Wodospad (relaks)

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

Relaksacja, której celem jest psychiczne odprężenie – oczyszczenie umysłu, emocji i ciała ze złogów, blokad mentalnych i emocjonalnych. W symboliczny sposób pozwalasz odpłynąć wszelkim negatywizmom, które opuszczają Twoje ciało.

Mp3 Download

Czas trwania: 21 minut
Jakość: Hi-Fi 256 kbps
Rozmiar: 37 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

9.70

Relaksacja, medytacja prowadzona, wizualizacja “Wodospad”.

Dzisiejszy świat zwiększa szybkość, napiera, naciska na większą aktywność, jest zorientowany na efekty. Ciągłe napięcie w pracy czy w szkole często odbija się negatywnie na zdrowiu, psychicznym i lub fizycznym. Co możesz zrobić, aby lepiej radzić sobie z tym permanentnym naciskiem?

Zadbaj o siebie.

Daj sobie czas na

RELAKS

który wprowadzi Cię w spokojny stan umysłu, wyciszy myśli i emocje.

Po co ciągle gonić, pędzić za światem, albo dawać mu się popychać?

Czy naprawdę trzeba tak żyć? W ciągłym wyścigu, rywalizacji, niedocenianiu albo przecenianiu siebie… ?

Pozwól sobie odprężyć się, zbliżyć do siebie, do swojego wewnętrznego Ja, dać sobie odrobinę wolności. Wolności od presji cywilizacji. Wolności…

Celem tej relaksacji, tej mentalnej podróży jest psychiczne odprężenie – oczyszczenie umysłu, emocji i ciała ze złogów, blokad mentalnych i emocjonalnych. W symboliczny sposób pozwalasz odpłynąć wszelkim negatywizmom – opuszczają Twoje ciało. A dzięki temu otwierasz się na doświadczenia – otwierają się przed Tobą nowe drzwi, które prowadzą Cię do doświadczania i eksploracji obszarów fascynujących Twoją Świadomość i Podświadomość.

Ty decydujesz, czy to ćwiczenie będzie tylko przyjemnym spędzeniem czasu, czy stanie się stałym elementem higieny psychicznej.


User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło