Koncentracja i Pamięć – Super Learning

“Koncentracja i Pamięć” to nagranie skonstruowane z myślą o tych wszystkich, którzy chcą uczyć się szybciej i pamiętać dłużej! Korzystasz z nagrania w czasie uczenia się. Specjalnie skonstruowane dźwięki działają na mózg poprzez proces zwany treningiem fal mózgowych (brainwave entrainment)

Mp3 Download
Czas trwania: 30 minut
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 48 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

24.99

Na stanie (może być zamówiony)

“Koncentracja i Pamięć” to nagranie skonstruowane z myślą o tych wszystkich, którzy chcą uczyć się szybciej i pamiętać dłużej! Uwaga: pod opisem znajdziesz link do specjalnej aplikacji na androida (free).

UCZ SIĘ SZYBCIEJ !!!

Czy wiesz, z jaką szybkością uczyłeś się w pierwszych latach swojego życia?

Czy wiesz, dlaczego w wieku od 5 do 8 lat nastąpił u ciebie spadek możliwości intelektualnych?

Prawdopodobnie tego nie pamiętasz, więc spójrz na dzieci, które się uczą! One robią to z przyjemnością, radośnie, aktywnie, bawią się nauką – cieszą się nią i chcą jej więcej i więcej. A potem idą do szkoły…
…i nagle okazuje się, że naukę (to naturalne od urodzenia coś) trzeba traktować jak świętą krowę – przestaje być zabawą, a staje się stresorem i nagle dziecko, które tak szybko się uczyło, zwalnia w swojej nauce. Kiedy jest zestresowane uczy się wolniej, zapamiętuje na krócej…

Na 99% sam przeszedłeś podobną drogę, więc…
…właśnie TERAZ, w ciągu kilku krótkich minut przekonaj się, jak zrobić krok, który na zawsze ZMIENI Twoje Życie i pozwoli bardzo szybko i z dużą przyjemnością zapamiętywać i uczyć się nie tylko w szkole i na studiach, ale w ogóle w sytuacjach życia codziennego i zacznij wreszcie to robić:

UCZ SIĘ SZYBCIEJ !

i jeśli przykładasz dużą wagę do profesjonalizmu i jeśli ważna jest dla Ciebie wiarygodność, doświadczenie i dowody naukowe na skuteczność pewnych środków, to to nagranie jest dla Ciebie!

Nagranie “Koncentracja i Pamięć” zostało zaprojektowane i wygenerowane przy pomocy Neuro-Programmer’a 2 – rewelacyjnego programu stworzonego do osiągania szybkich i trwałych przemian wewnętrznych. Neuro-Programmer przełomowo łączy stare i nowe metody by działać na Twój umysł tak, jak informatyk programujący komputer.

Tak to działa

Specjalnie skonstruowane dźwięki oddziaływują na umysł poprzez proces zwany treningiem fal mózgowych (brainwave entrainment). Wzory fal mózgowych, obserwowane poprzez elektryczną aktywność mózgu, są podatne na zmiany – dopasowują się do podawanych dźwięków. Wiedząc więc, jakie dźwięki wywołują dany stan mentalny możemy w naturalny sposób stymulować go.

Testy przeprowadzone na grupie studentów wykazały, że ci, którzy stymulowali swój mózg, osiągali daleko lepsze efekty w nauce niż grupa kontrolna. Z kolei psychologowie obserwowali u dzieci już po krótkim treningu wzrost tempa nauki oraz większą umiejętność koncentracji.

Ponadto doświadczalnie ustalono, że najlepsze efekty otrzymywano przy sesjach trwających około 30 minut, natomiast zaawansowanym użytkownikom wystarczało 20 minut.
(Więcej informacji na ten temat znajdziesz na www.neuro-programmer.com)

“Koncentracja i Pamięć”

“Koncentracja i Pamięć” poprowadzi twój umysł do najbardziej wrażliwego, chłonnego stanu, a wtedy w czasie nauki możesz osiągać niespotykane rezultaty!
Ta sesja przeznaczona jest do użytku w czasie uczenia się, czytania książek naukowych, podręczników, które słabo aktywizują obszary mózgu odpowiedzialne za wyobraźnię. Wzrasta wtedy twoja uwaga, zwiększa się skupienie, polepsza pamięć i szybkość myślenia i kojarzenia.
Najbardziej korzystna jest w czasie aktywności np. w czasie nauki.

Instrukcja

Znajdź spokojne miejsce do nauki i ucz się ze słuchawkami na uszach. Sprawdź, czy prawą słuchawkę masz na prawym uchu, a lewą na lewym.
Przed rozpoczęciem nauki ustaw głośność w taki sposób, aby czuć się komfortowo (szumy i dźwięki powinny być słyszalne w tle tak, żeby nie angażować świadomego umysłu!!) – wtedy możesz zaczynać. Możesz też wypić szklankę wody przed każdą sesją. Ta sesja zwiększa ciśnienie krwi i przemianę materii, co może sprawić, że będziesz odczuwać pragnienie w trakcie sesji.

UWAGA:

Do używania “Koncentracja i Pamięć” potrzebujesz słuchawek stereofonicznych! Jeśli chorujesz na epilepsję, arytmię serca, lub choroby psychiczne – przed użyciem skonsultuj się z lekarzem!

GWARANCJA JAKOŚCI

Nagranie “Koncentracja i Pamięć” zostało zaprojektowane i wygenerowane przy użyciu Neuro-Programmer’a (www.neuro-programmer.com) zgodnie z warunkami licencji komercyjnej, której właścicielem jest Centrum Wspierania Kreatywności ‘Rara Avis’ – kupujesz w pełni legalny produkt.

Korzyści:

– zwiększenie koncentracji

– łatwiejsze i szybsze zapamiętywanie

– szybkie przypominanie sobie zapamiętanych treści

– zwiększenie sensytywności umysłu

– szybkie i pełne regenerowanie sił

– Skuteczne Uczenie się

Koncentracja i Pamięć: Aplikacje na androida

SuperLearning Brain Stimulation

Superlearning Brain Synchro (aplikacja płatna, bez reklam)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart