Nagrania hipnotyczne wykorzystujące techniki hipnozy i NLP (programowanie neurolingwistyczne). Medytacja prowadzona – w kategorii zostały wybrane medytacje i inne nagrania pomagające rozwiązywać specyficzne problemy lub rozwijać określone cechy i umiejętności. Medytacja mp3 jest sesją medytacji z prowadzeniem słownym, w czasie której osoba medytująca podąża za wskazówkami prowadzącego medytacją.
Wybierając medytację prowadzoną najpierw weź pod uwagę CEL, do którego dążysz. Co chcesz osiągnąć? Jakie cechy chcesz zniwelować, a jakie rozwinąć? A może chcesz wpłynąć na swoje ciało? A może chcesz zaprogramować swoją Podświadomość do określonych zachowań w określonych sytuacjach? Możesz też po prostu zrelaksować się korzystając z najprostszych wizualizacji czy nagrań do zasypiania i programowania podświadomości w czasie snu. Medytacje, które tutaj znajdziesz, w większości pomagają rozwiązywać określone problemy lub rozwinąć określone cechy lub właściwości. Zdecyduj: czego chcesz?
Kiedy już korzystasz z określonej medytacji – podziel się komentarzem, opinią z innymi, aby i oni wiedzieli jak dana medytacja prowadzona wpływa na Ciebie i czego mogą się spodziewać.

Medytacja prowadzona, medytacje mp3

Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników

4 miesiące ago
3
0
9 miesięcy ago
7
0
2 lata ago
2
1
Kontrola Czasu (time distortion)
2 lata ago
5
0
2 lata ago
0
0
2 lata ago
1
0
Akcja! Słuchaj gdy śpisz: OBFITOŚĆ
2 lata ago
5
1
2 lata ago
0
0
Aura Dobrego Kierowcy (stres na drodze)
2 lata ago
0
0
2 lata ago
1
0
2 lata ago
0
0
Prekognicja – Pamięć Przyszłości
2 lata ago
1
1
Register New Account
Reset Password