Ebook “Magia Uwolnienia” dla Pieniędzy i toksycznej Relacji z osobą (skrypt do samodzielnej pracy)

Ebook Magia Uwolnienia: 7-dniowy proces uwolnienia od wpływu destrukcyjnych przekonań, związków i relacji.

Format: PDF (20 plików do pobrania, ok. 5MB)
UWAGI: Aby osiągnąć najlepszy skutek przejdź proces zgodnie z instrukcją.

FAQ

129.77

Ebook “Magia Uwolnienia” – 7-dniowy proces uwalniający od destrukcyjnego wpływu toksycznych przekonań i związków

Skrypt do zastosowania w tematyce:

  • trudna relacja z osobą
  • destrukcyjne przekonania dotyczące pieniędzy

“Czasami jest tak, że człowiek dąży do celu, już wydaje się, że jest tuż, tuż, a tu nagle wszystko się wali. Czasami pojawiają się takie okoliczności, czasami ludzie, czasami sami sobie coś robimy, czym sami jesteśmy zadziwieni, jak mogliśmy podjąć taką decyzję, takie działanie, dlaczego nie przewidzieliśmy czegoś.

Pragnę miłości, wspaniałego partnera lub partnerki, żeby mnie rozumiał… Pragnę życia w komforcie, więcej pieniędzy, więcej czasu, więcej wolności… Dlaczego znowu spotkały mnie przykrości?

Niektórzy mówią „myśl pozytywnie”,  skupiaj się na tym, czego chcesz, pielęgnuj swoje uczucia, zastosuj afirmacje, myśl jeszcze bardziej pozytywnie, wyobrażaj sobie, jakby już się spełniło to, co chcesz, jakby twój cel był już rzeczywistością… A ja powiem ci jedną rzecz:
ZATRZYMAJ SIĘ NA TYM, CO JEST. NAJPIERW OGARNIJ TO, CO BYŁO, A DOPIERO POTEM ZMIERZAJ DO SWOJEGO CELU.” (…)

Metafora szklanki z herbatą

Działa to trochę tak, jak w reklamie pewnego wyzwania. Widać tam słój pełen brudnej wody, jakiegoś błota, które symbolizuje to wszystko, co zbiera się w ciągu życia: przekonania, nawyki, schematy postępowania.  Jeśli teraz do tego słoja pełnego mętnej wody wlejesz szklankę czystej wody swoich nowych nawyków, wzorców i przekonań, to… ta szklanka czystej wody niewiele zmieni – woda nadal będzie mętna. Wlejesz kolejną szklankę, i kolejną – one również niewiele zmienią. W reklamie jest wtedy kulminacja i prezenter bierze wąż ogrodowy i zaczyna do słoja wlewać silny strumień wody, który po chwili wypłukuje brudną wodę. Teraz w słoju jest tylko czysta woda. Kurtyna.

W Magii Uwolnienia działamy prościej. Najpierw wylewasz brudną wodę ze słoja, a dopiero potem wlewasz czystą wodę swoich nowych przekonań i wzorców. Czy zrobisz to z siłą wodospadu, czy powoli delektując się i smakując swoje nowe przekonania, to zależy od ciebie.

Całe życie pracowałeś lub pracowałaś na to, kim jesteś teraz, ale nie musisz całego życia pracować na nową jakość. Usuń to, czego teraz nie chcesz, i zastąp nowym. Tak, to jest takie proste. (…)”


Magia Uwolnienia (MU), to 7-dniowy proces, w czasie którego uwalniasz się od destrukcyjnego wpływu swoich przekonań i/lub destrukcyjnych związków z innymi ludźmi.

Działa niezależnie od Twojego logicznego myślenia, wymaga emocjonalnego zaangażowania. Działa szybko po prostu ucinając toksyczne więzi między ludźmi, albo między Tobą, a negatywnym przekonaniem, którego chcesz się pozbyć.

Dzięki tej metodzie wymazujesz „złe” emocje ze wspomnień i usuwasz przekonania, które przyciągają negatywne zdarzenia w Twoim życiu.

Nie jest to hipnoza, ani autosugestia. Nie uciekasz od swoich negatywnych uczuć czy bolesnych wspomnień, ale konfrontujesz się z nimi, a nawet jeszcze mocniej je przeżywasz. To może być trudne, ale warto przeżyć to świadomie, zwłaszcza gdy wiesz, że to pożegnanie z tym uczuciem.

Nie jest to radykalne wybaczanie w znaczeniu systemu, który wprowadził Colin Tipping. To autorski projekt.


Więcej informacji: bezpłatnie pobierz Ebooka “Zaczynaj od PORZĄDKU” cz.1


User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart