Medytacja z Aniołem – Twoje zaproszenie dla Anioła

“Medytacja z Aniołem” która przywraca i pogłębia Twoją relację z Aniołem. Sesja wizualizacji z inspiracji rosyjskojęzycznego zbioru “Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд” oraz “Szelest porannych gwiazd”.

Mp3 Download

Czas trwania: 21:20
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 51 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak
Instrukcja PDF: Tak
Rok wydania: 2019

24.99

“Medytacja z Aniołem” – Twoje zaproszenie dla Twojego Anioła.

„Medytacja z Aniołem”

To energetyczne wsparcie dla anioła, ale i wsparcie dla Ciebie: poczucie spokoju i pewności, że jest istota, która troszczy się o Ciebie i czuwa nad Tobą. Twój Anioł jest z Tobą w każdej chwili.

O Aniele Stróżu wspomina również Vadim Zeland w Transerfing Rzeczywistości t.2 – Szelest porannych gwiazd, s.129

“Wielu ludzi wierzy, że duszy człowieka pomaga jej Anioł Stróż. Jeżeli wierzysz w swojego Anioła Stróża, to bardzo dobrze. Oznacza to, że on istnieje. Myślisz o nim, polegasz na nim, jesteś mu wdzięczny i możesz być pewien, że te myśli czynią go rzeczywistym. W przestrzeni wariantów jest wszystko. Jeśli chcesz, możesz nawet uważać, że myśli stwarzają samodzielną istotę energoinformacyjną. Im szczerzej będziesz ją kochać i okazywać wdzięczność za wszelkie drobnostki, tym silniejszy będzie Aniołek i tym więcej pomocy będzie mógł Ci udzielić.”

Po co Ci Anioł?

Oprócz tego, że możesz korzystać z jego opieki – możesz również powierzać mu swoje smutki i radości, swoją samotność, swoje pytania, swój entuzjazm… Twój Anioł działa z pozycji Serca. To oznacza, że niezależnie od tego, ile radości, dumy, problemów dajesz swojemu Aniołowi – nie budujesz nadmiernych potencjałów (przeczytaj o: nadmierny potencjał).

Powierzając swoje rzeczy, cele i zmartwienia Aniołowi – spokojnie możesz je zostawić i zwyczajnie traktować. Przecież to normalne, że Anioł pomoże. Dzięki temu angażujesz duchowe siły i obniżasz ważność tego, co powierzasz Aniołowi.

“Medytacja z Aniołem” wzmacnia Twoją relację z Aniołem i otwiera Cię na wsparcie Anioła.

KROKI do “Medytacji z Aniołem”

Przygotowanie do wizualizacji: Przed sesją pomyśl o swoim Aniele. Czy masz świadomość swojego Anioła? Co czujesz myśląc o Aniele, który czuwa nad Tobą? A może masz wątpliwości, co do swojego Anioła? Pomyśl, co by było, gdyby Twój Anioł miał więcej akceptacji z Twojej strony? A co by było, gdybyś Ty zauważała, albo zauważał Jego sygnały?

Pomyśl, co chcesz powierzyć teraz swojemu aniołowi? Wybierz to, w czym Anioł może Ci pomóc. To może być Twój cel, ale i radości, troski, zmartwienia…

Pozycja ciała: z prostym kręgosłupem.

Miejsce i czas: takie, w którym możesz skoncentrować się na wizualizacji. Zadbaj o odpowiedni poziom energii witalnej. Przed wizualizacją możesz zrobić gimnastykę energetyczną.

Słuchawki: polecam.

Uwagi do wizualizacji

  • Korzystając ze wsparcia Anioła obniżasz poziom ważności i nie budujesz nadmiernego potencjału.
  • Naucz się powierzać wszystko Aniołowi.
  • Idea tej wizualizacji pochodzi z Transerfingu Rzeczywistości „Szelest porannych gwiazd” i ze zbioru dostępnego w aplikacji “Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд“. Wizualizacje audio w aplikacji są zebrane pod wspólnym tytułem “Energia zamiaru”, prowadzi je Татьяна Самарина z Трансерфинг Центр, założonego w 2006r. przy udziale i wsparciu Vadima Zelanda. Aktualnie w aplikacji dostępnych jest 17 książek Vadima Zelanda (w tym 13 audiobooków), wszystkie w rosyjskiej wersji językowej. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.owlylabs.transurfingfree
  • W aplikacji “Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд” znajdziesz dwie darmowe wizualizacje w języku rosyjskim.
  • Zanim zakupisz wizualizacje z “Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд” sprawdź, czy odpowiada Ci takie prowadzenie (darmowe fragmenty są miarodajne dla pozostałych nagrań).
  • Wizualizacja “Medytacja z Aniołem” nie jest odwzorowaniem wizualizacji z aplikacji, ale jest odzwierciedleniem idei w niej zawartej.
  • “No a jeśli w niego nie wierzysz [w Anioła], nie ma w tym nic złego. Jeżeli tak Ci wygodnie to wszystko w porządku. W końcu otrzymujesz to, w co wierzysz. Chociaż ja bym na Twoim miejscu uwierzył. A nuż on istnieje niezależnie od wiary lub niewiary w niego, kocha Cię, troszczy się jak może, a Ty o nim zapomniałeś i go porzuciłeś. Brakuje mu Twojej miłości, więc jest słaby, odczuwa brak energii i nie ma sił pomagać swojemu podopiecznemu.Jednocześnie rozdajesz swoją energię na prawo i lewo destrukcyjnym wahadłom. One też mogą Ci pomóc, ale tylko w ramach swoich interesów. Czyjaś osobista pomyślność nic dla nich nie znaczy. A Twój Anioł Stróż troszczy się tylko o Ciebie.”
    (Vadim Zeland, Transerfing Rzeczywistości t.2 – Szelest porannych gwiazd, s.129)

Nagranie dostępne również w zestawie:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Transerfing Rzeczywistości, wizualizacja, medytacja, afirmacje mp3
Promocja
Wszystkie nagrania dla Transerfingu Rzeczywistości: 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF) oraz 4 nowe nagrania z serii Projektor Rzeczywistości (techniki Tafti, warkocz zamiaru)

Medytacja z Aniołem – instrukcja PDF


Inne nagrania wspierające Transerfing

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Techniki kapłanki Tafti: technika warkocza zamiaru
Promocja

Techniki “Kapłanki Tafti” – Projektor Rzeczywistości CD

Original price was: 119.88zł.Current price is: 79.99zł. -33%
Techniki Tafti na CD Projektor Rzeczywistości. Technika warkocza zamiaru, usuwanie starych programów i "Lustro Rzeczywistości" (twoja nowa forma - technika imitacji). Format: Mp3 na CD + PDF Wysyłka: Paczkomaty InPost
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
DVD Transerfing Rzeczywistości: medytacje
Promocja

Transerfing Rzeczywistości: medytacje (Mp3 na DVD)

Original price was: 227.97zł.Current price is: 149.99zł. -34%
"Transerfing Rzeczywistości: medytacje" Mp3 na DVD. 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF). Format: Mp3 na DVD + PDF Wysyłka: Poczta Polska
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Transerfing Rzeczywistości, wizualizacja, medytacja, afirmacje mp3
Promocja
Wszystkie nagrania dla Transerfingu Rzeczywistości: 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF) oraz 4 nowe nagrania z serii Projektor Rzeczywistości (techniki Tafti, warkocz zamiaru)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Ścieżka Spokoju. Jak poradzić sobie z natłokiem myśli i natrętnymi myślami.
Promocja
Jak sobie poradzić z natłokiem myśli? Co robić, gdy pojawiają się natrętne myśli? Ten Trening pomoże Ci wypracować skuteczną strategię radzenia sobie z myślami w takich sytuacjach. Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 63 minuty (5 nagrań) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 152 MB (2 pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Transerfing Rzeczywistości - Medytacja z Aniołem
Deal

"Medytacja z Aniołem" która przywraca i pogłębia Twoją relację z Aniołem. Sesja wizualizacji z inspiracji rosyjskojęzycznego zbioru "Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд" oraz "Szelest porannych gwiazd".

Mp3 Download Czas trwania: 21:20 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 51 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja PDF: Tak Rok wydania: 2019
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 9
Transerfing rzeczywistości: Energia Zamiaru
Deal

Wizualizacja "Energia Zamiaru"... aby puścić swój zamiar i pozwolić Światu na urzeczywistnienie. Sesja wizualizacji z inspiracji rosyjskojęzycznego zbioru "Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд".

Mp3 Download Czas trwania: 20:00 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 48 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja Pdf: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Wizualizacja "BANK PRZESTRZENI WARIANTÓW" (transerfing rzeczywistości)
Deal

Wizualizacja "Bank Przestrzeni Wariantów" przenosi Cię na Twoją linię życia w dobrobycie i w komforcie. Sesja wizualizacji z inspiracji rosyjskojęzycznego zbioru "Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд".

Mp3 Download Czas trwania: 27:13 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 66 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja Pdf: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Gimnastyka Energetyczna (Transerfing Rzeczywistości)
Deal

"Gimnastyka Energetyczna", to album wspierający przepływ energii i wzmacniający powłokę energetyczną zgodnie z Transerfingiem Rzeczywistości.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 59:53 (5 utworów) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 144 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Transerfing: kim jest NADZORCA - wizualizacja
Deal

Wizualizacja pozwalająca odczuć i zapamiętać stan Nadzorcy oraz zmniejszyć ważność niektórych elementów swojego życia.

Mp3 Download Czas trwania: 29:15 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 70 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Transerfing wizualizacja: Połączenie z Wszechświatem
Deal

Wizualizacja "Połączenie z Wszechświatem", to wizualizacja dla transerfingu, której celem jest podniesienie poziomu zaufania.

Mp3 Download Czas trwania: 21:42 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 52 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Transerfing Rzeczywistości - wybór wariantu rzeczywistości
Deal

"Wybór Wariantu Rzeczywistości", to zainspirowana "transerfingiem rzeczywistości" Vadima Zelanda, odnowiona i poszerzona wersja medytacji „Sekret – Technika 7 Stopni” z 2009r. Jeśli rozumiesz już język Transerfingu, to ta medytacja jest uruchomieniem Zewnętrznego Zamiaru.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 49:15 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 118 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart