Tabletka na BÓL (autohipnoza)

Hipnotyczne radzenie sobie z bólem. Genialny wynalazek, ale nie musisz korzystać z farmakologii, aby poradzić sobie z bólem. Ból ciała możesz zneutralizować dzięki umysłowi.

Mp3 do Pobrania

Czas trwania: 25 minut (2 wersje)
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 37 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

24.99

Jak pozbyć się bólu głowy dzięki autohipnozie? Jak pozbyć się bólu migreny, bólu zęba, bóle mięśniowo stawowe, miesiączkowe, innego rodzaju bólu? Odpowiedzią jest hipnotyczna “tabletka na ból”.

Założenie:

Twoje ciało działa zgodnie z twoimi wyobrażeniami

Kiedy pomyślisz o cytrynie, kiedy zobaczysz cytrynę w swoim umyśle, twoje ślinianki zaczynają się uaktywniać. Kiedy wyobrazisz sobie, że czujesz cytrynę w dłoni, czujesz jej miękkość – zaczyna się jeszcze większa produkcja śliny.

A wyobraź sobie, że wąchasz cytrynę, czujesz jej zapach, ściskasz ją delikatnie, widzisz, jak ugina się skórka. Pomyśl jak kładziesz cytrynę na desce i kroisz ją na pół. Zobacz, jak po nożu spływają krople soku z cytryny, możesz je oblizać. Połykasz ślinę. Możesz wziąć pół cytryny i sprawdzić, jak teraz pachnie i jaka ta cytryna jest soczysta. Możesz wycisnąć sok z cytryny prosto do swojej buzi… Mmmm, kwaśne.

I pomyśl, że to wszystko dzieje się w Twoim umyśle.
Widzisz cytrynę w głowie, a ciało reaguje tak, jakby to było coś najbardziej realnego.

Inne zastosowania tej zasady, to np. w środkach komunikacji publicznej, gdy jedziesz z kimś o nieortodoksyjnym podejściu do higieny (po prostu śmierdzi), możesz wyobrażać sobie kwiaty, pachnące kwiaty, albo inne ładne zapachy, i w ten sposób neutralizujesz bodźce zewnętrzne.

Korzystając z tej zasady, że Twoje ciało działa zgodnie z twoimi wyobrażeniami stworzyłem nagranie bezpośrednio ją wykorzystujące, Tabletka na Ból…

To nagranie autohipnotyczne jest dla osób, które wcześniej korzystały z tabletki na ból i wiedzą, jak działa tabletka na ból.

Warunek skuteczności zastosowania:

Pamiętasz dobre i skuteczne działanie tabletki od bólu. Ważne, że masz konkretne wspomnienie takiego dobrego doświadczenia.

Po co truć się chemią, kiedy podobne efekty uzyskasz bez skutków ubocznych, po prostu

korzystając ze swojego umysłu!

W zestawie masz dwa nagrania hipnotyczne, 10-cio i 15-minutowe.

Krótsze nagranie jest dla osób, które szybciej wchodzą w stan relaksu.

Autohipnoza “Tabletka na BÓL” – Jak stosować

Najlepiej potwierdzisz skuteczność w czasie, gdy odczuwasz ból (np. ból głowy, zęba, bóle mięśniowo-stawowe, kręgosłupa, miesiączkowe, nerek, itp.).

Pamiętaj, że im bardziej intensywny ból, tym trudniejsza koncentracja – stosuj to nagranie hipnotyczne w początkowej fazie bólu.

Ta sesja medytacji nie była testowana z bólem chronicznym, ale gdy masz wystarczający poziom koncentracji i masz wspomnienia skutecznego środka, to również powinno przynieść dobre efekty.

Zdrowia!
Paweł R. Stań

PS. I pomyśl, że tak dzieje się nie tylko z cytryną.

Wszystko, co nosisz w głowie wpływa nie tylko na reakcje twojego ciała, ale i na twoje zachowania i postawy w życiu.
Tak naprawdę nie jest ważne, co Ci się przytrafia. Ważne jest, jak to interpretuje Twój nieświadomy Umysł, jak to interpretuje Twoja Podświadomość.

Jak pozbyć się bólu dzięki sesji autohipnozy “Tabletka na Ból”

Specification: Tabletka na BÓL (autohipnoza)

Mp3

Mp3 download, CD (box)

1 review for Tabletka na BÓL (autohipnoza)

5.0 out of 5
1
0
0
0
0
Write a review
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating
 1. Sylwia (zweryfikowany)

  Powiem tak, nagranie DZIAŁA. Stosuję tabletkę na ból głowy. Po przesłuchaniu nagrania rozluźniam się i ból mija a nastrój poprawia. Wiem, że moje bóle są wywołane stresem więc chwila relaksu z nagraniem powoduje, że ból ustępuje. POLECAM

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this

  Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

  Zostaw komentarz

  © 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

  Prekognicja.pl
  Shopping cart