Pewność Siebie

Pewność Siebie – Ćwiczenie wizualizacyjne w ruchu, wykorzystujące podstawy NLP ze specjalnie dobranym podkładem wygenerowanym dzięki Neuro-Programmer’owi.

Mp3 Download
Czas trwania: 17 minut
Jakość: Hi-Fi 192 kbps
Rozmiar: 24 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

24.99

Brak w magazynie

Pewność Siebie – Wysokie poczucie własnej wartości

Podstawą, fundamentem, na którym budujesz swoje umiejętności prezentacji, jest Twoje Poczucie Własnej Wartości (PWW). Im jest wyższe, tym łatwiej przychodzi Ci komunikowanie się z innymi. I nie ma tutaj znaczenia, czy to jest egzamin, spotkanie z klientem, czy rozmowa z szefem czy nowo poznaną dziewczyną/chłopakiem. Jesteś sobą, masz Wysokie Poczucie Własnej Wartości, a to oznacza, że jesteś pewien lub pewna siebie. Potrafisz bronić swojego zdania, ale i przyznać rację, gdy jesteś w błędzie. Twoja wysoka samoocena sprawia, że i ludzie wysoko Cię cenią.

Wzorzec Pewności Siebie

Ćwiczenie wizualizacyjne w ruchu, wykorzystujące podstawy NLP ze specjalnie dobranym podkładem wygenerowanym dzięki Neuro-Programmer’owi 2.

Celem tego ćwiczenia jest zwiększenie poczucia pewności w sytuacjach, w których chcesz aktywnie, swobodnie i ze spokojem wyrażać siebie. Jego uniwersalizm polega na tym, że można je wykorzystywać nie tylko do kreowania własnej postawy w kontakcie z drugim człowiekiem, ale również w sytuacjach życia codziennego, gdy potrzebujesz “pewnej ręki”.

Przygotowanie:
1) Przypomnij sobie sytuację, w której czułeś lub czułaś się pewna siebie. Sytuacja może być dowolna (rzut piłką do kosza, taniec, zmywanie naczyń, to, w czym jesteś mistrzem) – WAŻNE JEST UCZUCIE!
2) Pomyśl o sytuacji, w której chcesz poczuć się pewnie. Może to być egzamin, rozmowa telefoniczna, kwalifikacyjna, kontakt z osobą, przy której czujesz się zestresowany, inna czynność np. wymagająca precyzji itp. Pamiętaj, aby zaczynać od sytuacji, które budzą umiarkowany lęk, niż paniczny strach – stosuj zasadę gradacji.
3) Rozpoczynasz siedząc, albo stojąc – 1-2m wolnego miejsca wkoło.


Uwaga: album “Pewność Siebie” NIE będzie już dostępny, po prostu się zestarzał.
Inne nagrania powiązane tematycznie:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Pewność Siebie w życiu osobistym i zawodowym
Deal

"Pewność Siebie w Życiu" - sesja budowania, wzmacniania i przywracania pewności siebie - TY wybierasz w jakich sytuacjach w życiu chcesz poczuć się pewniej.

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 33 minuty Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 80 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Pewność Siebie w samochodzie - na stres na egzaminie na prawo jazdy
Deal
Prawo Jazdy i stres? Jaki stres?! Sesja "Pewność siebie w samochodzie" (2019) nie zastąpi Twoich umiejętności, ani nie nauczy Cię jeździć. Ta sesja pozwoli Ci zminimalizować stres podczas jazdy samochodem i na egzaminie w taki sposób, aby mobilizować Twoje siły, a nie je torpedować. Mp3 DownloadCzas trwania: 25 minut Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 60 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Pewność Siebie dla Studentów - Programowanie Pewności Siebie przed egzaminem, odpowiedzią ustną
Deal

"Pewność Siebie dla Studentów" - nagranie programujące większą pewność siebie w czasie odpowiedzi ustnej, na egzaminie i innych sytuacjach edukacyjnych, dzięki któremu poczujesz się naprawdę pewnie w szkole i na studiach.

Mp3 Download Czas trwania: 31 minut Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 76 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart