jest równoznaczne z jego odtworzeniem. W przypadku zwrotu proszę o kontakt mailowy (mind @ prekognicja.pl) z podaniem numeru zamówienia i numeru konta bankowego, na który ma być dokonany zwrot. Pieniądze za produkt zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych na rachunek bankowy Klienta. Patrz: Polityka zwrotów.

  W przypadku produktów cyfrowych, co do których zachodzi podejrzenie, że były udostępniane osobom trzecim – reklamacje są odrzucane, a Klient zobowiązany i wzywany do zaprzestania tej aktywności.

  Fragmenty nagrań i wpisów na Blogu Prekognicja.pl mogą być udostępniane na innych stronach w sposób etyczny i ze wskazaniem źródła (link do cytowanych treści).

 19.  

 20. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie ma najpierw Prawo Naturalne, a potem przepisy kodeksu cywilnego.
 21.  

Ostatnia aktualizacja: 01 sierpnia 2021r.

Polecane

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Aktywne Afirmacje Mp3 Bogactwa Pieniedzy

Afirmacje Pieniędzy i BOGACTWA

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Neuro-Programmer

Neuro-Programmer 3 (software)

Out of Stock
379.00
Twój Koszyk
Biuletyn
Dopisz się do biuletynu i odbierz
20% zniżki
na nagrania w wersji do pobrania

Dołącz przez Facebooka lub wpisz

© 2021 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

PREKOGNICJA.pl
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Shopping cart