Mentalna aktywacja Szyszynki: wymazywanie i programowanie pamięci komórkowej | medytacja z Twoim imieniem

Personalizowana podróż medytacyjna “Mentalna aktywacja szyszynki” – czas realizacji po 15-06-2024! do 5 dni pracujących; niektóre nagrania dostępne w ciągu 1-2 minut. Nagranie z IMIENIEM, medytacja personalizowana.

Mp3 do pobrania

Czas trwania: 30:00
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 77 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Rok wydania: 2021

97.99

Wersja personalizowana podróży medytacyjnej, medytacja z Twoim imieniem. Czas realizacji: do 5 dni pracujących.


Szyszynka - siedziba duszy i wiecznej młodościPodróż medytacyjna “Mentalna aktywacja szyszynki: wymazywanie i programowanie pamięci komórkowej” jest inspirowana tekstem medytacji z książki “Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości” Stefan Limmer, dr Birgitt Tauber-Rusch. Medytacja z książki jest również dostępna w formie nagrania, bezpłatnie, w języku niemieckim, na stronie autorów www.wunderwerk-zirbeldruese.de

Zachowałem idee tej podróży medytacyjnej, choć tekst przefiltrowałem przez moje Serce i Umysł.

Mentalna aktywacja szyszynki

Autorzy, pod pojęciem “aktywacji mentalnej” rozumieją pracę z podróżami mentalnymi (wizualizacja, medytacja) w stanie lekkiego transu. W procesie mentalnej aktywacji szyszynki zalecają medytacje w kolejnych tematach:

  1. Aktywacja miłości do samego siebie
  2. Aktywowanie i łączenie źródeł mądrości: mózg w głowie, mózg w sercu, mózg w brzuchu
  3. Oczyszczanie i ponowne programowanie pamięci komórkowej szyszynki
  4. Aktywowanie i łączenie czakr
  5. Skierowanie energii na szóstą czakrę (połączenie szóstej i siódmej czakry i aktywacja szyszynki)
  6. Aktywacja energii kundalini

Wg autorów tekst medytacji z książki zastępuje wszystkie medytacje zalecane w procesie mentalnej aktywacji szyszynki. Pamiętaj jednak, że tekst w książce jest tłumaczeniem i mogły wkraść się do niego różne zakłócenia wynikające z tłumaczenia, np.
Z kulą w dłoniach wchodzisz do wnętrza tej komórki i widzisz przed sobą, pośrodku przestrzeni międzykomórkowej, mały filar, na którym leży…” – jeśli pamiętasz odrobinę biologii, to wiesz, że przestrzeń międzykomórkowa jest między komórkami, a nie we wnętrzu komórki.

Procedura w każdej medytacji jest podobna

Miejsce: spokojne i komfortowe dla Ciebie.

Czas: w którym nikt i nic nie będzie Ci przeszkadzać. Wyłącz telefon, komunikatory, domofony, itp.

Artefakty: niech podróż medytacyjna będzie dla Ciebie wyjątkowym czasem. Możesz zapalić świecę, kadzidło, kominek eteryczny… stwórz najlepszą dla siebie atmosferę, tak jak lubisz i czujesz.

Pozycja ciała: wygodna, z prostym kręgosłupem. W czasie podróży jesteś w stanie relaksu, w stanie lekkiego transu. Możesz siedzieć lub leżeć. Możesz okryć się kocem, żeby nie zmarznąć. Możesz zasłonić oczy sleep mask, mind fold, zrolowanym t-shirt’em.

Rozluźnienie ciała: w czasie medytacji Twoje ciało powinno być rozluźnione. Jeśli w którymś momencie zauważysz gdzieś w ciele napięcie – po prostu rozluźnij to miejsce.

Zrozumienie: w podróż medytacyjną wyruszasz swoim “Twórczym Umysłem” – tutaj logiczny umysł staje się obserwatorem, a wcześniej kapitanem, który wyznacza kierunek podróży. Nie działasz “siłą woli”.

Podróż medytacyjna “Mentalna aktywacja Szyszynki: wymazywanie i programowanie pamięci komórkowej”

Szczegóły techniczne nagrania, bębny, dudnienia różnicowe synchronizujące półkule mózgowe.

Autorzy “Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości”

Dr. rer. nat. Birgitt Täuber-Rusch studiowała biologię i doktoryzowała się w 2002 roku. Szczególnie interesuje ją sprawność fizyczna ludzi, wpływ świadomości na nasze samopoczucie oraz relacje między ciałem, umysłem i duszą. Od 2010 roku jest wykwalifikowanym nauczycielem jogi dziecięcej, nauczycielem jogi i naturopatą. W swojej praktyce i pracy jako nauczycielka jogi łączy swoją naukowo potwierdzoną wiedzę biologiczną z duchową wiedzą o jodze, szamanizmie i perspektywach naturopatycznych oraz alternatywnych metodach leczenia.

Stefan Limmer od ponad 20 lat zajmuje się ludzką świadomością, technikami transu szamańskiego do odkrywania i poszerzania świadomości oraz interakcjami zewnętrznych i wewnętrznych czynników na nasze zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe. W swojej wieloletniej pracy jako biolog budowlany szczególnie interesował się związkami między naszym (żywym) środowiskiem a naszym zdrowiem. Autor jest naturopatą i od 2005 roku towarzyszy swoim klientom i kursantom w ich terapiach oraz jako lider seminariów i szkoleń z metod uzdrawiania szamańskiego, energetycznego i medycyny alternatywnej.


Inne medytacje

W temacie aktywacji szyszynki zobacz opis medytacji: Stymulacja Wewnętrznego Oka

W temacie programowania czakr i DNA zobacz opis: Uzdrawianie w Piramidzie: Czakry i DNA


Twoje imię w nagraniu
– nagranie personalizowane

Na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

Podróż medytacyjna

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart