Trening autogenny – REGULACJA CIŚNIENIA

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2

Trening autogenny – regulacja ciśnienia” jest niezależną sesją… choć koresponduje z trzecią częścią 12-tygodniowego “Treningu autogennego Schultza – rytm serca“, to korzystasz z niego niezależnie od innych nagrań.

Format: Mp3 do Pobrania

Czas trwania: 45:48
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 110 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak
Instrukcja Pdf: Tak

24.99

ISBN N/A

Trening autogenny – Regulacja Ciśnienia

W tej sesji większy nacisk położony jest na równe bicie serca i spokojne krążenie krwi… W trakcie sesji możesz przeskanować swój układ krążenia. Jeśli czujesz gdzieś zatory lub zwężenia, możesz skierować tam specjalny strumień swojej uwagi.

To nie są tylko mechanicznie wykonywane sugestie. Dzięki temu, że swoje wyobrażenia napełniasz uczuciem, programujesz swoją nieświadomą część do takiego zarządzania ciałem, które jest najlepsze dla Twojego zdrowia.

Trening dostępny również w zestawie i na CD:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Klasyka relaksacji: Trening autogenny Schultza i Trening Jacobsona
Promocja

3 najczęściej kupowane, klasyczne nagrania relaksacyjne. Teraz w jednej paczce: "Mobilny trening autogenny Schultza", "Trening Jacobsona", "Trening autogenny - regulacja ciśnienia"

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 03:11:36 (3 albumy, 15 utworów) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 467 MB (5 plików ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja PDF: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Trening autogenny Schultza + Trening Jacobsona na CD
Promocja

3 najczęściej kupowane, klasyczne nagrania relaksacyjne. Teraz na jednej CD: "Mobilny trening autogenny Schultza", "Trening Jacobsona", "Trening autogenny - regulacja ciśnienia"

Mp3 na CD Czas trwania: 03:11:36 (3 albumy, 15 utworów) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja Pdf: Tak

“Trening autogenny – regulacja ciśnienia” – jak korzystać

“Trening autogenny – regulacja ciśnienia” jest niezależną sesją, choć koresponduje z trzecią częścią 12-tygodniowego “Treningu autogennego Schultza – rytm serca“.

W czasie sesji głęboko odprężysz swoje ciało i “przeskanujesz” swój układ krążenia. Jeśli będziesz mieć niski poziom energii witalnej – prawdopodobnie zaśniesz.

Pozycja ciała: wygodna, leżąca z prostym kręgosłupem.

Słuchawki: zalecane.

Bezpośrednim efektem tej sesji jest rozładowanie stresu i głęboki relaks.

Trening autogenny – zasypianie

Jeszcze przed publikacją tego treningu pewna mama sprawdziła jego działanie na swoim 13-letnim synu (nagranie było dla mamy).

Sytuacja była taka, że chłopiec nie chciał iść spać, mówił, że nie jest zmęczony, że ma dużo siły, że jeszcze nie, itd.

Mama zgodziła się, żeby jeszcze nie szedł spać, ale pod warunkiem, że posłucha treningu.

Chłopiec również się zgodził, zaczął słuchać i… po chwili spał.

Z późniejszych relacji obojga wyglądało to tak, że ostatnią rzeczą, którą pamiętał chłopiec, było polecenie zrobienia trzech głębokich oddechów. Mama tylko dodała, że czwarty oddech, to było już chrapnięcie.

Zasypianie w czasie sesji oczywiście nie jest celem treningu autogennego. Zwróć jednak uwagę, jak własna ocena stanu swojego ciała i umysłu może być myląca. Jeśli zasypiasz w czasie nagrania, to prawdopodobnie Twoje ciało tego potrzebuje.

Jeśli masz problemy z zasypianiem – możesz sprawdzić funkcjonalność tej sesji w kierunku zasypiania. Jeśli zaśniesz, to będzie krótka drzemka, bo koniec nagrania najprawdopodobniej Cię wybudzi.


Trening Autogenny – Regulacja Ciśnienia – instrukcja PDF

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Trening autogenny Schultza Mp3
Promocja
Trening autogenny Schultza uruchamia te procesy w organizmie, które pozwalają mu wrócić do naturalnej równowagi. Następuje wzrost odporności organizmu, który poprawia stan zdrowia... Medytacja prowadzona w wersji: na CD i Mp3 download w wariancie dla kobiet i mężczyzn - wybierz właściwą wersję! Mp3 DownloadCzas trwania: 2x192 minuty (dwie wersje) Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 615 MB (6 plików ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Mobilny trening autogenny Schultza
Deal

"Mobilny trening autogenny Schultza", to 12-tygodniowy program do zastosowania w codziennym życiu. Teraz wychodzisz z domu i ćwiczysz tam, gdzie jesteś.

Mp3 Download Czas trwania: 2:08:40 (13 utworów) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 311 MB (3 pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja Pdf: Tak

Trening Autogenny Schultza – inne nagrania

TA 1 – Odczuwanie ciężaru
TA 2  – Odczuwanie ciepła
TA 3 – Rytm serca
TA 4 – Kontrola oddechu
TA 5 – Splot słoneczny
TA 6 – Chłodne czoło

Trening Jacobsona

zestaw: Trening Autogenny + Trening Jacobsona


O autorze

Nazywam się Paweł Stań. Z wykształcenia jestem m.in. pedagogiem i terapeutą zajęciowym.
Moją pasją jest medytacja i praca ze świadomością. Wyrażam siebie tworząc nagrania audio – medytacje, wizualizacje, afirmacje publikuję od 2007r.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Prekognicja.pl
Shopping cart