Medytacja mp3 dla CZAKR są w dwóch wariantach: medytacja prowadzona i medytacja bez prowadzenia słownego. Medytacja z prowadzeniem słownym to rodzaj medytacji, w której osoba medytująca słucha wskazówek instruktora i podąża za nimi. Medytacje z prowadzeniem słownym mogą być w postaci bezpośredniego spotkania lub w postaci nagrań – medytacja mp3, wideo, itp. Medytacja Czakry 3 Oka, medytacja czakry Muladhara i innych mogą wykorzystywać różne techniki, od medytacji z mantrą po wizualizację, czy kreatywną wizualizację.
Medytacja
 (łac. meditatio – zagłębianie się w myślach, rozważanie, namysł) – praktyki mające na celu samodoskonalenie, stosowane zwłaszcza w jodze oraz w religiach i duchowości Wschodu (buddyzm, taoizm, konfucjanizm, hinduizm, dżinizm), a ostatnio także przez niektóre szkoły psychoterapeutyczne. Elementy medytacji dają się również zauważyć w chrześcijaństwie (hezychazm, Modlitwa Serca) i islamie (sufizm).

Wbrew łacińskiemu źródłosłowowi wschodnia medytacja niekoniecznie ma coś wspólnego z namysłem, często jest nawet jego przeciwieństwem, w niektórych szkołach filozoficznych wręcz zaleca się oczyszczenie umysłu z jakichkolwiek myśli i wyobrażeń. Źródło: Wikipedia

Decydując się na wybór medytacji z czakrą sprawdź, jakie właściwości, zdolności chcesz rozwinąć, czy przywrócić do równowagi.

Medytacja Czakry z mantrą,
Medytacja Prowadzona Czakry

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

5 godzin ago
0
0
1 miesiąc ago
0
0
Akcja! Afirmacje czakry Serca (anahata, 4 czakra)
2 miesiące ago
0
0
8 miesięcy ago
4
0
Afirmacje czakry podstawy (muladhara, 1 czakra)
9 miesięcy ago
0
0
Afirmacje Czakry 3 Oka (Ajna, 6 czakra)
1 rok ago
3
0
1 rok ago
3
0
1 rok ago
0
0
Akcja! Medytacja Czakry 3 Oka – Czakra 3 Oka, Ajna
1 rok ago
1
0
Akcja! Medytacja Czakry Gardła – Czakra Gardła, Vishuddha
1 rok ago
0
2
1 rok ago
3
0
1 rok ago
0
0
Register New Account
Reset Password