Prekognicja – Pamięć Przyszłości

Prekognicja: „spoglądanie na rozwiązania”, to nie to samo, co rozwiązanie. Często nie znamy tych małych kroków, które trzeba zrobić, aby dojść do celu. Ale w jakiś sposób jesteśmy ukierunkowani na…

Format: Mp3 do Pobrania

Czas trwania: 1h 23 minuty (2 medytacje)
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 138 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

39.99

Prekognicja? Prorocze wizje? Prorocze sny? Jak pamiętać przyszłość? Jak zapamiętać zdarzenia z przyszłości? Medytacja prowadzona, która pomoże Ci rozwinąć umiejętność prekognicji.

Prekognicja
Pamięć przyszłości

PREKOGNICJA – w parapsychologii zjawisko paranormalne oznaczające wiedzę o zdarzeniach w przyszłości, której nie można wywieść z bieżącego stanu wiedzy.

CEL MEDYTACJI

– Dotknięcie Świadomością Przyszłości. Zapamiętanie potencjalnych zdarzeń.

– Wiedza o konkretnym zdarzeniu.

– Wynik określonego zdarzenia.

ZAŁOŻENIA

– Czas płynie jednocześnie w kierunku Przyszłości i Przeszłości (np. fizyka kwantowa, buddyzm)

– Postrzeganie czasu związane jest ze świadomością

– Świadomość jest „ponadczasowa” i może „przemieszczać się” w czasie i poza czasem (prorocze sny, wizje, techniki dywinacyjne, regresja, itp. – różnice wynikają z kanału, poprzez który dociera informacja i sposobu jej interpretacji)

– Każdy ma wystarczające zdolności

ZASTOSOWANIE medytacji

Jedni mówią, że mamy wolną wolę, że możemy zmieniać przyszłość, że przyszłość jest elastyczna, że nie można przewidzieć przyszłości, co najwyżej pewne trendy, bo jeszcze się nie stała”.

Inni mówią, że przyszłość jest już ukształtowana, że mamy tylko zrozumieć, dlaczego tak zdecydowaliśmy, że generalnie nie ma miejsca na „przypadek”, bo wszystko, co się stało/dzieje w naszym życiu jest nieuniknione… gdyby można było uniknąć tego, co się stało, to po prostu by się nie stało.

Jak jest w rzeczywistości?

Może to dwie strony tego samego medalu i Prawda jest gdzieś pośrodku?
W dużej mierze zgadzam się z oboma tymi poglądami.
Jednocześnie uważam też, że za „spoglądaniem” w przyszłość w głównej mierze powstrzymuje/napędza nas wiara w to, że to jest możliwe.

Do czego można zastosować „Prekognicję – Pamięć Przyszłości”
(oczywiście oprócz oczywistego „odsłaniania” zasłony czasu samej w sobie):

kreatywność – poszukując „czegoś nowego”, inspiracji, natchnienia itp., możesz sięgnąć do czasu, w którym to już powstało

rozwiązywanie problemów

sprawdzanie efektów podjętych decyzji – co się stanie, gdy postąpisz właśnie tak, podejmiesz taką, a nie inną decyzję

prekognicja 'kiedy ciało fizyczne śpi’ – [prekognicja dla świadomości ciał subtelnych]

„odnawianie” kontaktu z osobą, z którą ten kontakt się urwał

„Spoglądanie na rozwiązania”, to nie to samo, co rozwiązanie. Często nie znamy tych 'małych kroczków’, które trzeba zrobić, aby dojść do celu. Ale w jakiś sposób jesteśmy ukierunkowani na rozwiązanie. A wtedy, gdy pojawia się kolejny element na drodze, po prostu wiesz, że to trzeba zrobić.

NAGRANIA

W „Prekognicji – Pamięć Przyszłości” masz do dyspozycji 2 medytacje.

W pierwszej medytacji prekognicji, uruchamiasz swój symbol Prekognicji, dzięki temu łatwiej i szybciej możesz wchodzić w ten stan świadomości.

Druga medytacja ma skróconą część relaksacyjną. Jest dla osób szybciej osiągających stan głębokiego relaksu. Ty decydujesz, kiedy do niego przechodzisz.

To w dużej mierze kreatywna medytacja, choć gdy przechodzisz przez drzwi, to otrzymujesz wskazówki do „osadzenia się” w nowej rzeczywistości.

CEL PODRÓŻY – MIEJSCE i CZAS

– czas obiektywnie zdefiniowany (data, godzina)

– miejsce zdefiniowane przez miejsce w świecie fizycznym, albo przez „osobę” – trafiasz do miejsca, w którym jest osoba. „Osobą” możesz być Ty. Osobą może być też ktoś zupełnie inny.

MEDYTACJA PREKOGNICJI – KROKI

– wyraź intencję, w której będziesz medytować

– prośba do „Wyższej Jaźni” o prowadzenie w medytacji

– zalecana pozycja leżąca

UWAGI do MEDYTACJI

– Zadbaj o odpowiedni poziom energii: jeśli będzie zbyt niski – zaśniesz, jeśli zbyt wysoki – możesz chcieć bardziej „na siłę” oczekiwać wyników.

– Pozwól Podświadomości działać – wyznaczaj jej kierunki, komunikuj swoje oczekiwania, sprawdzaj efekty, tłumacz co Ci się podoba, a co nie, co może zrobić lepiej i dlaczego będzie to dobre dla Ciebie, dla niej, dla Świata.

– Baw się tym! Jeśli zaśniesz w trakcie – to jest w porządku. Jeśli Podświadomość nie podsuwa Ci żadnych wrażeń wzrokowych, słuchowych – odbieraj odczucia tego miejsca i czasu. Nic na siłę!

– Jeśli chcesz, możesz założyć notes/dziennik, w którym możesz notować swoje oczekiwania, odczucia, efekty, przekonania Podświadomości, ich źródła i sposoby naprawy.

Jestem Realistą.
Chwila, która minęła,
jest dla mnie tak samo realna jak ta,
która jeszcze nie nastąpiła


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Jak wygrać w lotto - Prekognicja lotto - medytacja prowadzona
Deal
Jak wygrać w Lotto - intuicyjne typowanie liczb. "Prekognicja..." przypomina regresję hipnotyczną. Różnica polega na tym, że w regresji jest TERAZ jakiś "skutek" i szukamy "przyczyny". W "Prekognicji Lotto" teraz tworzysz "przyczynę przyszłego skutku".Format: Mp3 do PobraniaCzas trwania: 245 minut (9 nagrań) Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 386 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja Pdf: Tak

1 review for Prekognicja – Pamięć Przyszłości

5.0 out of 5
1
0
0
0
0
Write a review
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating
 1. Jerek Bogdan

  Ciekawa medytacja. Kilka tygodni temu miałem dylemat co do podjęcia decyzji i chciałem zobaczyć którą opcję wybrać… a dziś spełniają się pierwsze wizje. Życie jest piękne 🙂

  Helpful(1) Unhelpful(0)You have already voted this

  Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

  Zostaw komentarz

  © 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

  Prekognicja.pl
  Shopping cart