Uzdrawianie na Odległość | twórcza wizualizacja z inspiracji Shakti Gawain

Sesja uzdrawiającej, twórczej wizualizacji zwłaszcza dla osób, których bliscy chorują. Tutaj nie prosisz nikogo o uzdrowienie, bo każda prośba zakłada możliwość odmowy. Nie jest to również „żądanie”, czy przymus, wyzwanie. Akceptacja zdrowia.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 36:37
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 87 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Rok wydania: 2020

39.97

Twórcza wizualizacja “Uzdrawianie na odległość. Złote Światło” jest przede wszystkim dla osób, których bliscy potrzebują uzdrowienia. Skąd się wzięło to nagranie przeczytasz na blogu: Umieranie uczy pokory

Uzdrawianie na Odległość
– założenia wizualizacji

 • Chcesz, aby bliska Ci osoba wyzdrowiała.
 • Świat ma naturę duchową. Duch ożywia ciało.
 • Gdy Dusza choruje widać to również w ciele.
 • Nie możesz nikogo uzdrowić swoją „siłą woli”.
 • Cały czas masz dostęp do uzdrawiających sił.
 • Uzdrawiająca, duchowa energia gromadzi się w Tobie i przepływa przez Ciebie.
 • W życiu otwierasz się i zamykasz na przepływ energii.
 • Twoje myśli i uczucia wpływają na otaczający Cię świat.
 • To, co utrzymujesz w swoich myślach i uczuciach, to manifestuje się w Twoim życiu.
 • Każdy ma wolną wolę.

Cel wizualizacji

Celem tej medytacji jest

 1. konstruktywne rozładowanie stresu związanego z chorobą bliskiej osoby;
 2. ukierunkowanie uzdrawiającej energii w kierunku osoby, która potrzebuje uzdrowienia.

Kroki wizualizacji

PRZYGOTOWANIE

Pomyśl o osobie, która potrzebuje uzdrowienia. Wyobraź ją sobie zdrową, pełną energii i entuzjazmu do życia. Możesz wyobrazić sobie, jak razem robicie różne rzeczy. Twoje wyobrażenia powinny być nasycone pozytywnym  uczuciami.

Jeśli w tym momencie ta osoba ma problemy ze zdrowiem pamiętaj, że nie chodzi o unikanie tego, co jest. Chodzi o to, aby utrzymywać w świadomości wizję zdrowia tej osoby.

W trakcie medytacji NIE uzdrawiasz. Jesteś kanałem, przez który płynie uzdrawiająca energia. Jesteś przekaźnikiem, wsparciem dla uzdrawianej osoby.

Intencja: masz postawę wsparcia uzdrawianej osoby i jednocześnie masz świadomość, że ta osoba jest wolną istotą i sama decyduje o tym, co jest najlepsze dla jej rozwoju. Nie uzdrawiasz, ale chcesz jak najlepiej dla tej osoby. Wspierasz ją energetycznie z intencją zdrowia, a “uniwersalna Wszechmądrość” sama zadba o taki przepływ energii,  który przyniesie najlepsze efekty dla niej i dla całego świata.

Przypomnij sobie uczucie miłości, jak to jest, gdy kochasz. Ważne, aby przypomnieć sobie uczucie, a nie słowo.

W trakcie medytacji jest chwila na skierowanie prośby o pomoc i wsparcie do duchowych opiekunów. Możesz odwołać się do Boga, Jezusa, Wyższego Ja, Uniwersum, innych przewodników, oświeconych istot.

Miejsce: komfortowe, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać.

Pozycja ciała: siedząca lub leżąca. W pozycji leżącej łatwo możesz zasnąć – to naturalne i nie ma wpływu na uzdrawiający efekt wizualizacji. Twoja Podświadomość wie, jak kierować tym, co się dzieje lepiej, niż to, co się wydaje logicznemu mózgowi.

Czas wizualizacji: wtedy, gdy czujesz, że chcesz.

Słuchawki: zalecane. W nagraniu wykorzystane zostały dźwięki synchronizujące półkule mózgowe o niskich częstotliwościach alfa i theta zgodnie z licencją komercyjną Neuro-Programmer 3.

Uwagi do wizualizacji

Poziom energii witalnej: Jeśli będziesz mieć niski poziom energii, to w trakcie medytacji prawdopodobnie zaśniesz. Pamiętaj, że Twoja Podświadomość działa niezależnie od tego, czy masz tego świadomość, czy nie. Dzięki temu możesz spokojnie zasnąć w trakcie. Nie ma to znaczenia dla efektów, które nie zależą od Twoich świadomych intencji. Twoje świadome intencje wyznaczają jednak  kierunek działania Podświadomości.

Odpuść. Pozwól działać Wszechmądrości. NIE chciej uzdrowienia. Skup się jedynie na pozytywnych uczuciach, które masz w związku z obrazami zdrowia związanymi z uzdrawianą osobą. Nie ty uzdrawiasz, ale uzdrawia uniwersalna siła, którą kierujesz w kierunku uzdrawianej osoby. Zaakceptuj to. Zaakceptuj wolę Duszy.

Czy musisz gromadzić energię, aby przesyłać ją z intencją uzdrowienia? Głębokie oddychanie, zdrowe odżywianie, ćwiczenia fizyczne – podnoszą poziom energetyczny. Jesteś naczyniem, w którym gromadzi się pewna ilość energii. Z drugiej strony cały czas jesteś w oceanie energii. Skupianie się na wizji siebie, jako naczynia przypomina trochę pływanie i łapanie wody w usta. Przypomina też trochę świadomość ubóstwa, gdy gromadzisz, gromadzisz, gromadzisz… bo myślisz, że musisz mieć energię, że jej masz za mało, albo że zabraknie.

Nie musisz. Wystarczy, że pozwolisz sobie na przepływ energii, a potem ukierunkujesz energię na cel i pozwolisz jej działać.

Myślisz, że potrzebujesz więcej energii? OK. To źródło nie ma dna i możesz brać tyle, ile jesteś w stanie przez siebie przepuścić. Zamiast “gromadzić” rozwijaj “przepływ”.

Uwagi do medytacji

To nagranie dla osób, których bliscy chorują.

Chcesz uzdrowienia bliskiej Ci osoby, więc NIE chciej uzdrawiać.
Pozwól sobie pogłębić więź z „uzdrawiającymi siłami” wszechświata. Zaakceptuj, że każdy ma wolną wolę – i ty, i chora osoba. Nie wiesz, co jest najlepsze dla niej, dla Ciebie, dla świata. Pragniesz jej zdrowia – to jest oczywiste. Poproś Boga, duchowego przewodnika, Wszechświat, Wyższe Ja, Anioła Stróża, to, co Cię wspiera – o prowadzenie i  wsparcie w tej medytacji, aby jej skutki były dobre dla Ciebie i dla całego Świata.

Najlepsze, co możesz zrobić, to pogodzić się z tym, że w każdej chwili jest ktoś, kto  za Tobą stoi. Pozwól mu działać w Twoim życiu, a zadziała najlepiej, jak potrafi.

Czy to nagranie to modlitwa?

W pewnym sensie tak, choć prawdopodobnie nie w takim, jak myślisz.

Tutaj nie prosisz nikogo o uzdrowienie. Nie prosisz, bo każda prośba zakłada możliwość odmowy. Nie jest to również „żądanie”, czy przymus, wyzwanie.

Twoja postawa powinna być taka, że po pierwsze akceptujesz obecną sytuację. Jest jak jest. Już się stało. Równowaga została zachwiana. Tego, co doprowadziło do chwili obecnej już nie zmienisz (przynajmniej fizycznie). Twoim celem jest tylko utrzymywanie w myślach i uczuciach wizji zdrowia bliskiej Ci osoby. Możesz odwołać się do przeszłości i wspominać wspólne chwile w zdrowiu. Możesz pomyśleć o przyszłości i wyobrażać sobie, jak wspólnie spędzacie czas. Wszystkie wyobrażenia przesycone uczuciem miłości, radości, spokoju i jednocześnie entuzjazmu.

Co ta sesja zrobi dla Ciebie? Mam nadzieję, że da Ci odprężenie, że Twoje ciało wreszcie rozluźni się. Mam nadzieję, że zaczniesz utrzymywać w sobie wizję zdrowia bliskiej Ci osoby. Mam nadzieję, że zaufasz swojej wewnętrznej mądrości, i zaakceptujesz wolę bliskiej Ci osoby, i pozwolisz sobie na przepływ uzdrawiającej energii przez Ciebie. Mam nadzieję, że będziesz pamiętać, że jesteś czymś więcej niż Twoje ciało fizyczne, i jesteś czymś więcej niż Twoja logiczna i intuicyjna część.

Jak szybko możesz spodziewać się zmian w zdrowiu bliskiej Ci osoby? To nie zależy od Ciebie. Ale możesz wspierać bliską Ci osobę, zaakceptować jej wolę o samostanowieniu o sobie. Towarzyszyć jej w jej wyborach. Nie musisz się z nimi zgadzać, ale możesz je akceptować.

Drugim ważnym skutkiem tej wizualizacji jest to, że uzdrawiasz również siebie.


Pamiętaj. To jest sesja, w której kierujesz swoją uwagę i otwierasz się na przepływ uzdrawiających energii. Od osoby, która otrzymuje to wsparcie zależy, jak je wykorzysta.


Uzdrawianie na Odległość – instrukcja PDF

Shakti Gawain wikipedia

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 13
Złote Światło - Uzdrawianie Siebie | medytacja
Deal

Uzdrawianie Siebie, medytacja, w której synchronizujesz serce i umysł, wzbudzasz koherencję serca i pozwalasz sobie na przepływ uzdrawiających energii.

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 42:47 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 103 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2020

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart