Medytacja Czakry Korony – Medytacja AUM, SAHASRARA

Medytacja czakry korony, to dążenie do spełnienia, wyższe poznanie przez bezpośredni wewnętrzny wgląd, zjednoczenie z Wszechobecną i Uniwersalną Świadomością. Doświadczasz głębokiego sensu życia, wyjścia poza dualizm i prowadzenia przez Wyższą Moc. AUM.

Mp3 Download

Czas trwania: 38 minut (3 nagrania)
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 62 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: zalecane

19.99

Medytacja czakry korony rozwija, harmonizuje i energetyzuje siódmą czakrę. Ta sesja medytacji jest dostępna również w zestawie:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Medytatcja z czakrami - komplet medytacji
Promocja
Medytacja z mantrą dla czakr. Komplet medytacji: czakra podstawy, czakra 3 oka, czakra korony, czakra serca. Szczegółowy opis medytacji dostępny jest na stronie tej medytacji. Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 209 minut (15 utworów) Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 337 MB (7 plików ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak

Czakra Korony, Sahasrara

Podstawowa zasada:

CZYSTY BYT

Spełnienie, wyższe poznanie przez bezpośredni wewnętrzny wgląd, zjednoczenie z Wszechobecna i Uniwersalną Świadomością

Masz wielki wpływ na pracę wszystkich swoich czakr aż do Czakry 3 Oka (Ajna). Nie dotyczy to czakry korony – tutaj jest tylko tzw. oświecenie, satori, boska iluminacja. Możesz się tylko OTWORZYĆ, spływa na Ciebie “energia”, czy chrześcijańska “Łaska”, która później przepływa przez Ciebie.

Pobudzając czakrę korony, na płaszczyźnie psychicznej masz w sobie poczucie jedności ze światem i zrozumienie, że wszystko jest jednością, wszystko jest ze sobą połączone. Wychodzisz poza dualizm, żyjesz w jedności z Bogiem, czujesz boskie prowadzenie.

Na płaszczyźnie fizycznej wpływasz na mózg, szyszynkę, manifestację świadomości w fizycznej rzeczywistości.

Na płaszczyźnie społecznej jesteś chodzącą Miłością, uwrażliwiasz serca otaczających Cię osób na głęboki, duchowy kontakt z Wszechświatem, rozumiesz i akceptujesz wybory innych osób.

Kiedy Twoja czakra korony działa harmonijnie, doświadczasz głębokiego sensu życia, wykroczenia poza dualizm i prowadzenia przez Wyższą Moc.

Medytacja Czakry Korony - SAHASRARA

Medytacja czakry korony, którą masz przed sobą, to medytacja z dźwiękami
– głoska “M”
– mantra “AUM”

Zauważ, że głoska ‘M’, przyporządkowana do czakry korony, jest obecna w mantrze każdej czakry.
AUM, to dynamiczna forma OM:

– zaczyna się od “A” (czakra serca)

– schodzi do “U” (czakra podstawy)

– wznosi się do “M” (czakra korony)

W trakcie medytacji wyobrażaj więc sobie, jak energia wędruje między Twoimi czakrami w tej właśnie kolejności. W nagraniu początkowo masz więcej czasu na koncentrację na tych czakrach.

Możesz skorzystać z trzech nagrań:

1. Medytacja czakry korony z prowadzeniem słownym – (18:49)
2. Medytacja czakry korony (tylko mantra i dźwięk) – (9:59)
3. Medytacja AUM (tylko mantra) – (9:53)

Kroki do medytacja czakry korony:

  • Zalecana pozycja: siedząca z prostym kręgosłupem.
  • Wyraź swoją intencję: dla czego medytujesz?
  • Możesz poprosić o opiekę, pomoc i wsparcie swoich duchowych przewodników.
  • Koncentruj się na oddechu i czakrze zgodnie z mantrą (A-U-M) – Serce – Podstawa – KORONA.
  • Gdy dźwięk mantry AUM zbliżona jest do “OM” – koncentruj się na oddechu i czakrze korony.
  • Wyobrażasz sobie, że medytujesz razem z innymi medytującymi.
  • Oddychasz czakrą korony wyobrażając sobie jak rezonuje z dźwiękami.
  • Jeśli chcesz, możesz wypowiadać, w myślach lub na głos, mantrę AUM… albo po prostu obserwuj swój oddech i oddychaj czakrą korony (czakrą zgodną z mantrą).
  • Po medytacji czakry korony, jeśli odczuwasz nadmiar energii, pomyśl o Ziemi, o Świecie, albo o konkretnej osobie, która pierwsza przychodzi Ci na myśl, i wzmocnij Ją/Ich energetycznie. Możesz wyobrażać sobie jak energia przepływa.

 

Położenie czakry korony: na szczycie głowy (okolice ciemiączka u dzieci).

Zobacz:

Medytacja czakry korony (Antykariera)

Medytacja Czakry Korony - Medytacja Zestrojenia - Antykariera 7 Kontakt z Bogiem - afirmacjeWidzenie mózgiemDostrojenie - Powrót do Harmonii (medytacja)

 

 

 

 


Z instrukcji do “Medytacji Rytmu Obfitości“:

Czym są czakry?

Najprościej rzecz ujmując są to centra energetyczne łączące ze sobą poszczególne ciała człowieka. Brzmi dziwnie dla kogoś, kto pierwszy raz spotyka się z tym terminem. Pozwól więc, że krótko powiem o anatomii człowieka ze „wschodniego” punktu widzenia.
Wychowani w kulturze „zachodu” bardzo dobrze poznaliśmy anatomię człowieka, anatomię ciała fizycznego. Ale oprócz tego ciała fizycznego mamy również inne ciała, tzw. ciała subtelne. Mamy więc ciało uczuciowe, odpowiedzialne za nasze uczucia i emocje, i mamy też ciało mentalne, odpowiedzialne za nasze myślenie. Poza tym, w zależności od systemu, wyróżnia się jeszcze kilka innych, wyższych ciał subtelnych, ale w tym momencie wystarczy nam taka wiedza.

Każde z ciał człowieka funkcjonuje na swoim, specyficznym „poziomie” wibracji. A jednak najczęściej nie dostrzegamy w nas tej różnorodności. Główny powód jest taki, że od dziecka jesteśmy uczeni patrzeć na siebie przez pryzmat swojej cielesności i tego, co „realne”, czyli fizyczne, fizycznie mierzalne itd. Nawet psychologia (psyche – dusza) stosuje metody charakterystyczne dla świata fizycznego chcąc zmierzyć świat duszy.
Rozwinięciem głównego powodu jest pomniejszanie tego, co niefizyczne i niemierzalne. Czy ktoś powiedział Ci, że każde Twoje ciało śni inaczej? Że często tzw. „fałszywe pobudki” w czasie snu, to przejście świadomości z jednego ciała do drugiego? Korzystasz z tych ciał (fizycznego, uczuciowego, mentalnego), ale jednocześnie nie jesteś nimi. Jesteś czymś więcej niż Twoje ciało fizyczne, uczuciowe, mentalne, ale jednocześnie wyrażasz się przez nie.”

Definicje:

Słownik języka polskiego:
Czakra, czakram, ćakra «w filozofii i mistyce hinduskiej: jedno z centrów energetycznych umiejscowionych w ludzkim ciele lub w skorupie ziemskiej»
(Źródło: http://sjp.pwn.pl/szukaj/czakra)

Wikipedia:
Ćakra, czakra, czakram (skr. ćakra „koło”, „okrąg”) – według wierzeń religii dharmicznych oraz ezoteryków, ośrodek energetyczny w ciele, czyli miejsce, gdzie krzyżuje się wiele kanałów energetycznych (nadi) i gromadzi się energia prana. Ośrodek ten odbiera, magazynuje i promieniuje energię o wibracji właściwej dla swojej funkcji, która konieczna jest do życia istot (w szczególności ludzi). Rozwijanie czakr prowadzi do rozwoju wewnętrznego i duchowego wyzwolenia.
Istnienie czakr i kanałów energetycznych stanowi składnik wierzeń głównie hinduizmu i buddyzmu tantrycznego. Joga, bioenergoterapia, reiki i wiele technik rozwoju wewnętrznego, bazuje na wiedzy o czakrach. Jako że wiedza o czakrach jest wiedzą ezoteryczną, traktowana jest przez naukowców jako pseudonauka.
[Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/%C4%86akra]

Medytacja czakry korony – Różnica między OM a AUM:

http://www.ezoteryk.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=9&Itemid=1

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart