Doskonalenie Umysłu – REFUGIUM (DU, metoda Silvy)

Doskonalenie Umysłu – sesja Refugium: procedura wchodzenia w głębszy stan świadomości; odnalezienie refugium; zoom wyobraźni. Metoda Silvy. Lech Emfazy Stefański.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 33:49
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 81 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

29.97

doskonalenie umysłu (sesja Refugium) inspirowana zajęciami warsztatowymi (1994r.), które prowadził Józef Onoszko (w ramach: Międzynarodowy College Twórczości). Album dostępny również w komplecie z pozostałymi nagraniami

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Doskonalenie Umysłu, komplet 4 albumów
Promocja

Doskonalenie Umysłu, komplet 4 sesji – polska metoda Silvy

Original price was: 119.88zł.Current price is: 69.77zł. -42%

Komplet 4 albumów Doskonalenia Umysłu, "polskiej metody Silvy". Szczegółowe opisy na stronach z opisem albumów.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 02:23:06 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 343 MB (4 pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak

Doskonalenie Umysłu

Kolejność sesji jest ważna


Czym jest Doskonalenie Umysłu?

Doskonalenie Umysłu to rozwijanie naszego naturalnego potencjału mentalnego. Dzięki określonym ćwiczeniom relaksacyjno-wizualizacyjno-medytacyjnym człowiek jest w stanie rozwijać swoją świadomość i poszerzać jej zakres o elementy, które bywają określane jako parapsychiczne. Dzięki systematycznemu treningowi każdy może rozwinąć swoje zdolności, umiejętności “parapsychiczne”.

Doskonalenie Umysłu – Refugium“, to półgodzinna sesja, na którą składa się:

 • głęboki relaks ciała i umysłu
 • procedura wchodzenia w głębszy stan świadomości (“stan działania nadświadomego”)
 • znalezienie swojego Refugium (bezpiecznego miejsca)
 • “drzewo” – ćwiczenie “zoomu wyobraźni”: umiejętność koncentracji i przybliżania i oddalania obiektów w wyobraźni

“Doskonalenie Umysłu – Refugium” – Kroki

 • Miejsce: spokojne, w którym nikt Ci nie będzie przeszkadzać. Wyłącz ewentualne źródła zakłóceń (telefon, domofon, komputer, itp.).
 • Pozycja ciała: z prostym kręgosłupem, siedząca lub leżąca.
 • Pora dnia: taka, w której masz wystarczająco duży poziom energii. Niski poziom energii – prawdopodobnie zaśniesz w trakcie.
 • Słuchawki: polecam.

Uwagi do “DU – Refugium”

 • “Stan nadświadomy” jest czymś innym niż Nadświadomość (w ujęciu Huny). L.E. Stefański używa tego pojęcia bardziej na określenie stanu, w którym człowiek ma dostęp do “parapsychicznych” funkcji swojego umysłu.
 • Celem tej sesji jest nauczenie się wchodzenia w “stan nadświadomy”. Ćwiczenia wykonujesz początkowo w pozycji relaksacyjnej, z czasem uczysz się korzystać z tej umiejętności w życiu codziennym.
 • Dzięki umiejętności szybkiego wchodzenia w “stan działania nadświadomego” zdecydowanie polepszasz jakość innych ćwiczeń medytacyjno – wizualizacyjnych.
 • Na ćwiczenia zawarte w tej sesji Refugium – w pierwotnej wersji Kursu DU przewidzianych było kilkanaście godzin.

“Nie wola, lecz wyobraźnia
jest źródłem twórczej mocy człowieka”

Doskonalenie Umysłu jest metodą, którą opracował Lech Emfazy Stefański (nestor polskiej psychotroniki) w oparciu o odkrycia Jose Silvy (Metoda Silvy, Silva Mind Control).

Kursy Doskonalenia Umysłu Lech Emfazy Stefański prowadził od roku 1980 jako sześciodniowe szkolenie (4 godziny dziennie). Na wstępne umiejętności (relaks ciała, relaks umysłu, sposób oddychania, itp.) poświęcone było około 16 godzin praktyki – po tym czasie uczestnicy byli w stanie wejść w zmieniony stan świadomości w każdym momencie (“poziom działania nadświadomego”).

“Człowiek znajdujący się w tym stanie może świadomie panować nad tymi funkcjami swego organizmu oraz psychiki, które w zwykłym stanie świadomości są niezależne od jego świadomej woli: nad budzeniem się i zasypianiem, nad marzeniami sennymi, nad zapamiętywaniem i przypominaniem sobie, nad odczuwaniem lub nieodczuwaniem bólu itd. Działając na poziomie nadświadomości można łatwo pozbyć się niepożądanych nawyków (np. palenia papierosów), schudnąć lub przytyć, a także skorzystać ze swych zdolności parapsychicznych i parafizycznych. Czwartego dnia kursu uczestnicy ze zdumieniem i radością odkrywają w sobie nie ujawnione dotąd zdolności do jasnowidzenia. Prawie każdy z uczestników wykonuje z powodzeniem zadanie polegające na określaniu rysopisu i stanu zdrowia nieznanej osoby, wyłącznie na podstawie jej danych personalnych.”
z opisu kursu DU

Doskonalenie Umysłu – czy warto?

Czy warto sięgnąć po “DU – REFUGIUM”? Przecież są dostępne samodzielne nagrania na budzenie się, zasypianie, programowanie snów, chudnięcie, palenie, itp?.

Moja odpowiedź jest: TAK.
Warto nauczyć się szybkiego i świadomego wchodzenia w stan “działania nadświadomego”. Na początku drogi odkrywania siebie da Ci to solidny fundament do dalszego rozwoju swoich naturalnych zdolności. Jeśli jesteś w trakcie Drogi – odświeżasz te umiejętności i polepszasz ich jakość.

Sukcesów!
Pawel R. Stan

doskonalenie umysłu – wersja pdf instrukcji


1 review for Doskonalenie Umysłu – REFUGIUM (DU, metoda Silvy)

5.0 out of 5
1
0
0
0
0
Write a review
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating
 1. Jaga77 (zweryfikowany)

  Metoda Silvy po polsku. Klasyka. Polecam!

  Helpful(2) Unhelpful(0)You have already voted this

  Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

  Zostaw komentarz

  © 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

  Prekognicja.pl
  Shopping cart