Medytacja z Podświadomością 2 - Oczyszczanie Czakr (wersja 2018)

Medytacja z Podświadomością 2 – Oczyszczanie Czakramów (wersja 2018)

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4

Medytacja z Podświadomością 2 – Oczyszczanie czakramów (wersja 2018). Otrzymujesz narzędzie, które wymaga od Ciebie własnej aktywności i pracy ze sobą… Przyda Ci się bardziej, jeśli chcesz czegoś więcej niż relaks i chcesz rozumieć Podświadomość i bardziej świadomie korzystać z „Mocy” Podświadomości.

Mp3 Download

Czas trwania: 33 minuty
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 77 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak
Instrukcja Pdf: Tak

19.70

RAZEM TANIEJ -10%

zaznacz, aby dodać medytację
 • Otwarte Drzwi - Medytacja Antykariera 6
  Otwarte Drzwi – Antykariera 6
  14.70
  i
 • Dwupunkt 3 - Odczuwanie 2 biegunow
  Dwupunkt 3 – Odczuwanie Dwóch Biegunów (medytacja kierowana)
  9.70
  i
 • Wybaczanie - Otwarcie Serca
  Wybaczanie – Otwarcie Serca
  14.70
  i

Medytacja z Podświadomością „Oczyszczanie Czakramów” (nowa wersja 2018) to podróż do swojego wnętrza, w której poprzez metaforyczny język Podświadomości wpływasz na strukturę energetyczną swojego ciała.

Medytacja z Podświadomością

Zmieniając swoje wnętrze automatycznie zmieniasz to, w jaki sposób wyrażasz siebie i jak interpretujesz rzeczywistość. W życiu codziennym objawi się to ukierunkowaniem na dążenie do harmonii i równowagi.

Uwaga: jak przy każdym „oczyszczaniu” na początku mogą pojawić się „negatywne zdarzenia i zbiegi okoliczności”. To naturalne, że najpierw z życia usuwane są toksyny – musisz mieć okazję do zastosowania nowych wzorców i schematów zachowań.

Komunikując się z Podświadomością korzystasz z symboliki Domu – jeśli „Medytację z Podświadomością” masz już za sobą, to rozumiesz ideę i prawdopodobnie etap przygotowania również jest za Tobą.

Jeśli „Medytacja z Podświadomością” nie była wcześniej Twoim udziałem, to to nagranie również jest dla Ciebie. Pominiesz jednak własną diagnozę obecnego stanu.

Nie daję gotowych rozwiązań.

Otrzymujesz narzędzie, które wymaga od Ciebie własnej aktywności i pracy ze sobą… Przyda Ci się bardziej, jeśli chcesz czegoś więcej niż relaks i chcesz rozumieć Podświadomość i bardziej świadomie korzystać z „Mocy” Podświadomości.

Czym jest Podświadomość?

Będziesz medytować z Podświadomością – dobrze byłoby wiedzieć, czym jest Podświadomość. W zależności od dziedziny nauki czy innych „systemów”, możesz znaleźć różne definicje. Powiem Ci, jak ja rozumiem Podświadomość: najbliższe mi analogie, to powiązania z półkulami mózgowymi i Huną.

Każda półkula mózgowa stanowi oddzielny system i w dużym stopniu może funkcjonować niezależnie od drugiej. Każda z nich ma własne „życie psychiczne”, własną wrażliwość, świadomość i samoświadomość, w każdej z nich przebiegają właściwe dla niej procesy emocjonalne. Każdy z tych „umysłów” specjalizuje się w odmiennych jakościowo funkcjach:

 

Funkcje Półkul Mózgowych

Lewa i prawa półkula tworzą jeden umysł i obie uczestniczą we wszelkich funkcjach psychicznych.

Lewa półkula mózgowa opracowuje materiał werbalny, prawa – materiał trudny do werbalizacji. Prawa półkula mózgowa nie jest w stanie werbalizować tego, co wie – informacje w niej zawarte mają postać wyobrażeń i symboli.

Lewa półkula rozpoznaje wyobrażenia prawej półkuli i zamienia je na słowa. Świadomość rozpoznaje, organizuje i asymiluje nowe informacje w ramach już istniejących – rozpoznaje powiązania między nowym bodźcem a tym, co jest już znane. Nie jest w stanie tworzyć nowych idei.

To z prawej półkuli pochodzą nowe pomysły i twórcze interpretacje, ale bez lewej półkuli te treści nie mogłyby zostać odkodowane, zrozumiane i wypowiedziane.

Lewej półkuli odpowiada Świadomość, Prawej – Podświadomość. W Hunie jest podział na Średnie, Niższe i Wyższe Ja. Podświadomości odpowiada Niższe Ja, Świadomości – Średnie Ja.

Niższe Ja, Podświadomość, jest tutaj
charakteryzowane jako:

 • świadoma istota różna od pozostałych Ja, którym „służy”
 • razem z Średnim Ja (Świadomością) jest połączona jak dwie strony medalu
 • zarządza wszystkimi procesami w ciele poza mięśniami podległymi woli
 • wytwarza siłę życiową na użytek wszystkich trzech Ja
 • jest siedzibą emocji i uczuc
 • gromadzi wrażenia wrażenia zmysłowe i daje Świadomości do oceny. Świadomość decyduje, co zrobić z tymi wrażeniami, czy podejmować działanie itp.
 • pamięta wszystko
 • szybko przywołuje z pamięci to, co jest często używane
 • przechowuje również myśli, których Średnie Ja nie zracjonalizowało w momencie powstania. Średnie Ja rzadko żąda tych myśli, gdyż nie uświadamia sobie ich istnienia
 • ma ograniczony poziom umysłowy (porównuje się do zwierzęcia, np. pies, albo kilkuletnie dziecko)
 • jest podatne na sugestie hipnotyczne

Zauważ, że stosując różnego rodzaju techniki pracy ze świadomością, medytację, wizualizację, treningi relaksacyjne, czy ogólnie „Sekret” – wszystko sprowadza się do jednego: do pracy z Podświadomością.

To Twoja Podświadomość organizuje Ci większość życia – Ty zarządzasz informacją i podejmujesz decyzje. Jeśli chcesz więcej fajnych rzeczy w życiu – mów językiem Podświadomości. Dlatego na nic „klepanie” modlitw – z samego myślenia niewiele się dzieje. Działa dopiero Myśl połączona z Uczuciem, Lewa półkula zsynchronizowana z Prawą, Podświadomość ze Świadomością.


User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło

STREFA

BEZPŁATNEGO

POBIERANIA