Z Twoim imieniem, sesja: Wdzięczność – Praktyka Przyjmowania i Kreacji (twórcza wizualizacja)

Sesja personalizowana, z Twoim imieniem, twórczej wizualizacji „WDZIĘCZNOŚĆ – praktyka przyjmowania i kreacji. W komentarzu do zamówienia zostaw imię, które ma znaleźć się w nagraniu. Czas realizacji do 5 dni.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 33:50
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 81 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: TAK
Rok wydania: 2021

Instrukcja PDF: Tak

97.99

Na tej stronie możesz zamówić nagranie, do którego będzie dodane Twoje imię. Czas realizacji wg kolejności zgłoszeń, do 5 dni.

Personalizacja nagrania – dodanie Twojego imienia do nagrania

Na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

W tej wizualizacji Twoje imię będzie dodane w kilku miejscach, w których jest afirmacja:
Beata! Przyjmij pieniądze. To dla ciebie.
(Twoje imię! Przyjmij pieniądze. To dla Ciebie.)

Opis wizualizacji

Czym dla Ciebie jest Wdzięczność?

Jak doświadczasz Wdzięczności?

Co się z Tobą dzieje, gdy przeżywasz Wdzięczność?

A jak Twoja Wdzięczność wpływa na Świat?

WDZIĘCZNOŚĆ – praktyka przyjmowania i kreacji

Mam nadzieję, że w tej wizualizacji znajdziesz odpowiedzi na powyższe pytania. Albo inaczej… mam nadzieję, że dzięki tej wizualizacji uświadomisz sobie, czym dla Ciebie jest wdzięczność, jak doświadczasz swojej wdzięczności, i jak łatwo przeżywać wdzięczność nie tylko za to, co już Cię spotkało, ale również za to, czego jeszcze nie ma fizycznie, a do czego dążysz.

Czy można doświadczać wdzięczności w związku z czymś, czego jeszcze nie ma?

Oczywiście. Zauważ, że najczęściej przeżywamy wdzięczność w związku z tym, co już się stało. A co się dzieje, gdy przeżywasz wdzięczność za coś, czego jeszcze nie ma fizycznie?… Wszechświat nie lubi pustki i będzie dążyć do przeniesienia Twojej metafizycznej intencji do fizycznej rzeczywistości.

Wizualizacja

„Wdzięczność…” – w strukturze tej wizualizacji możesz zauważyć dwie części. W pierwszej doświadczasz swojej wdzięczności w czasie przyjmowania pieniędzy. W drugiej części uświadamiasz sobie cechy wdzięczności i pozwalasz sobie kierować wdzięczność na to, co chcesz (cele, marzenia, itp.)

Kroki do twórczej wizualizacji

Nie wymaga przygotowań.

Pozycja ciała: wygodna, siedząca lub leżąca. Wizualizacja jest dość długa, więc przy niskim poziomie energii witalnej i pozycji leżącej – możesz zasnąć.

Słuchawki: zalecane.

 


Specification: Z Twoim imieniem, sesja: Wdzięczność – Praktyka Przyjmowania i Kreacji (twórcza wizualizacja)

Wybierz imię

Agnieszka, Andrzej, Ariel, Asia, Beata, Berenika, Bożena, Cezary, Damian, Dominik, Dorota, Ela, Ewa, Gabriel, Gosia, Grzegorz, Henryk, Iza, Izabela, Joanna, Jola, Karol, Karolina, Kasia, Kazik, Katarzyna, Krzysiek, Krzysztof, Kuba, Łukasz, Maciej, Magdalena, Małgorzata, Małgosia, Marcin, Marek, Mariola, Mariusz, Marta, Marzena, Mateusz, Michał, Mieczysław, Monika, Natalia, Ola, Olga, Patryk, Paweł, Piotr, Przemek, Rafał, Robert, Sylwia, Tomek, Urszula, Wioleta, Witek, Witold, Zbyszek, Zuzanna, dodaj imię

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart