Pewność Siebie - wzorzec pewności siebie

Pewność Siebie

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1

Pewność Siebie – Ćwiczenie wizualizacyjne w ruchu, wykorzystujące podstawy NLP ze specjalnie dobranym podkładem wygenerowanym dzięki Neuro-Programmer’owi.

Mp3 Download
Czas trwania: 17 minut
Jakość: Hi-Fi 192 kbps
Rozmiar: 24 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

12.70

Brak w magazynie

[vc_row][vc_column][vc_column_text bordered=””]

Pewność Siebie – Wysokie poczucie własnej wartości

Podstawą, fundamentem, na którym budujesz swoje umiejętności prezentacji, jest Twoje Poczucie Własnej Wartości (PWW). Im jest wyższe, tym łatwiej przychodzi Ci komunikowanie się z innymi. I nie ma tutaj znaczenia, czy to jest egzamin, spotkanie z klientem, czy rozmowa z szefem czy nowo poznaną dziewczyną/chłopakiem. Jesteś sobą, masz Wysokie Poczucie Własnej Wartości, a to oznacza, że jesteś pewien lub pewna siebie. Potrafisz bronić swojego zdania, ale i przyznać rację, gdy jesteś w błędzie. Twoja wysoka samoocena sprawia, że i ludzie wysoko Cię cenią.

Wzorzec Pewności Siebie

Ćwiczenie wizualizacyjne w ruchu, wykorzystujące podstawy NLP ze specjalnie dobranym podkładem wygenerowanym dzięki Neuro-Programmer’owi 2.

Celem tego ćwiczenia jest zwiększenie poczucia pewności w sytuacjach, w których chcesz aktywnie, swobodnie i ze spokojem wyrażać siebie. Jego uniwersalizm polega na tym, że można je wykorzystywać nie tylko do kreowania własnej postawy w kontakcie z drugim człowiekiem, ale również w sytuacjach życia codziennego, gdy potrzebujesz „pewnej ręki”.

Przygotowanie:
1) Przypomnij sobie sytuację, w której czułeś lub czułaś się pewna siebie. Sytuacja może być dowolna (rzut piłką do kosza, taniec, zmywanie naczyń, to, w czym jesteś mistrzem) – WAŻNE JEST UCZUCIE!
2) Pomyśl o sytuacji, w której chcesz poczuć się pewnie. Może to być egzamin, rozmowa telefoniczna, kwalifikacyjna, kontakt z osobą, przy której czujesz się zestresowany, inna czynność np. wymagająca precyzji itp. Pamiętaj, aby zaczynać od sytuacji, które budzą umiarkowany lęk, niż paniczny strach – stosuj zasadę gradacji.
3) Rozpoczynasz siedząc, albo stojąc – 1-2m wolnego miejsca wkoło.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

PREKOGNICJA.pl
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Shopping cart