Afirmacje Pieniędzy i BOGACTWA

Aktywne Afirmacje – to, co odróżnia je od typowych afirmacji, to to, że główny nacisk w nagraniu położony jest na drugą osobę liczby pojedynczej. W większości instrukcji do

Mp3 Download

Czas trwania: 36 minut (+ 10m instrukcja)
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 77 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak
Instrukcja PDF: Tak

39.97

Afirmacje Bogactwa Pieniędzy są już w nowej wersji 2021! Sprawdź opis na Afirmacje Pieniędzy 2021


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Afirmacje Pieniędzy 2021
Deal

"Afirmacje Pieniędzy" z Asystentem Afirmacji na Messengera. Działasz systematycznie, a dzięki wdrożonym nowym, dobrym wzorcom, podświadomie pozytywnie reagujesz na pieniądze i zauważasz więcej okazji, w których

Mp3 Download Czas trwania: 36:54 (2 nagrania; wersja długa i krótka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 90 MB (pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2020 + Asystent Afirmacji na Messengera

Afirmacje mp3 do słuchania: Afirmacje Pieniędzy. Fragment instrukcji audio:

“Przed tobą aktywne afirmacje. W tej instrukcji, za chwilę sam lub sama poczujesz różnicę między aktywnymi i pasywnymi afirmacjami. Chciałbym jednocześnie uniknąć powielania oczywistości jak i mitów związanych z korzystaniem z afirmacji. Pamiętaj, że odnoszę się tutaj do afirmacji, które SŁYSZYSZ, czyli generalnie do nagrań czy też wypowiedzi otaczających Cię ludzi.”

Mówiąc o aktywnych afirmacjach mam na myśli takie korzystanie z nagrania, które wymaga Twojej aktywności.

Jednocześnie aktywne afirmację są w specyficzny sposób zbudowane. To, co odróżnia je od typowych afirmacji, to to, że główny nacisk w nagraniu położony jest na drugą osobę liczby pojedynczej. W większości instrukcji do budowania afirmacji jest powiedziane, że afirmacje powinny być w pierwszej osobie liczby pojedynczej, i to po części prawda, dlatego zrób doświadczenie, w którym poczujesz co na ciebie mocniej działa.”

Charakterystyczne dla Aktywnych Afirmacji Mp3

– w nagraniu większy nacisk położony jest na afirmację w 2 os. lp.
– łączysz afirmacje z oddechem (możesz sprawdzić głębokość swojego oddechu: http://www.youtube.com/watch?v=DfzW6hMHonY )
– są krótkie, do 9 minut, więc
– możesz z nich korzystać w czasie krótkich przerw, w dowolnym miejscu
– nie jest to lawina kilkudziesięciu afirmacji, ale kilku/kilkunastu, specjalnie przeze mnie wybranych
– są wysokoenergetyzujące (dzięki połączeniu z oddechem)

Specyficzną odmianą Aktywnych Afirmacji mp3 są “Oddechy”, np. Oddech Bogactwa i Obfitości, Oddech Zdrowia itp., gdzie jeszcze wyraźniej widać, że korzystając z Aktywnych Afirmacji odnosisz się do cyklu przepływu. Zdarza się więc tutaj, że afirmacja na wdechu, jest różna od afirmacji na wydechu i na zatrzymaniu oddechu. Wynika to stąd, iż przypisane afirmacje obrazują przepływ i relacje przedmiotu afirmacji z Tobą. (W pierwszej kolejności korzystaj z Aktywnych Afirmacji).

W skład tego zestawu wchodzą:

Aktywne Afirmacje mp3 Bogactwa Pieniedzy – 8:14
Oddech Obfitości Pieniędzy 1 – 7:00
Oddech Obfitości Pieniędzy 2 – 7:00
Oddech Obfitości Pieniędzy 3 – 7:00
Oddech Obfitości Pieniędzy 4 – 7:00
instrukcja audio – 10:29
instrukcja *pdf

Jak Korzystać

Miejsce nie jest ważne.
Ważny jest twój stan świadomości, koncentracji na sobie, swoim ciele, myślach, uczuciach, oddechu. Ten stan samoświadomości możesz osiągnąć w dowolnym miejscu. Jednocześnie ogranicz ilość bodźców zewnętrznych – zalecam słuchawki, możesz również zamknąć oczy. Zanim zaczniesz – zrób kilka świadomych, rozluźniających oddechów, uspokajających twoje ciało, myśli i emocje.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart