Ścieżka Spokoju i natrętne myśli: 30-dniowy trening radzenia sobie ze stresem wynikającym z natłoku myśli (obniżanie ważności)

Jak sobie poradzić z natłokiem myśli? Co robić, gdy pojawiają się natrętne myśli? Ten Trening pomoże Ci wypracować skuteczną strategię radzenia sobie z myślami w takich sytuacjach.

Format: Mp3 do Pobrania

Czas trwania: 63 minuty (5 nagrań)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 152 MB (2 pliki ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

39.97

“Ścieżka Spokoju”, to 30-dniowy program radzenia sobie z natłokiem myśli.

W styczniu 2019r. najwięcej zapytań przez Messengera miałem o natrętne myśli i stres z tego wynikający. Jak sobie radzić ze stresem? Jak sobie radzić z natłokiem natrętnych, niechcianych myśli? Warto to wiedzieć, zwłaszcza, gdy myśli wywołują lęk.

Jak sobie radzić z natłokiem myśli?

Znam dwie podstawowe metody “walki” z natłokiem myśli. Pierwsza polega na tym, że “kontrolujemy” swoje myśli – “siłą woli” zatrzymujemy umysł na jakiejś jednej, pozytywnej myśli i jej się trzymamy. Druga polega na tym, że dystansujemy się do swoich myśli i po prostu je obserwujemy.

Kontrola myśli i unikanie jakiejś konkretnej myśli może być bardzo wyczerpujące. Z jakiegoś powodu natrętna myśl wraca i wraca, a człowiek stara się jak najmocniej uciec od niej. To wyczerpuje.

Druga metoda, obserwacja myśli, polega na zgodzie na pojawienie się myśli, ale bez zaangażowania w samą myśl. Można wtedy obojętnie przyglądać się pojawiającym się myślom traktując je jako coś zewnętrznego w stosunku do tego, co nazywamy “ja”. To podejście pozwala na wyrażenie energii natrętnej myśli z jednoczesnym wygaszeniem myśli, która po zaistnieniu i braku uwagi – zanika.

Ścieżka Spokoju: 30-dniowy Trening

Podstawowa trudność w radzeniu sobie ze stresem związanym z natłokiem myśli polega na tym, że… myśli są, i angażują, często przymuszają do różnych czynności, i trudno się od nich uwolnić, bo są i angażują.

W tym treningu uczysz się jak samodzielnie uwalniać siebie i swoje myśli. Kolejne nagrania są narzędziami, które mają Ci to ułatwić.

Masz do dyspozycji 5 nagrań.

ETAPY Treningu radzenia sobie z natłokiem myśli

 1. Zaczynasz od nagrania z częścią relaksacyjną. To najważniejsza część, bo tutaj obniżasz poziom swojego napięcia i uczysz się całego procesu. Z tej sesji korzystasz 7-10 dni.
 2. Druga sesja jest bez części relaksacyjnej. Tutaj już wiesz, jak wygląda proces odpuszczenia i przechodzisz do konkretów. Korzystasz do 14-17 dnia.
 3. W trzeciej sesji cały proces trwa jeszcze krócej. Korzystasz do 21-24 dnia.
 4. W czwartej i piątej sesji robisz wszystko samodzielnie. W piątym nagraniu słowa są poniżej progu słyszalności (subliminal). Korzystasz do 30 dnia lub według potrzeb.
 5. Radzisz sobie z natłokiem myśli bez nagrań.

Uwagi do Treningu

 • Pierwszy raz skorzystaj z tej sesji, gdy masz raczej mniejszy natłok myśli, niż większy.
 • Z sesji możesz korzystać tak często, jak chcesz, ale między sesjami rób przerwy: minimum 10 minut.
 • Pozycja ciała: dowolna – polecam siedzącą.
 • Słuchawki: zalecane.
 • Korzystając z nagrania nauczysz się radzić sobie z natłokiem myśli. Pamiętaj, że celem treningu “Ścieżka Spokoju” jest nabycie umiejętności samodzielnego radzenia sobie z natłokiem myśli.
 • Ilość dni korzystania z danej sesji jest określona orientacyjnie: zależy od indywidualnych predyspozycji i czasu poświęconego na trening. Prawdopodobnie inaczej będzie też w przypadku osoby w chwilowym stanie stresu, a inaczej dla osoby ze zdiagnozowanymi zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi (OCD, obssessive-compulsive disorder).
 • Korzystanie z Treningu nie zastępuje leczenia. Jeśli jesteś w trakcie leczenia – skonsultuj się z lekarzem.
 • W Treningu wykorzystano z elementy medytacji uważności (mindfulness).
 • Praktykując Transerfing Rzeczywistości (Vadim Zeland), umiejętności wyniesione z Treningu możesz wykorzystać do obniżania ważności.

Inne nagrania o podobniej tematyce:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Medytacja w depresji - Źródło Spokoju
Deal
Medytacja w depresji pomagająca kontrolować reakcje na stres i lęki poprzedzające depresję. Medytacja uważności łagodząca objawy depresji.Format: Mp3 do PobraniaCzas trwania: 44 minuty (medytacja + 2 afirmacje) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 107 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Rok wydania: 2019
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Sposób na depresję: Medytacja Ratunkowa, antydepresanty
Deal
Ta medytacja nie zmieni Twojej sytuacji. Dzięki tej medytacji zmienisz swój stan emocjonalno-mentalny, a dzięki temu inaczej spojrzysz na  swoją sytuację. Mp3 DownloadCzas trwania: 30 minut Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 50 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Dostrojenie - Powrót do Harmonii (medytacja)
Deal

NIE TWÓRZ! NIECH WSZECHŚWIAT ROBI TO ZA CIEBIE! Medytacja prowadzona, dzięki której dostroisz się i pozwolisz Uniwersum przywrócić równowagę w Twoim życiu. Kiedy dążysz do swojego Celu - to jest reset dla umysłu i zaproszenie nowej Jakości do działania.

Format: Mp3 do pobraniaCzas trwania: 72 minuty (cztery utwory) Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 115 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: nie wymagane

Jak sobie radzić z natłokiem myśli – instrukcja PDF (Ścieżka Spokoju)


Paweł R. Stań


Paweł R. Stań

Autor ponad 300+ medytacji, wizualizacji, afirmacji, które publikuje od 2007r.

Z wykształcenia pedagog, terapeuta zajęciowy, technik elektronik, ojciec trójki dzieci… od ponad 30 lat praktykuje rozwój osobisty i duchowy.


Medytacje, afirmacje mp3 - opinie

Refleksje z medytacji Lustro Pieniędzy

Medytacja personalizowana, z imieniem, opinia Imię w nagraniu, Lustro Pieniędzy Wrażenia z medytacji


User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart