Afirmacje Zmiany, 21-dniowe przygotowanie do tworzenia siebie i świata

“Afirmacje Zmiany” (mp3), to podstawowe afirmacje tworzące fundament do kolejnych działań związanych z kreowaniem siebie i świata. + opcja personalizacji (dodania Twojego imienia do nagrania).

Format: Mp3 do Pobrania

Czas trwania: 36:39 (2 nagrania; wersja dla kobiet lub mężczyzn)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 90 MB (pliki ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Rok wydania: 2020

39.97

Flash Sale
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Zanim zastosujesz prawo przyciągania, czy inne, podobne metody i techniki. “Afirmacje Zmiany”, to podstawowe afirmacje przygotowujące grunt, fundament do kolejnych działań związanych z kreowaniem siebie i świata.

Po latach doświadczeń dochodzę do wniosku, że w procesie stwarzania, nie ważne siebie czy świata, jest pewna wspólna cecha. Tą cechą jest wewnętrzna postawa, nastawienie, z którym stwarzasz swoją rzeczywistość.

To wewnętrzne, podstawowe nastawienie powstaje w wyniku zgromadzonych doświadczeń i przekonań, które człowiek przyjmuje. Te zgromadzone doświadczenia biorą się na początku od autorytetów – kiedy już człowiek jest na tym świecie, przyjmuje to, co podają mu rodzice i środowisko, w którym dorasta. Dopiero później, gdy zdobywa więcej samoświadomości, jest w stanie samodzielnie selekcjonować informacje i wybierać to, w co wierzy.

Kiedy chcesz coś nowego – musisz stać się nowym człowiekiem – takim, który rezonuje z tym, co chce zamanifestować w swoim życiu. Z kolei zmiana w życiu wiąże się często ze zmianą tego, co doprowadziło człowieka do miejsca, w którym chce zmiany. Częsty paradoks i syzyfowe prace polegają na tym że człowiek chce zmiany “na zewnątrz”, ale nie koniecznie chce, albo nie potrafi, nie wie “jak” zmienić się “wewnątrz”. Bez wewnętrznej przemiany mało prawdopodobne jest, że zobaczysz zewnętrzną zmianę.

Afirmacje Zmiany

Czym są Afirmacje Zmiany?
Afirmacje Zmiany najpierw otwierają Cię na Twoje Serce, a potem wprowadzają podstawowe przekonania. Moc tworzenia jest w Tobie. Wiesz to, a teraz przechodzisz od intelektualnego zrozumienia do poczucia tego i doświadczenia swoim sercem.

Budowa nagrania

Główne nagranie składa się z 3 części:

  1. Koherencja Serca
  2. afirmacje
  3. powrót do normalnych czynności dnia

Jak zbudowane są afirmacje?

Afirmacje w nagraniu są w drugiej osobie liczby pojedynczej. Możesz ich słuchać, albo słuchać i powtarzać w pierwszej osobie (zalecane). W tle nagrania są również wszystkie afirmacje w cichej formie (na tyle głośnej, że możesz słyszeć afirmacje w tle).

Jak korzystać z Afirmacji Zmiany

Możesz po prostu słuchać afirmacji. Albo możesz koncentrować się na oddechu. Albo możesz koncentrować się na oddechu i słuchać afirmacji, ale najwięcej korzyści odniesiesz w bardziej aktywnej formie.

Na WDECHU słuchaj afirmacji starając się poczuć jej energię, a na wydechu wypowiadaj afirmację w pierwszej osobie (w myślach lub na głos) i wyobrażaj sobie, jak słowa, energia w nich zawarta jest przekazywane do Twojej Duszy i pozostają w twoim umyśle i podświadomości.

Uwagi do Afirmacji…

Afirmacje Zmiany usuwają przeciwne przekonania poprzez “nadpisanie” ich. Jesteś teraz w miejscu, w którym “stare programy” żyją siłą inercji – no przecież były przez ciebie karmione przez lata. Masz w sobie przyzwyczajenie do tych starych sposobów reagowania i postrzegania świata, i to naturalne, że w okresie przejściowym próbują wracać. Pamiętaj jednak, że rośnie to, na co zwracasz uwagę, czemu dajesz energię. Za każdym razem, gdy zauważysz, że wracasz do starych nawyków – zauważ to, obudź się i świadomie zdecyduj, jak chcesz zareagować w danej sytuacji.

Z podobnych afirmacji korzystałem w projektach Piękne Ciało, Piękny Biust, Afirmacje Idealnego Partnera, czy w Treningu mentalnym biegacza. Podobny klimat znajdziesz również w albumie Dostrojenie – powrót do Harmonii.

“Afirmacje Zmiany” będą dobrym przygotowaniem do każdej zmiany, projektu tworzenia siebie i świata. Otwierają Serce i przywracają wiarę w swoją moc stwórczą. To podstawa do efektywnego zastosowania innych nagrań z tej serii – najpierw budujesz w sobie postawę miłości, akceptacji siebie, akceptacji swoich naturalnych właściwości, a potem mówisz “czego chcesz”, jak ma być, co ma się stać.

Mam nadzieję, że teraz rozumiesz, dlaczego najpierw udostępniam “Afirmacje Zmiany”.

Jak często korzystać z Afirmacji Zmiany?

Do dyspozycji masz dwa nagrania: długie, półgodzinne nagranie i krótkie, czterominutowe. Aby odnieść maksimum korzyści, z korzystaj z długiego nagrania przynajmniej raz dziennie przez 2-3 tygodnie, chyba że poczujesz inaczej. Krótka wersja, to same afirmacje do korzystania przynajmniej 3-4 razy dziennie w mniej więcej równych odstępach czasu. Każdy znajdzie kilka czterominutowych chwil w ciągu dnia, więc… nie ma wymówek.

Pamiętaj, że w procesie zmiany najważniejsza jest: systematyczność i staranność. Jeśli w coś się angażujesz – rób to na 100%.

Czas i Miejsce: wygodne, komfortowe, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzać.

Pozycja ciała: z prostym kręgosłupem, możesz siedzieć lub leżeć. Jeśli przyjmujesz pozycję leżącą pamiętaj, aby zadbać o odpowiedni poziom energii witalnej, żeby nie zasnąć.

Słuchawki: polecam! Nagranie jest wielowymiarowe: różne informacje zawarłem w różnych kanałach – wykorzystaj to.

A co jeśli zasnę w trakcie…” – jeśli Twoje ciało jest zmęczone, to odpoczniesz i dobrze się zrelaksujesz. Postaraj się przynajmniej za pierwszym razem mieć więcej energii. Słuchaj siebie.

A efekty? Czego możesz się spodziewać?

Zanim zaczniesz korzystać, zapisz na kartce, jak się teraz czujesz, jak widzisz świat, co się dzieje w twoim świecie, co chcesz zmienić, albo co zbudować – zapisz, włóż do koperty i zaklej ją.

Zaznacz w kalendarzu dzień za 3 tygodnie od momentu pierwszego skorzystania z Afirmacji, a gdy nadejdzie – zapisz na kolejnej kartce, jak się czujesz, jak widzisz świat, co się dzieje, itd. – tą kartkę również odłóż do koperty, chyba że kończysz pracę.

Dopiero po tych afirmacjach zacznij afirmować, wizualizować konkretne zmiany w swoim życiu, w świecie zewnętrznym. Dlaczego dopiero teraz? Bo wcześniej budujesz swoje przekonania dotyczące swojej sprawczości, swoją moc – teraz Używasz tej mocy, do manifestacji w świecie.

W tym momencie możesz przejść do dziedziny, w której chcesz zadziałać – możesz przejść do Afirmacji pieniędzy, miłości, zdrowia, lub innych projektów. Kolejne 2-3 tygodnie, to budowanie nowych przekonań w konkretnym już temacie.

Dzięki Afirmacjom Zmiany stajesz się Nowym Człowiekiem gotowym na świadome wyrażanie siebie i swojej woli. Zasługujesz na to, co najlepsze dla Ciebie!

Czego nie ma w powyższym schemacie?

Nie ma zajmowania się “starymi schematami” – nie ma ich usuwania, choć osłabiasz je poprzez odcięcie ich od swojej uwagi. Budujesz tylko nowe. W najbliższym czasie spodziewaj się również twórczej wizualizacji oczyszczającej ze starych schematów, programów, przekonań.


Afirmacje Zmiany, Projekt Nowego Człowieka | afirmacje personalizowane


Afirmacje Personalizowane, z Twoim imieniem

Nie wiem czy znasz takie sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, “śpi na jawie”, nie reaguje na otoczenie… ale wypowiedz tylko imię i się “budzi”. Albo gdy słyszysz swoje imię instynktownie na nie reagujesz… nawet, gdy chodzi o kogoś innego o Twoim imieniu, podświadomie zwracasz uwagę na źródło informacji. Twoja Podświadomość o wiele łatwiej reaguje i przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

“Afirmacje Zmiany” mogą być personalizowane.
Jeśli chcesz specjalną wersję nagrania z Twoim imieniem, w której zwracam się bezpośrednio do Ciebie, do Twojej Podświadomości, to jest to dodatkowo płatna opcja realizowana do 5 dni roboczych.

Fragment przykładowego nagrania personalizowanego (załóż słuchawki!):


Afirmacje PERSONALIZOWANE zamówisz na stronie:


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Afirmacje Zmiany, wersja personalizowana (z Twoim imieniem)
Deal

"Afirmacje Zmiany" wersja PERSONALIZOWANA, z Twoim imieniem. Jeśli nie ma Twojego imienia do wyboru, to wybierz opcję "dodaj moje imię" i w komentarzu do zamówienia wpisz swoje imię, jak mam się do Ciebie zwracać w nagraniu, np. Anna - Anno, Marcin - Marcinie. Czas realizacji zamówienia do 7 dni roboczych.

Mp3 Download Czas trwania: 36:39 (2 nagrania) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 90 MB (pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2020

Specification: Afirmacje Zmiany, 21-dniowe przygotowanie do tworzenia siebie i świata

wersja

dla Kobiet, dla Mężczyzn

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart