Forma Myślowa : TRANSERFING | slajd, deklaracja, konstatacja, afirmacje

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2

Jak działa Projektor Rzeczywistości? W Projektorze Rzeczywistości człowiek zapisuje formy myślowe – kadry rzeczywistości, którą chce doświadczać w świecie.

Mp3 Download

Czas trwania: 23:20 (2 nagrania)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 56 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak

24.99

ISBN N/A

“Forma myślowa dla Transerfingu” – nagranie wspierające skuteczność Transerfingu inspirowane książką Vadima Zelanda “Проектор отдельной реальности“.

Jak działa Projektor Rzeczywistości

W projektorze rzeczywistości człowiek zapisuje formy myślowe i slajdy – kadry tej rzeczywistości, którą chce doświadczać w swoim świecie – tak kręci swój film. Działa to odwrotnie do typowego kręcenia filmu, gdzie otaczającą rzeczywistość zapisuje się na karcie pamięci. Tutaj obraz z projektora jest rzutowany na otaczający świat, a człowiek dba o to, aby utrzymywać w projektorze właściwe kadry. Dlatego takiego człowieka nazywa się Nadawcą – on świadomie nadaje swoje slajdy, transmituje swoją wybraną rzeczywistość.


Nagranie dostępne również w zestawie:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Transerfing Rzeczywistości, wizualizacja, medytacja, afirmacje mp3
Promocja
Wszystkie nagrania dla Transerfingu Rzeczywistości: 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF) oraz 4 nowe nagrania z serii Projektor Rzeczywistości (techniki Tafti, warkocz zamiaru)

FORMA MYŚLOWA (мыслеформа, myślokształt)

Czym jest “forma myślowa”? Co odróżnia formę myślową od slajdu?

V. Zeland pisze, że forma myślowa, to działanie wyrażone słowami. Działając, człowiek porusza sobą i przedmiotami materialnymi. Forma myślowa, to ruch myśli. Kiedy myślisz, kierujesz ruch swoich myśli w wybranym kierunku poruszając rzeczywistością w metafizycznym wymiarze. Jeśli dzieje się to ciągle i systematycznie, wówczas metafizyczny plan stopniowo materializuje się w rzeczywistości.

Jak stworzyć własną formę myślową?

Forma myślowa powinna być stanowczym, pewnym i pozytywnym stwierdzeniem. To zamiar człowieka wyrażony słowami. Krótko określ, co chcesz osiągnąć w określonej sferze – to będzie forma myślowa.

Slajd to jest to, co sobie wyobrażamy. Forma myślowa to jest to, co mówimy. Ale że można i slajd wyrazić słowami, więc opowiedziany slajd staje się formą myślową.

Zeland pisze, że nie ma zasadniczej różnicy między slajdem a formą myślową. Co więcej, jeśli chcesz, możesz nie ograniczać siebie zasadami typu „deklaracje rano, konstatacje wieczorem”. Forma myślowa również może być połączeniem slajdu, deklaracji i konstatacji. Nie ograniczaj siebie. Rób tak, jak ci się podoba, jak podpowiada Ci serce. Ważne, żeby „kręcić swój film”!

Jak korzystać z  “Formy myślowej…”?

Do dyspozycji masz dwa nagrania. W pierwszym (15:02) znajdziesz trzyminutowy wstęp z odwołaniem do koherencji serca i przepływu energii, a następnie jest forma myślowa i zakończenie. Forma myślowa składa się tutaj z dwóch części. W pierwszej po prostu jej słuchasz skupiając się na formie lub oddechu. W drugiej części masz czas na wypowiadanie na głos lub w myślach kolejnych afirmacji.

Drugie nagranie (8:18), to forma myślowa bez wstępu i zakończenia.

Forma myślowa jest w drugiej osobie liczby pojedynczej – afirmacje powtarzasz w 1 os. lp.

Czas i miejsce: dowolne takie, w którym możesz poświęcić 8 lub 15 minut dla siebie.

Pozycja ciała: dowolna, wygodna dla Ciebie. Możesz siedzieć w autobusie, odpoczywać leżąc, spacerować…

Słuchawki: zalecane. W tle nagrania zaimplementowano dodatkowe ścieżki z cichą wersją formy.Projektor Rzeczywistości Vadim Zeland

Uwagi

  • “Forma myślowa dla Transerfingu” została stworzona na podstawie przykładu z książki “Проектор отдельной реальности”. Tekst do czytania w 1os. lp. znajdziesz na 7 stronie instrukcji PDF.
  • Wstęp z przepływem energii wymaga wcześniejszej znajomości energetyki człowieka (przynajmniej tego, co pisze o tym Zeland). Pomogą nagrania “Transerfing: Gimnastyka Energetyczna” oraz “Koherencja Serca
  • Słuchając nagrania, niezależnie od miejsca, w którym słuchasz, łatwiej Ci skupić się na treści formy myślowej i wszędzie możesz znaleźć kilka minut na praktykę.
  • Pisząc swoją własną formę myślową na dowolny temat – słuchaj Serca. Niech treść formy wypływa z Twojej wizji-slajdu.
  • Mogę nagrać Twoją formę myślową. Więcej informacji, koszt i czas realizacji, napisz na mind@prekognicja.pl
  • “Мыслеформа” – używam pojęcia forma myślowa, choć można przetłumaczyć to jako “myślokształt”. Dlaczego nie “myślokształt”? Bo Zeland definiuje “formę myślową” jednocześnie jako ruch i formę myśli. Wg Arthur E. Powell, gdy człowiek myśli powstają wibracje, które przekładają się na ruch (fale myślowe) i na myślokształty (formy). Fala myślowa nie przekazuje konkretnej myśli – przekazuje ogólny charakter, a nie przedmiot myśli (zobacz A.E. Powell “Ciało mentalne”). Odnoszę wrażenie, że to Projektor Rzeczywistości Zelanda ma naturę falową.

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Prekognicja.pl
Shopping cart