Znaki Snu 1 – Ręce, Programowanie Podświadomości

Znaki Snu 1, Ręce – sesja programująca podświadomość do budzenia świadomości w czasie snu. LD, Lucid Dream, jasny sen. Podkład muzyczny w stroju 432 Hz.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 1 godz.
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 146 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: TAK
Rok wydania: 2023

Original price was: 29.97zł.Current price is: 14.99zł.

Znak Snu 1 w wersji personalizowanej, z Twoim imieniem jest tutaj >>

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Znak Snu 1 - Ręce - wersja z imieniem, personalizowana
Deal

Programowanie w Podświadomości  Znaku Snu. Czas realizacji: do 5 dni pracujących. W uwagach do zamówienia podaj imię, które ma być w nagraniu. Imię będzie w mianowniku lub wołaczu, np. Tomek, Magdaleno, Beata... Podkład muzyczny w stroju 432 Hz.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 1 godz. Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 146 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2023


Sesja wspierająca dla świadomego śnienia i świadomości poza ciałem.

Znak Snu

Znak Snu, to element snu, dzięki któremu możesz zauważyć, że śnisz. Znakiem snu może być rzecz, sytuacja, właściwość, kolor, dźwięk, działanie – to, co wywołuje twoją refleksję, że to jest Sen.

Zauważasz Znak Snu i wiesz, że Śnisz.

Kiedy odbierasz swój znak snu (widzisz, słyszysz, czujesz znak snu), wtedy twoja świadomość przełącza się i postrzegasz otaczający świat z poziomu swojego ciała we śnie. Znaki snu są swoistymi bodźcami budzącymi śpiącą świadomość.

Zauważ, że większość snów po przebudzeniu przypomina oglądanie filmu w kinie. W świadomym śnie chodzi o doświadczanie snu z pozycji bohatera snu, a nie widza.

„Znaki Snu”

„Znaki Snu”, to seria do słuchania w czasie normalnego funkcjonowania, najlepiej w miejscu bogatym w bodźce. Możesz spacerować po ulicy, parku, galerii. Jednocześnie słuchasz i zwracasz uwagę na otaczający świat zauważając znaki snu z nagrania. Kiedy zauważysz znak snu – bierzesz głębszy, głęboki oddech mając świadomość swojej oddychającej klatki piersiowej.

Pierwsza część „Znaków Snu”, to ręce:
„Widzisz ręce we śnie – wiesz, że to sen”
(to klasyka, choć uogólniona do „wszystkich” rąk, a nie tylko swoich)

Znaki Snu 2, to słyszenie:
„Słyszysz we śnie, wiesz, że to Sen”

„Znaki Snu 3”, to zauważanie kolorów:
„Widzisz czerwone we śnie, wiesz, że to sen”

Czwarta część „Znaki Snu 4”, to oddech:
„Oddychasz we śnie, wiesz, że to sen”

Znaki Snu 5, to czucie:
„Czujesz stopy we śnie, wiesz, że to sen”.

To 1 godzinne nagrania i możesz ich używać również w czasie krótkiej drzemki programując podświadomość. Nie musisz za każdym razem robić godzinnej sesji i godzinę utrzymywać świadomość. Lepiej słuchać kilka razy krócej, niż raz długo.

Godzinna sesja afirmacji
– jak korzystać

Możesz słuchać afirmacji w dowolnej pozycji, w najlepszym czasie, koncentrując się na niej lub nie. Ważne, żeby przynajmniej pierwszą sesję doświadczyć bardziej świadomie i intencjonalnie… przynajmniej pierwsze minuty afirmacji.

Możesz więc wrócić z pracy, położyć się na godzinę i zaczynając sesję skoncentrować się na swoim ciele, oddechu, czy jest ci wygodnie, rozluźnić się jeszcze bardziej.

Koncentracja na Afirmacji

NIE musisz skupiać się na afirmacjach, ani ich powtarzać. Słuchając wyobrażaj sobie siebie w sytuacji, które potwierdzają afirmacje.

Druga opcja jest taka, że słuchasz nagrania w czasie normalnego funkcjonowania zwracając uwagę na dany znak snu. W tej sesji możesz np. robić zakupy, zwracać uwagę na ręce, swoje i innych, równocześnie doświadczając swojej świadomości, zauważając swoje uczucia, odczucia z ciała, podążając za swoimi myślami, albo obserwując je tylko.

To sesja do słuchania i działania zgodnie z jej treścią. Nie musisz powtarzać afirmacji.

Eksperymentalnie możesz również zasypiać z tym nagraniem, z intencją świadomego śnienia tym razem.

Zasypianie w czasie afirmacji

Gdy zasypiasz w trakcie sesji – to również jest w porządku. Wtedy Twoja Podświadomość ma więcej swobody w organizowaniu nowych okoliczności potwierdzających twoje afirmacje. Twoja Podświadomość doskonale rozumie i przyjmuje nowe treści, gdy świadomy umysł jest „wyłączony”. Stąd równie dobrze możesz zasypiać, ale i wykonywać inne czynności w trakcie słuchania afirmacji. Możesz np. spacerować, oglądać wystawy sklepów, biegać, zmywać naczynia, itp.

SŁUCHAWKIkorzystaj ze słuchawek. Nagranie jest zrealizowane wielokanałowo i treści trafiają do prawej i lewej półkuli mózgowej.

Podkład muzyczny w stroju 432 Hz.

NIE słuchaj tego nagrania prowadząc samochód lub inne pojazdy mechaniczne.

Lucid Dreams – Świadome Sny – LD

Świadome śnienie jest to śnienie podczas gdy, wiesz że śnisz.

Termin został stworzony przez Frederik’a von Eeden’a (zobacz Green, 1968), który używał słowa “jasny” w sensie umysłowej jasności, klarowności. Świadomość zwykle pojawia się w środku snu, kiedy śniący uświadamia sobie, że jego przeżycie nie zdarza się w fizycznej rzeczywistości, ale jest snem. Często to uprzytomnienie sobie jest wywołane przez śniącego gdy zauważy coś niemożliwego lub nieprawdopodobnego we śnie, tak jak spotkanie zmarłej osoby, albo latanie z lub bez skrzydeł. Czasami ludzie stają się świadomi bez zauważenia jakiejkolwiek szczególnej wskazówki we śnie; oni po prostu nagle zdają sobie sprawę z tego że są we śnie. Mniejszość świadomych snów (wg badań LaBerge i jego współpracowników, około 10 procent) jest wynikiem powrotu do snu REM bezpośrednio ze stanu przebudzenia, przy nieprzerwanej świadomości.

Podstawowa definicja świadomego śnienia nie wymaga niczego więcej niż stanie się świadomym tego że śni się. Jednak jakość świadomości jest bardzo różna.

Kiedy świadomość jest na wysokim poziomie, jesteś świadomy że wszystko czego doświadczasz we śnie dzieje się w twoim umyśle, że nie ma żadnego prawdziwego niebezpieczeństwa, oraz że śpisz w łóżku i obudzisz się niebawem.

Przy niskim poziomie świadomości możesz być świadomy do pewnego stopnia że śnisz, być może dość aby lecieć, lub jesteś świadom tego co czynisz, ale nie dość aby zrozumieć że inni ludzie są wytworami snu, lub że nie możesz być fizycznie zraniony, lub że faktycznie jesteś w łóżku. (Czytaj na blogu: Świadomość i Świadome Sny)

Jak rozpoznać we śnie, że to sen?

Jednym z podstawowych sposobów na świadome sny jest robienie „testów rzeczywistości”.
Rozejrzyj się.
Po czym poznajesz, że to jest, albo NIE jest Sen?
Na jawie to bardzo proste, np. wyobrażasz sobie, że w dłoni masz pomarańczę, albo cokolwiek innego i, jeśli to jest sen, to pomarańcza materializuje się od razu.

Wyzwanie polega na tym, żeby pamiętać o zrobieniu testu rzeczywistości.

Jeśli pytasz, co jest najważniejsze w teście rzeczywistości, to najważniejsza jest świadomość – ten błysk, nawet chwilowy, dzięki któremu zauważasz, że śnisz.

Test Rzeczywistości

Kiedy robisz swoje testy rzeczywistości przez dłuższy czas, to… przyzwyczajasz się do nich, wpadasz w rutynę. Rutyna, znane schematy, utarte ścieżki są jak działanie na autopilocie. Nie dziwią więc sytuacje, kiedy ktoś robi test rzeczywistości we śnie i nie ma świadomości, że to sen.
Dlaczego?
Bo chodzi przede wszystkich o świadomość, a nie wykonywaną czynność.

We śnie masz rozpoznać, że to SEN.

Zauważasz coś i wiesz, że to JEST sen. Dlatego:

Stwórz swój własny ZNAK SNU.


Twoje imię w nagraniu
– nagranie personalizowane

Chyba nie muszę Ci tłumaczyć, że lepiej, mocniej i szybciej reagujesz, Twoja Podświadomość reaguje lepiej na komunikaty, w których jest twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Znak Snu 1 - Ręce - wersja z imieniem, personalizowana
Deal

Programowanie w Podświadomości  Znaku Snu. Czas realizacji: do 5 dni pracujących. W uwagach do zamówienia podaj imię, które ma być w nagraniu. Imię będzie w mianowniku lub wołaczu, np. Tomek, Magdaleno, Beata... Podkład muzyczny w stroju 432 Hz.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 1 godz. Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 146 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2023

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart