Afirmacje Personalizowane Pieniędzy 2021

“Afirmacje Pieniędzy” wersja PERSONALIZOWANA, z Twoim imieniem. W komentarzu do zamówienia wpisz swoje imię takie, jak chcesz, żebym zwracał się do Ciebie w nagraniu. Czas realizacji do 5 dni roboczych. Zamówienia są otwarte najczęściej w weekend.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 42:45 (4 nagrania)
Format pliku: Mp3
Rozmiar: 90 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: tak
Zalecane słuchawki: tak
Instrukcja PDF: tak

149.77

Afirmacje Pieniędzy z Twoim imieniem
(personalizowane)

Dlaczego warto korzystać z nagrań personalizowanych?

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

Porównanie Afirmacji Pieniędzy – zdecyduj, czy chcesz wersję podstawową, czy wersję z Twoim imieniem w nagraniu:


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Afirmacje Pieniędzy 2021
Deal

"Afirmacje Pieniędzy" z Asystentem Afirmacji na Messengera. Działasz systematycznie, a dzięki wdrożonym nowym, dobrym wzorcom, podświadomie pozytywnie reagujesz na pieniądze i zauważasz więcej okazji, w których

Mp3 Download Czas trwania: 36:54 (2 nagrania; wersja długa i krótka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 90 MB (pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2020 + Asystent Afirmacji na Messengera

Afirmacje Pieniędzy

Afirmacje Pieniędzy, to pozytywne stwierdzenia budujące nową jakość przekonań dotyczących relacji z pieniędzmi. Dzięki wdrożonym nowym, dobrym wzorcom, podświadomie zaczynasz pozytywnie reagować na pieniądze, a dzięki temu, że zwracasz uwagę na ważność pieniędzy, podświadomie zaczynasz zwracać uwagę na sytuacje i okoliczności, w których masz okazję do przyjęcia pieniędzy.

Jeśli myślisz, że afirmacje pieniędzy sprawią, że wieczorem zaśniesz, a rano pieniądze będą w portfelu, to nie jest to album dla Ciebie.

Stosujesz afirmacje, aby przejść od zwracania uwagi na negatywne aspekty (przekonania, przykre doświadczenia życiowe), do zwracania uwagi na to, CZEGO CHCESZ DOŚWIADCZAĆ w życiu.

Ale nie myśl, żeby dzięki afirmacjom “uciekać” od rzeczywistości. Nie chodzi, o zanegowanie rzeczywistości, ale o KREACJĘ nowej rzeczywistości.

Afirmacje Pieniędzy nie są formą ucieczki przed długami, kredytami, bezrobociem, czy brakiem gotówki w portfelu. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji, albo boisz się o swoją przyszłość ze względu na pieniądze – to fizycznie istnieje. Do tego, gdy martwisz się trudnościami, to kierujesz swoją uwagę na trudności – Twoja energia podąża za uwagą, więc, paradoksalnie, zasilasz to, czego chcesz uniknąć.

Co więc zrobić, aby zmienić trudną sytuację związaną z pieniędzmi, na dobrą?

Najpierw przyznaj przed sobą, że jest, jak jest i myślisz, jak myślisz.

Zaakceptuj, że bierzesz odpowiedzialność za swoje życiowe doświadczenia – dzięki temu przyznajesz sobie moc zmiany tego, co jest.

Skupiaj się na tym, czego chcesz – OBUDŹ SIĘ! i stań się istotą pełną obfitości w swoich myślach i uczuciach.

Myśl o tym, czego chcesz i rób, co trzeba.

Twoje stare programy mają w sobie dużo energii – w końcu karmisz je swoją uwagą już tyle lat…

Nowe schematy i przekonania dopiero się budują. Stare programy będą jeszcze przez jakiś czas powracać. I tu ważne jest, aby ich nie karmić negatywnymi uczuciami.

Jakie uczucia wywołuje w Tobie kolejna rata, zobowiązania finansowe, rachunki do zapłacenia…? Czujesz obawę przed przyszłością, bo… i nie wiadomo, czy będziemy mieli za co żyć? Spięcie? Skurcz w żołądku?

To właśnie są reakcje na stare programy i przekonania.
To, czego teraz doświadczasz w życiu, to istnieje, a Twoje myśli i uczucia, albo to jeszcze wzmacniają, albo to osłabiają. To, czego teraz doświadczasz jest, ale od Ciebie zależy Twoja reakcja na to.

Co wybierasz: życie w biedzie i strachu o przyszłość? czy życie w spokoju, radości i dostatku?

To drugie pytanie: jak chcesz żyć w spokoju, radości i dostatku, gdy tak często czujesz strach i obawę o przyszłość?

Być może odpowiesz, “no ale jak mam czuć spokój, gdy mam długi?”, albo pracę, której nie lubię i w której mało płacą, albo “jak mam czuć radość, gdy jest coraz gorzej?”, albo…

Odpowiem, że jeśli nie chcesz, to nie musisz nic zmieniać – prawdopodobnie, wszystko będzie się toczyć jak wcześniej.
Ale jeśli chcesz, to za każdym razem gdy pojawi się JAKIEKOLWIEK zdarzenie, w którym zauważysz negatywną myśl lub uczucie, za każdym razem pomyśl o swoim celu, pomyśl o spokoju, radości i dostatku, i powiedz sobie, że dążysz do celu, a Wszechświat Ci sprzyja.

Na tym polega “myśl o tym, czego chcesz i rób co trzeba” – trzymasz się obrazu w swoich myślach i uczuciach, a fizycznie podejmujesz działania, które są niezbędne.

Jak stosować Afirmacje Pieniędzy

Afirmacje Pieniędzy są narzędziem zmiany starych programów pieniężnych i wprowadzenia nowych przekonań i reakcji na pieniądze. Aby w maksymalnie krótkim czasie wprowadzić zmiany:

  • korzystaj z afirmacji przynajmniej raz dziennie (długie nagranie)
  • krótkie nagranie stosuj kilka razy dziennie w równych odstępach czasu
  • zasypiaj z afirmacjami pieniędzy i budź się z afirmacjami, z wdzięcznością, że zmierzasz do swojego celu
  • gdy w ciągu dnia pojawi się negatywna myśl lub uczucie (np. w reakcji na okoliczności) – pomyśl o swoim Celu, wypowiedz afirmację, przywołaj uczucie.

Pamiętaj: im częściej będziesz zwracać uwagę na nowe przekonania, tym szybciej usuniesz stare programy działania.

Nagrania afirmacji

Do dyspozycji masz dwa nagrania:

  • długie nagranie z relaksującym wstępem, w którym najpierw doświadczasz koherencji serca i dopiero potem afirmujesz.
  • krótszą, 7-minutową sesje tylko z afirmacjami pieniędzy do korzystania, gdy nie masz czasu, albo okoliczności do pełnej relaksacji. Tego nagrania możesz słuchać w czasie różnych czynności dnia codziennego, w czasie spaceru, w autobusie, gdy zmywasz naczynia, itp.

Dodatkowo w prezencie otrzymujesz dodatkowe 2 nagrania, do pracy z oddechem i energią pieniędzy (te nagrania nie są personalizowane).

Asystent Afirmacji

Aby jeszcze bardziej ułatwić wdrożenie nowych przekonań, stworzyłem Asystenta Afirmacji. Asystent prześle Ci dodatkową afirmację tekstową na Messengera i przypomni o zwróceniu uwagi na energię pieniędzy w ciągu dnia.

Od teraz będziesz pamiętać, aby systematycznie, przynajmniej minutę, utrzymać świadomość obfitości. Dzięki częstym powtórzeniom twoja podświadomość szybciej przyjmuje nowe przekonania.

Aby skorzystać z pomocy Asystenta Afirmacji musisz mieć Messengera. Asystent pracuje w godz. 6-22, 7 dni w tygodniu. Ilość wysłanych powiadomień zależy od Ciebie – afirmacyjne przypomnienia mogą być co godzinę, dwie, co kilkadziesiąt minut.
Koszt:  przez 7 dni korzystasz z Asystenta za darmo, a potem zdecydujesz, czy Ci pomaga i chcesz kontynuować.

Uwagi do Afirmacji Pieniędzy z Twoim imieniem

Promocyjne ceny są ważne do poniedziałku 30.11.2021, do godz. 22:30 lub do wyczerpania limitu wersji personalizowanych.

Dodanie imienia do nagrania to fizyczne działanie i do każdego nagrania podchodzę indywidualnie. Realizacja jest wg kolejności zgłoszeń.

Specification: Afirmacje Personalizowane Pieniędzy 2021

Wybierz imię

Agnieszka, Andrzej, Ariel, Asia, Beata, Bożena, Cezary, Damian, Dominik, Dorota, Ela, Ewa, Gabriel, Gosia, Grzegorz, Henryk, Iza, Izabela, Joanna, Jola, Karol, Karolina, Kasia, Katarzyna, Krzysiek, Krzysztof, Kuba, Łukasz, Maciej, Magdalena, Małgorzata, Małgosia, Marcin, Marek, Mariola, Mariusz, Marta, Marzena, Mateusz, Michał, Mieczysław, Monika, Natalia, Ola, Olga, Patryk, Paweł, Piotr, Przemek, Rafał, Robert, Sebastian, Sylwia, Tomek, Urszula, Wioleta, Witek, Witold, Zbyszek, Zuzanna, dodaj imię

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart