Twoje Szczęśliwe Dziecko – medytacja dla mamy dziecka 0-5 lat (z Twoim imieniem)

Medytacja dla matki dziecka 0-5 lat. Wersja personalizowana, z Twoim imieniem – imię dodaj w komentarzu podczas składania zamówienia. Czas realizacji do 5 dni pracujących.

Format: Mp3 do pobrania ⇊

Czas trwania: 36:56 (medytacja + afirmacje)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 89 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak
Rok wydania: 2022

Instrukcja PDF: Tak

97.99

Tutaj zamówisz medytację w wersji personalizowanej, z Twoim imieniem, a wersja standardowa:


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Twoje Szczęśliwe Dziecko, medytacja dla mamy
Deal
Medytacja dla matki dziecka 0-5 lat. Format: Mp3 do pobrania ⇊Czas trwania: 36:56 (medytacja + afirmacje) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 89 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak, dla wzmocnienia efektu Rok wydania: 2022 Instrukcja PDF: Tak


Po co jest ta medytacja? Bo Dziecko jest jak czysta płyta, na której zapisuje się wszystko, do czego ma dostęp. Reaguje na uczucia i emocje. Poznaje swoje ciało, podstawowe potrzeby w tym świecie.

To na czym się koncentrujesz, co trzymasz w swojej świadomości, o czym myślisz i uczucia, które masz wtedy – to wszystko wpływa na ciebie i twoje dziecko. Twój stan emocjonalny wpływa na twoje otoczenie, na reakcje świata.

A Twoje dziecko uczy się Świata dzięki twoim reakcjom na świat. Boisz się? Będzie się bało. Ufasz? Będzie ufało. Jesteś szczęśliwa? Będzie szczęśliwe.

Czujesz się bezpiecznie, zatroszczona, zaopiekowana, i takie uczucia i postawy przekażesz dziecku. To Ty pokazujesz dziecku, czy Świat jest miejscem, w którym trzeba walczyć o przetrwanie, czy jest miejscem bezpieczeństwa, które troszczy się o ciebie, wspiera cię i daje MOC.

To Ty budujesz postawę swojego dziecka w tych pierwszych latach, czy w dorosłości będzie ufało, że wszystko będzie dobrze, czy będzie spodziewało się zagrożenia?

Czy Twoje dziecko będzie realizowało siebie w poczuciu bezpieczeństwa i zaufania do świata, czy z obawy przed zagrożeniem?

W tej medytacji…

Koncentrujesz się na swoim szczęśliwym dziecku, możesz poczuć waszą bezwarunkową miłość, i to, jak Twoje dziecko doświadcza swojego szczęścia.

Spojrzysz na świat oczami swojego dziecka i zobaczysz siebie jego oczami.

Koniec medytacji, to dla Ciebie czas z afirmacjami szczęśliwego, bezpiecznego dziecka. Możesz tych afirmacji słuchać, albo słuchać i powtarzać, albo jeszcze głębiej zrelaksować się, a potem wrócić do rzeczywistości wypoczęta i pełna sił.

Do dyspozycji masz 2 nagrania:

Medytacja „Twoje Szczęśliwe Dziecko” (28:00), ostatnie 9 minut, to część afirmacyjna do swobodnego doświadczenia, relaksu lub pracy z afirmacjami.

„Afirmacje Twojego Szczęśliwego Dziecka (8:56) – do swobodnego relaksu, albo gdy nie masz za dużo czasu, a chcesz głębiej się zrelaksować.

Jak medytować

Pozycja ciała: dowolna, wygodna z prostym kręgosłupem. Na leżąco prawdopodobnie lepiej się odprężysz.

Czas: gdy masz chwilę dla siebie i nikt nie będzie ci przeszkadzać.

Wyłącz komunikatory i inne rozpraszacze.

Słuchawki: TAK, zalecane.

Po co IMIĘ w nagraniu?

Żeby skuteczniej, szybciej i efektywniej zadziałać na Podświadomość – na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Imię w nagraniu medytacyjnym

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

Pytania i Odpowiedzi

Q: Jak często korzystać z medytacji „Twoje Szczęśliwe Dziecko?

A: Co dzień przez przynajmniej 21 dni. Najlepsza pora: korzystaj przed snem, a poza tym w wolnej chwili, kiedy poczujesz, że to dobre dla Ciebie. Możesz korzystać kilka razy dziennie. Skutki uboczne: jakie mogą być skutki uboczne zanurzania się w bezwarunkowej miłości?

Q: A co jeśli zasnę w trakcie medytacji?

A: Zasypiasz najczęściej wtedy, gdy Twoje ciało ma obniżony poziom sił witalnych i potrzebuje regeneracji. Spokojnie możesz pozwolić sobie na sen w trakcie – Twoja Podświadomość i tak zapamiętuje wszystkie bodźce nawet, jeśli Twój świadomy umysł śpi. A za pierwszym  lub kolejnym razem polecam skorzystać z tego nagrania mając większy poziom energii – dzięki temu poczujesz się jeszcze lepiej wiedząc świadomie, co do Ciebie trafia.

Q: Jestem mamą 6-ciolatka – czy ta medytacja jest dla mnie?

A: Określony w opisie wiek dziecka (0-5 lat) jest orientacyjny i odnosi się bardziej do pierwszej, najbardziej podstawowej sfery fizycznego istnienia w świecie. Dla matki 1, 2, 3… latka, ta medytacja będzie dotykać bieżącej sytuacji i będzie budować zdrowy fundament w poczuciu własnej wartości dziecka.
Dla matek starszych dzieci będzie dedykowana medytacja dotykająca również sfery społecznej dziecka, nastolatka.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart