Intensywna Przemiana Materii. Odchudzanie dla Mężczyzn – etap 3.

„Intensywna Przemiana Materii” – sesja wizualizacyjno-medytacyjna z 3 Etapu programu Odchudzanie dla Mężczyzn. Dzięki jasnemu, mocnemu pragnieniu człowiek o wiele szybciej osiąga to, co zamierza i przyciąga do siebie sytuacje, ludzi, zdarzenia, okoliczności, które mu sprzyjają.

Mp3 Download

Czas trwania: 35:30
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 85 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Instrukcja PDF: tak (6 str.)

39.99

Trzeci etap odchudzania dla mężczyzn. Jeśli poszukujesz podobnego nagrania dla kobiet, to zajrzyj tutaj.

„Intensywna Przemiana Materii”

Aktywacja „Intensywnej przemiany materii”, to nagranie, na które czekasz prawdopodobnie od 6 tygodni.

W tym czasie uświadomiłeś sobie psychiczne przyczyny zwiększania objętości ciała, jasno określiłeś swój cel, a mentalną wizję naładowałeś mocą swojego pragnienia.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Zaczynaj od Siebie - Afirmacje mp3 tylko dla mężczyzn
Promocja

Zaczynaj od Siebie – Afirmacje. Program Odchudzania dla Mężczyzn cz.1

Original price was: 39.99zł.Current price is: 29.99zł. -25%

Afirmacje mp3 "Zaczynaj od Siebie", to punkt wyjścia do zmiany siebie i swojego życia, swojego ciała. To pierwsze z nagrań nowego programu odchudzania dla mężczyzn.

Mp3 Download Czas trwania: 43:55 (dwie wersje tylko dla mężczyzn) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 93 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: tak (25 str.)

Dzisiaj przyszedł czas na uruchomienie tego procesu.

Jeśli zaangażowałeś się we wcześniejsze ćwiczenia, to dziś Twoja Podświadomość jest tak naładowana, że nie może już doczekać się, aż pozwolisz jej fizycznie realizować Wasze cele!

Jeśli mimo wszystko masz jakiekolwiek wątpliwości czy obawy związane z realizacją swojego celu, to daj sobie jeszcze trochę czasu, wypisz to, czego się obawiasz i sprawdź, czy to ma sens.

Pamiętaj! To Twoje Serce najlepiej wie, co jest najlepsze dla Ciebie i co możesz. Logika jest po to, aby pomóc Ci to osiągnąć. Chcesz czegoś – znajdziesz sposób, aby do tego dojść… nawet jeśli jest to wbrew „obowiązującej logice”.

Teraz napiszę to jeszcze raz i pewnie jeszcze nie raz:

To Ty Decydujesz!
Ty wyznaczasz swoje granice,
granice swoich możliwości!

Jakie są granice „ludzkich” możliwości?

Jan van Helsing w „Ręce precz od tej książki” opisuje przypadek chłopca, który w wypadku samochodowym stracił nogę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby po kilku tygodniach rodzice i lekarze nie zauważyli, że noga zaczyna odrastać. Nie potrafili tego wyjaśnić, więc zaczęli utrwalać ten proces na filmie. Jedyne z czym kojarzyli to rodzice, to to, że chłopiec często bawił się z jaszczurkami i widział, że jaszczurce odrasta ogon. Nikt mu nie powiedział, że u ludzi tak się raczej nie dzieje, więc chłopak żył przekonany, że jeśli jaszczurka tak może, to człowiek również.

W tej samej książce:

„Przed kilkunastoma laty poznałem w Nowej Zelandii nauczycielkę, która opowiedziała mi podobną historię.

W czasie lekcji techniki mała dziewczynka straciła połowę palca. Po krótkim pobycie w szpitalu dziewczynka wróciła do szkoły. Nauczycielka wzięła ją na bok i powiedziała, że palec odrośnie, ale tylko wtedy, jeżeli nikomu nie zdradzi tej tajemnicy i wszystko zachowa wyłącznie dla siebie. I co się stało? Po pewnym czasie palec odrósł.

Dlaczego nauczycielka zabroniła dziewczynce mówić o tym komukolwiek? Zapewne dlatego, że reakcja ludzi, słyszących o odrastaniu palca, mogłaby zniszczyć wiarę dziewczynki, zburzyć jej nadzieję. Dorośli, a może nawet i inne dzieci, pewnie powiedzieliby, że palec nie może odrosnąć. Czy wtedy wierzyłaby w to także ta mała dziewczynka?”

Teraz Ty decydujesz co możesz, więc korzystaj ze swoich naturalnych właściwości.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Odchudzanie dla Mężczyzn
Promocja

Odchudzanie dla Mężczyzn etap 2. Wzmacnianie pragnienia.

Original price was: 39.97zł.Current price is: 29.99zł. -25%

"Wzmacnianie Pragnienia" - sesja wizualizacyjno-medytacyjna z 2 Etapu programu Odchudzanie dla Mężczyzn. Pragnienie, to niezbędny element każdego osiągniętego celu. Dzięki jasnemu, mocnemu pragnieniu człowiek o wiele szybciej osiąga to, co zamierza i przyciąga do siebie sytuacje, ludzi, zdarzenia, okoliczności, które mu sprzyjają.

Mp3 Download Czas trwania: 20:51 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 50 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: tak (13 str.)

Intensywna Przemiana Materii” (aktywacja) jest nagraniem wchodzącym w skład „Programu Odchudzania dla Mężczyzn”. Jeśli decydujesz się skorzystać z tej sesji niezależnie od pozostałych nagrań (Afirmacje „Zaczynaj od Siebie”, „Wzmacnianie Pragnienia”), i chcesz odnieść maksimum korzyści, to najpierw we własnym zakresie:

 • określ psychiczne przyczyny somatycznych objawów,
 • zdefiniuj swój cel i napełnij go pragnieniem
 • przeczytaj ebooka „O mówieniu Afirmacji

„Intensywna Przemiana Materii” – jak stosować

Cel medytacji:

 1. przypomnienie sobie stanu intensywnej przemiany materii, zapamiętanie go, skojarzenie z symbolem, uaktywnienie intensywnej przemiany materii dzisiaj
 2. utrwalenie w Podświadomość miejsc ciała, w których tkanka tłuszczowa ma być szybciej spalana

Przygotowanie do medytacji:

 • przed wysłuchaniem nagrania przypomnij sobie chwilę, w której czułeś (albo wiedziałeś), że masz dobrą, intensywną przemianę materii. (To może być czas z wieku dorastania, albo z dzieciństwa, gdy miałeś dużo energii, którą pozyskiwałeś z pożywienia, którą przetwarzałeś na energię fizyczną, albo intelektualną, emocjonalną…).
  Zapytaj również swoją Podświadomość: jaki jest Twój najlepszy symbol intensywnej przemiany materii. Symbolem może być obraz, znak, litera, działanie, gest, słowo – to coś indywidualnego. (Technicznie: zrelaksuj się, pomyśl o intensywnej przemianie materii, zadaj pytanie o symbol i spokojnie oddychaj oczekując pojawiających się skojarzeń.
  Jeśli mimo wszystko nie pojawi się spontanicznie symbol: zapisz na kartce wszystkie pozytywne skojarzenia z intensywną przemianą materii, nie zastanawiaj się nad tym – tylko zapisuj. Wybierz skojarzenie, które najmocniej czujesz i niech to będzie Twój symbol)
 • poczuj Miłość

Uwaga: Choć w treści nagrania główny nacisk został położony na zmniejszenie tkanki tłuszczowej na brzuchu, to swoją uwagę kieruj na wszystkie miejsca, które chcesz odchudzić.

Pozycja w medytacji: wygodna, leżąca, w spokojnym miejscu.

Czas i Częstotliwość stosowania nagrania: minimum 6 dni, pora dnia – w której masz wystarczająco dużo energii. Wieczorem zasypiasz z wyobrażeniem symbolu w ciele, w każdej komórce swojego ciała. Budzisz się z wyobrażeniem symbolu.

Kontynuacja (min. 3 tygodnie): zasypianie i budzenie się z Symbolem Intensywnej Przemiany Materii i pamiętanie o nim w trakcie dnia.

W wolnych chwilach możesz skupić się na oddechu wyobrażając sobie symbol intensywnej przemiany materii. Możesz również wyobrażać sobie i odczuwać, jak Twój brzuch zmniejsza się, gdy z komórek tłuszczowych, jak z baloników, „uchodzi powietrze”.

Uwagi do medytacji:

 • W całym procesie słuchaj swojego ciała, słuchaj swojego Serca. Ciało nigdy nie kłamie i wyraża to, do czego często nie chcemy się przyznać nawet przed sobą. Im szybciej zaczynamy być szczerzy wobec siebie, tym szybciej nasze życie wraca do równowagi.
 • Wzmocnij proces odchudzania również aktywnością fizyczną i wspierającym sposobem odżywiania. Skóra na brzuchu po nagłym ubytku tkanki tłuszczowej powinna być elastyczna – przygotuj ją na to.
 • Na tym etapie (jeśli przeszedłeś poprzednie) cały proces powinien sprawiać Ci Radość i dodawać Energii.

Poznaj siebie!
Sukcesów, Paweł R. Stań


Program Odchudzania dla Mężczyzn

To Program Odchudzania, który nie zrobi nic za Ciebie, ale jeśli podążysz za nim, to zmienisz swoje ciało.
Masz wpływ na swoje ciało, to jak się rozwija, jaką ma przemianę materii, jak jest zbudowane.

Co do idei i realizacji otrzymujesz tutaj konkretne instrukcje analogiczne do tych z Programu dla kobiet (PCPB). Dziewczyny, dzięki Piękne Ciało, Piękny Biust, wpływały na wielkość swoich piersi (przy jednoczesnej utracie wagi), na ogół zwiększając ich wielkość… Choć dla Magdaleny zmiany okazały się zbyt duże i potem z równie dobrym skutkiem zajęła się zmniejszaniem piersi (czytaj na blogu).

Cel Programu Odchudzania

Celem tego Programu jest zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej na brzuchu. Jeśli więc masz problem z brzuszkiem, z oponką, z nadwagą – zapraszam Cię do sprawdzenia, jak skutecznie może zadziałać w Twoim życiu.

Główna praca, jaka Cię czeka, to praca ze sobą, ze swoją świadomością, praca z podświadomością, przekonaniami, schematami i wzorcami, wg których funkcjonujesz. Podstawowym celem jest tutaj zmiana w Świadomości, która w konsekwencji wywoła zmianę w reakcjach, w zachowaniu, w funkcjonowaniu.

Ludzie dookoła, nauka, religia i my sami dajemy sobie wiele dogmatów, ale to od nas zależy czy żyjemy zgodnie z nimi i jakie są tego konsekwencje.
I nie podważam tutaj żadnej nauki, bo nauka może dobrze opisywać pewne aspekty rzeczywistości, a rzeczywistość można opisywać z różnych punktów widzenia. Ale z drugiej strony powiem, że opis rzeczywistości nie jest rzeczywistością, że opis rzeczywistości często nas ogranicza, przesłania nam widok całości, a zdanie
się na „autorytet” daje niemoc i uzależnienie.

Program Odchudzania dla Mężczyzn pozwoli Ci wejrzeć w głąb siebie i uruchomić takie procesy autoregulacji, dzięki którym będziesz mógł wpłynąć na swoje ciało i kształtować je tak, jak zechcesz… Bez diety, bez tabletek, bez herbatek jeśli nie chcesz… Tylko Ty, bo w sobie masz klucz do Siebie.

Czy to kolejny slogan bez pokrycia? Niemożliwe?
Posłuchaj historii Darii – odchudzanie to przy tym pikuś ;-),
– o Darii wspominałem przy okazji Tygla Przemiany Energii.

Krótka Historia Darii

Daria napisała do mnie w połowie maja 2011r. Znalazła moje nagrania antystresowe na prawo jazdy, a potem zapytała, czy robię również nagrania na indywidualne zamówienie, a interesuje ją wpływ Podświadomości na ciało fizyczne, a konkretnie na wzrost. WZROST.

To było kilka linijek, ale dla mnie konkret był mało konkretny, więc (krótko) w kolejnym mailu okazało się, że Daria studiuje, „jest dość niska” – ma 161cm, i chce jeszcze urosnąć, chce być wyższa… a przestała rosnąć raptem 8 lat wcześniej…

Co byś sobie pomyślał po takim mailu?

No właśnie. Większość ludzi nie rośnie po 20 roku życia (przynajmniej ja nikogo nie znam).

Na początku pomyślałem, że łatwiej jest zmienić swoje nastawienie i pokochać siebie niż urosnąć… ale skąd wiedziałem, że jedno jest łatwiejsze od drugiego? Czy sam nie uważam, że „jeśli czegoś chcesz, to możesz”? A Daria chciała być Wyższa. To było stałe pragnienie i wierzyła, że może to osiągnąć! Potrzebowała jedynie klucza, który otworzy te drzwi Podświadomości. Więc pomyślałem: „Zaje..fajnie! Wreszcie ktoś z fantazją!”

Czy Daria, po 8 latach odkąd przestała rosnąć, urosła?

Tak. We wrześniu 2011 dowiedziałem się, że w sierpniu miała takie dwa tygodnie, w ciągu których urosła 1,5cm. Do tego urosły jej stopy i niektóre z butów są za małe 🙂

Może 1,5cm to niewiele (kilkanaście procent z jej celu), ale to jest proces, który trwa, to praca z Podświadomością, która czasami burzy się, że „to nie możliwe i że jej się nie uda, że ludzie w tym wieku nie rosną”… Ale fakty mówią same za siebie. A najlepsze jest to, że to nie centymetry są ważne. Ważna jest świadomość tego co możesz, świadomość swoich możliwości, doświadczenie tego „poczucia stwarzania siebie”.

Wkoło jest wielu ludzi, którym nie podoba się wychodzenie poza ograniczenia, które sami mają. Próbują równać do siebie nie tylko świat, ale i innych po to, aby potwierdzać słuszność swoich przekonań.

Świadomie wybieraj swoją Drogę.

To Twoja Droga. I niezależnie od wszystkiego zawsze ponosisz konsekwencje. To Twój rezultat, więc lepiej podejmować własne decyzje, niezależnie od tego czy idziesz ze stadem, czy kroczysz swoją drogą.

jeśli czegoś chcesz, znajdują się możliwości…


Struktura Programu odchudzania dla Mężczyzn

W Programie odchudzania dla Mężczyzn wykorzystuję ten sam algorytm co w przypadku Darii.

Pomyśl, jeśli Daria mogła urosnąć w wieku 21 lat, po 8 latach przerwy, to wpłynięcie na spalanie tkanki tłuszczowej, czy wpłynięcie na przemianę materii wydaje się banalne…

Zauważ, że są ludzie, którzy mogą zjeść mnóstwo i cały czas są szczupli. Są też tacy, którzy jedzą mało, a cały czas mają nadwagę. Powodów nadwagi może być wiele: od trybu życia a na metabolizmie skończywszy. Niemniej, porównując ludzi prowadzących podobny tryb życia, i wśród nich są tacy jak wyżej. Kluczem tutaj wydaje się metabolizm, szybkość przemiany materii. Jeśli spytasz mnie, czy masz wpływ na swój metabolizm, odpowiem:

TAK! Masz! Podobnie jak na rytm bicia swojego serca, przewodność skóry, powiększanie i pomniejszanie różnych organów. Masz wpływ na swój metabolizm. A najlepsze jest to, że nawet nie musisz wiedzieć, jak to działa, ponieważ jesteś bardziej swoją Świadomością niż swoim ciałem i przez ciało wyrażasz swoją Świadomość. Zmieniając więc schematy myślenia, przekonania, wzorce swojej Podświadomości wpływasz na swoje ciało fizyczne.

Oczywiście łatwiej jest zwalić wszystko na tabletki, herbatki odchudzające, diety itp. i szukać uzdrowienia na zewnątrz. Łatwiej i wygodniej. I czasami to działa, ale tylko wtedy, gdy te zewnętrzne zmiany wpływają na zmianę Twojego wnętrza, na Twoją Świadomość. Jeśli Twoja Świadomość się nie zmienia, to kończą się tabletki, herbatki, diety i wszystko wraca do stanu poprzedniego (jojo), albo symptom ujawnia się w innym miejscu.


ETAPY Programu odchudzania dla mężczyzn

Etap 1 – Intencja, Podjęcie Decyzji

Zaczynasz pracować ze sobą. Psychosomatycznie rozumiesz to, co się dzieje. Patrzysz na siebie uczciwie, ze szczerością wobec siebie, uświadamiasz sobie przyczyny obecnego stanu rzeczy i bierzesz odpowiedzialność za siebie, akceptujesz siebie.

Etap 2 – Wzmacnianie Pragnienia

Dookreślasz swój Cel i potęgujesz Pragnienie.

Etap 3 – Aktywacja

Aktywujesz, uruchomiasz proces, przechodzisz do działania, pozwalasz swojej Podświadomości zacząć działać w kierunku realizacji swojego celu.

Etap 4 – Weryfikacja efektów

Ten etap wymaga Samoświadomości. Teraz sprawdzasz, czy nie pojawiają się „negatywne” przekonania Podświadomości, które torpedują Twoje dążenie do celu.

Cały proces powinien sprawiać Ci przyjemność i radość, powinieneś cieszyć się procesem. Jak przyjemnie jest dążyć do bycia takim, jakim się jest naprawdę?

Kiedy zaczynasz pracować ze swoją Świadomością, wtedy zauważasz, że to, co dzieje się na zewnątrz, jest efektem wewnętrznej zmiany. Zaczynasz rozumieć tą zależność, a taka zmiana jest naprawdę trwała. To, jak wyglądasz i ile ważysz, to jedynie symptom, po którym rozpoznajesz swoją Podświadomość i schematy, którymi się posługuje.

Pamiętaj również, że to nie jest „parotygodniowa dieta”.

Ścieżka samopoznania ma tylko początek…

Podsumowując, to nie jest Program, który zrobi coś za Ciebie. Tylko Ty masz Moc zmiany siebie i żadne zewnętrzne środki tego nie zmienią, nie zrobią za Ciebie. Ode mnie dostajesz narzędzia i algorytm pracy z Podświadomością. Teraz możesz zdecydowanie przyspieszyć swoją przemianę.

Odchudzanie dla mężczyzn – wymagania programu

 • Twoje przekonanie o realności celu

 • Zaangażowanie

 • Systematyczność i konsekwencja

 • Szczerość i Uczciwość wobec siebie

Uwaga: Jeśli chcesz podzielić się z innymi tym, co robisz, to mów o tym osobom, które Cię wspierają, unikaj tych, które Cię osłabiają.


Pobierz instrukcję Intensywna Przemiana Materii dla mężczyzn Etap 3


User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart