Piękne Ciało, Piękny Biust cz.1 – Afirmacje

Program „PCPB” pozwoli Ci wejrzeć w głąb siebie i uruchomić takie procesy autoregulacji, dzięki którym będziesz mogła wpłynąć na swoje ciało i kształtować je tak, jak zechcesz… Bez diety, bez tabletek, bez herbatek jeśli nie chcesz… Tylko Ty, bo w sobie masz klucz do Siebie.

Format: Mp3 do Pobrania

Czas trwania: 44 minuty (dwie wersje)
Jakość: Hi-Fi 256 kbps
Rozmiar: 81 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak
Instrukcja Pdf: Tak (25 stron)

39.99

Dlaczego „Piękne Ciało, Piękny Biust”?

Piękne Ciało, Piękny Biust cz.1

Standardem przy wszelkiego rodzaju zmniejszaniu wagi jest to, że Twoje piersi również zmieniają swoją wielkość i swój kształt – w końcu w głównej mierze zbudowane są z tkanki tłuszczowej – i do tej pory tak było. Ale dziś możesz to zmienić, bo masz wpływ na swoje ciało, to jak się rozwija, jaką ma przemianę materii, jak jest zbudowane.

Ludzie dookoła, nauka, religia i my sami dajemy sobie wiele dogmatów, ale to od nas zależy czy żyjemy zgodnie z nimi i jakie są tego konsekwencje. I nie podważam tutaj żadnej nauki, bo nauka może dobrze opisywać pewne aspekty rzeczywistości, a rzeczywistość można opisywać z różnych punktów widzenia. Ale z drugiej strony powiem, że opis rzeczywistości nie jest rzeczywistością, że często nas ogranicza, przesłania nam widok całości, a zdanie „autorytetu” daje niemoc i uzależnienie.

Program „Piękne Ciało, Piękny Biust” pozwoli Ci wejrzeć w głąb siebie i uruchomić takie procesy autoregulacji, dzięki którym będziesz mogła wpłynąć na swoje ciało i kształtować je tak, jak zechcesz… Bez diety, bez tabletek, bez herbatek jeśli nie chcesz… Tylko Ty, bo w sobie masz klucz do Siebie.

Czy to kolejny slogan bez pokrycia?
Niemożliwe? To posłuchaj historii Darii… ( odchudzanie to przy tym pikuś, o Darii wspominałem przy okazji Tygla Przemiany Energii)

https://youtu.be/PzPb-T4W_q4

Krótka Historia Darii

Daria napisała do mnie w połowie maja tego roku (2011). Znalazła moje nagrania antystresowe na pj, a potem zapytała, czy robię również nagrania na indywidualne zamówienie, a interesuje ją wpływ Podświadomości na ciało fizyczne, a konkretnie na wzrost. WZROST.

To było kilka linijek, ale dla mnie konkret był mało konkretny, więc (krótko) w kolejnym mailu okazało się, że Daria studiuje, „jest dość niska” – ma 161cm, i chce jeszcze urosnąć, chce być wyższa… a przestała rosnąć raptem 8 lat wcześniej…

Co byś sobie pomyślała po takim mailu?
No właśnie. Większość ludzi nie rośnie po 20 roku życia (przynajmniej ja nikogo nie znam).

Na początku pomyślałem, że łatwiej jest zmienić swoje nastawienie i pokochać siebie niż urosnąć… ale skąd wiedziałem, że jedno jest łatwiejsze od drugiego? Czy sam nie uważam, że „jeśli czegoś chcesz, to możesz”? A Daria chciała być Wyższa. To było stałe pragnienie i wierzyła, że może to osiągnąć! Potrzebowała jedynie klucza, który otworzy te drzwi Podświadomości. Więc pomyślałem: „Zaje..fajnie! Wreszcie ktoś z fantazją!”

Czy Daria, po 8 latach odkąd przestała rosnąć, urosła?
Tak. We wrześniu dowiedziałem się, że w sierpniu miała takie dwa tygodnie, w ciągu których urosła 1,5cm. Jest teraz o 1,5cm wyższa. Do tego urosły jej stopy i niektóre z butów są za małe ;-).

Może 1,5cm to niewiele (kilkanaście procent z celu), ale to jest proces, który trwa, to praca z Podświadomością, która czasami burzy się, że „to nie możliwe i że jej się nie uda, że ludzie w tym wieku nie rosną”… Ale fakty mówią same za siebie. A najlepsze jest to, że to nie centymetry są ważne. Ważna jest świadomość tego co możesz, świadomość swoich możliwości, doświadczenie tego „poczucia stwarzania siebie”.

Wkoło jest wielu ludzi, którym nie podoba się wychodzenie poza ograniczenia, które sami mają. Próbują równać do siebie nie tylko świat, ale i innych po to, aby potwierdzać słuszność swoich przekonań.

Świadomie wybieraj swoją Drogę.
To Twoja Droga. I niezależnie od wszystkiego zawsze ponosisz konsekwencje. To Twój rezultat, więc lepiej podejmować własne decyzje, niezależnie od tego czy idziesz ze stadem, czy kroczysz swoją drogą.

…jeśli czegoś chcesz, znajdują się możliwości…

Struktura Programu Piękne Ciało, Piękny Biust

W Programie „Piękne Ciało, Piękny Biust” wykorzystuję ten sam algorytm co w przypadku Darii.

Pomyśl, jeśli Daria mogła urosnąć w wieku 21 lat, po 8 latach przerwy, to o ile prostsze jest wpłynięcie na gromadzenie czy spalanie tkanki tłuszczowej, czy wpłynięcie na przemianę materii…!?!

Zauważ, że są ludzie, którzy mogą zjeść mnóstwo i cały czas są szczupli. Są też tacy, którzy jedzą mało, a cały czas mają nadwagę. Powodów może być wiele: od trybu życia a na metabolizmie skończywszy. Niemniej, porównując ludzi prowadzących podobny tryb życia, i wśród nich są tacy jak wyżej. Kluczem tutaj wydaje się metabolizm, szybkość przemiany materii. Jeśli spytasz mnie, czy masz wpływ na swój metabolizm, odpowiem:

TAK! Masz! Podobnie jak na rytm bicia swojego serca, przewodność skóry, powiększanie i pomniejszanie różnych organów. Masz wpływ na swój metabolizm. A najlepsze jest to, że nawet nie musisz wiedzieć, jak to działa, ponieważ jesteś bardziej swoją Świadomością niż swoim ciałem i przez ciało wyrażasz swoją Świadomość. Zmieniając więc schematy myślenia, przekonania, wzorce swojej Podświadomości wpływasz na swoje ciało fizyczne.

Ja wiem, że łatwiej jest zwalić wszystko na tabletki, herbatki odchudzające, diety itp. i szukać uzdrowienia na zewnątrz. Łatwiej i wygodniej. I czasami to działa, ale tylko wtedy, gdy te zewnętrzne zmiany wpływają na zmianę Twojego wnętrza, na Twoją Świadomość. Jeśli Twoja Świadomość się nie zmienia, to kończą się tabletki, herbatki, diety i wszystko wraca do stanu poprzedniego (jojo), albo symptom ujawnia się w innym miejscu.

Program „Piękne Ciało Piękny Biust” wykorzystuje psychosomatyczne podejście do problemu.

Nadwaga i otyłość są SKUTKIEM. Tabletki, herbatki, specjalne krótkotrwałe diety skupiają się na niwelowaniu objawów. Program „Piękne Ciało Piękny Biust” skupia się na psychicznych przyczynach somatycznych objawów. To z Twojej psychiki wynika to, jak wyglądasz, w co się ubierasz, jakie decyzje podejmujesz, jak piszesz, jak się zachowujesz, jakie jest Twoje zdrowie.

Trwała zmiana, to zmiana mentalności i wzorców psychicznych, które w sobie nosisz.
Ten Program jest zorientowany na osiągnięcie najlepszego dla Ciebie stanu ciała.

Etapy Programu „Piękne Ciało, Piękny Biust”

Etap 1 – Intencja, Podjęcie Decyzji

Zaczynasz pracować ze sobą. Psychosomatycznie rozumiesz to, co się dzieje. Patrzysz na siebie uczciwie, ze szczerością wobec siebie, uświadamiasz sobie przyczyny obecnego stanu rzeczy i bierzesz odpowiedzialność za siebie, akceptujesz siebie. Nagrania wspierające: „Piękne Ciało, Piękny Biust – Afirmacje”

Afirmacje „Piękne Ciało, Piękny Biust” dostępne są również w zestawie:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
piękne ciało - komplet medytacji
Promocja

Piękne Ciało, Piękny Biust (komplet)

Original price was: 199.85zł.Current price is: 79.97zł. -60%

Odchudzanie i Piękne Ciało, Piękny Biust - komplet nagrań wspierających dążenie do powrotu do naturalnej wagi. Afirmacje, Wzmacnianie Pragnienia, Intensywna przemiana materii + bonus: Mniejsze Piersi (2 nagrania cz.2 i cz.3)

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: prawie 2,5 godziny Jakość: Hi-Fi 224-320 kbps Rozmiar: prawie 353 MB (5 plików *ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: tak (szczegóły na stronach nagrań)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Odchudzanie dla Kobiet
Promocja

Dbaj o Ciało – dla Kobiet (pakiet medytacji, wizualizacji, afirmacji)

Original price was: 299.74zł.Current price is: 119.99zł. -60%

Prawie 7 godzin sesji medytacyjno-relaksacyjno-wizualizacyjnych ukierunkowanych na ciało. Dbaj o ciało. Szczegółowe opisy nagrań na ich stronach (linki poniżej)

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: prawie 7 godzin Jakość: Hi-Fi 224-320 kbps Rozmiar: prawie 851 MB (11 plików *ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: tak (szczegóły na stronach nagrań)

Etap 2 – Wzmacnianie Pragnienia

Etap 3 – Aktywacja

Etap 4 – Weryfikacja efektów

 

BEZPIECZEŃSTWO

Czy to jest bezpieczne? Tak.

Niezależnie od tego, jak „skrajny” cel sobie postawisz, nie stanie się nic, co mogłoby zaszkodzić Twojemu ciału. W kolejnych nagraniach jest „zawór bezpieczeństwa”, który mówi Ci, że zmiany zachodzą w Tobie w najlepszy dla Ciebie i Świata sposób.

Celem 1 i 2 Etapu Programu „Piękne Ciało, Piękny Biust” NIE JEST chudnięcie. Dlatego, jeśli stawiasz sobie cel typu „…ważę X kg…, wyglądam tak i tak…”, to weź pod uwagę, że „fizyczna” realizacja tego celu zacznie się w Etapie 3…

…ale Twoja podróż i tak zaczęła się dużo wcześniej…


Opinia o nagraniu

(komentarz do wpisu na blogu):

Witam serdecznie
Przez 2 miesiące słuchałam afirmacji piękne ciało piękny biust i fajnie. Zmniejszył mi się apetyt i schudłam 12 kg. Niestety biust mi urósł o 3 miseczki, o czym napisałam w mailu teraz mam spodnie 38 – 40 w zależności od firmy i marynarki 46. Jednym słowem nagrania działają więc z niecierpliwością czekam na nagranie zmniejszające piersi i coś co spraw ze zacznę ćwiczyć.
Pozdrawiam Magdalena


RELACJA z praktyki

Jak powiększyć piersi lub zmniejszyć dzięki medytacji

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart