Metafizyczne Uzdrawianie wg Evelyn Monahan (leczenie metodą psychotroniczną)

“Metafizyczne uzdrawianie” wg Evelyn Monahan – sesja dla zdrowia w całym ciele i psychice. Zanim zaczniesz przeczytaj darmowy PDF “Leczenie metodą psychotroniczną”.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 1:02:33 (3 nagrania)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 150 MB (2 pliki ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Rok wydania: 2020

39.99

Zanim skorzystasz, przeczytaj darmowego ebooka “Leczenie metodą psychotroniczną” (PDF, link poniżej)


W sesji Metafizycznego Uzdrawiania to Ty żądasz usunięcia starej i wprowadzenia nowej jakości do swojego zdrowia. To Ty wypowiadasz swoje żądanie, a Ja Cię wspieram w Twojej intencji.

Przygotowanie do sesji Metafizycznego Uzdrawiania

Czego potrzebujesz, żeby skutecznie zastosować metodę Evelyn Monahan:

 • jasnej wizji tego, co chcesz
 • poczucia zasługiwania, pogodzenie z ludźmi i ze światem, wybaczenia, jeśli żywisz do kogoś urazę
 • umiejętności kierowania oddechem do stóp i od stóp do/i przez szczyt głowy
 • pewności, zdecydowania, żądania tego, co wiesz, że ci się należy

“Metafizyczne Uzdrawianie”
– Jak korzystać

Pozycja ciała: wygodna, z prostym kręgosłupem. Możesz siedzieć lub leżeć.

Najpierw skorzystaj z sesji kierowania oddechem – dzięki temu w trakcie głównej sesji twoja uwaga będzie w większym stopniu skupiona na celu, a oddech będzie “automatyczny”.

Kiedy wypowiadasz swoje żądanie, staraj się to robić równocześnie z moimi “głośnymi” słowami – później jest również czas na Twoje jeszcze jedno powtórzenie tymi samymi lub własnymi słowami.

Oddech kierowany powinien być “pełny” – wypełniasz całe płuca.

Kończysz sesję łagodnie wracając do rzeczywistości.

Jak często powtarzać: systematycznie, każdego dnia o stałej porze przez minimum 3 tygodnie. Evelyn Monahan zaleca 3x dziennie w możliwie stałych odstępach czasu, ale zaleca to dla konkretnych tematów, gdzie sesja trwa 15-20 minut. Ta sesja, to 43 minuty globalnego podejścia do całego człowieka.


PERSONALIZACJA: sesja z Twoim imieniem

Można wzmocnić oddziaływanie samego nagrania dodając do niego Twoje imię. Dzięki temu, że Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że mówię bezpośrednio do Ciebie.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Sesja personalizowana Metafizycznego Uzdrawiania
Deal

PERSONALIZOWANA WERSJA ALBUMU "Metafizyczne Uzdrawianie". Aktualnie tylko dla imion z listy. Czas realizacji: 1-2 minuty. Jeśli Twojego imienia nie ma na liście, to w uwagach do zamówienia wpisz imię jakim mam się do Ciebie zwracać w nagraniu, np. Anna - Anno, Paweł - Pawle. 


Uwagi do metafizycznego uzdrawiania

Pamiętasz taki fragment z Biblii, gdy Jezus przechodzi, ktoś go dotyka i zostaje uzdrowiony? To sytuacja, w której chory człowiek dotyka Jezusa, Jezus to zauważa i mówi, że “jego wiara go uzdrowiła”. Nie mówi, że On, Jezus, go uzdrowił. Mówi, że uzdrawiany uzdrawia się swoją wiarą.

W psychotronicznej metodzie leczenia (metafizyczne uzdrawianie) jest podobnie. Odwołujesz się do potęgi swojej Nadświadomości i Wyższego Ja i żądasz uzdrowienia. Przypomina to rodzaj modlitwy… tylko zobacz, jak odmienną postawę masz w metafizycznym uzdrawianiu.

Słowo “modlitwa” większości osób, które znam, kojarzy się z religią. W tradycyjnym nauczaniu kościoła katolickiego, w czasie modlitwy przyjmuje się postawę niezasługiwania i proszenia (“Panie nie jestem godzien…” itd.). Prośba ma to do siebie, że kiedy kogoś prosisz, to jednocześnie dajesz mu prawo odmowy. Jakich efektów można się spodziewać, gdy ktoś jednocześnie czuje, że nie zasługuje, często czuje się zły, gorszy, nie godny i jednocześnie mówi, że chce, ale może nie dostawać tego, co chce… Sprzeczne komunikaty przynoszą losowe efekty.

Podobieństwo do Huny

Metafizyczne uzdrawianie przypomina również uproszczoną wersję modlitwy Huny.

Pojęcia Nadświadomości i Wyższego Ja w Hunie są synonimami, a modlitwa składa się z kilku głównych elementów:

 • ukształtowaniu obrazu modlitwy (jasnej wizji tego, co ma się zadziać)
 • zebrania nadmiaru energii (many)
 • nawiązaniu kontaktu z Nadświadomością
 • przesłania energii i obrazu modlitwy
 • podziękowania za spełnioną modlitwę

Warunkiem koniecznym spełnionej modlitwy w Hunie jest nawiązanie kontaktu z Nadświadomością, a ten kontakt nawiązuje Podświadomość. Gdy podświadomość ma poczucie winy, nie czuje się godna, nie czuje, że zasługuje, to nie nawiąże kontaktu z Nadświadomością.

A jak to wygląda w sesji metafizycznego uzdrawiania?

Też masz przygotowany jasny obraz tego, co chcesz. Też przesyłasz energię i obraz modlitwy – tą funkcję pełni kierowanie oddechem. Sesję kończy oddech i afirmacja potwierdzająca, że już masz to, czego chcesz.

Jaka jest główna różnica pomiędzy modlitwą Huny a psychotronicznym uzdrawianiem?

Metafizyczne uzdrawianie wydaje się dużo prostsze: dyrektywnie kierujesz swoje żądanie do Nadświadomości i powtarzasz je systematycznie 3 razy dziennie do spełnienia. Nie ma tutaj jakiegoś specjalnego zaznaczania roli pracy z Podświadomością. Jest tylko żądanie połączone z pewnością, że już się to ma.

Dlaczego nie mówi się tutaj o pracy z podświadomością? Bo, prawdopodobnie, nie potrzebujesz znać szczegółów.

Oczywiście są w tej metodzie elementy, które “mobilizują” podświadomość do działania. To na przykład używanie imienia i kierowanie oddechem.

Prawo Przyciągania a Metafizyczne Uzdrawianie

Metafizyczne Uzdrawianie nie odwołuje się do “Potęgi Podświadomości”. Psychotroniczne uzdrawianie jest nastawione na Cel: “ma być tak i tak i nie interesuje mnie, jak to się stanie”. Nastawienie na Wyższe Ja i Nadświadomość wymusza odpowiednie działanie Podświadomości. Metaforycznie: kiedy chcesz, żeby zapaliło się światło, to używasz włącznika – nie myślisz o tym, którędy popłynie prąd. Światło – to Twój Cel, włącznik – żądanie, to, co dzieje się pomiędzy włącznikiem, a światłem – działania Podświadomości i Nadświadomości.

Transerfing Rzeczywistości a Metafizyczne Uzdrawianie

Metoda Evelyn Monahan w języku transerfingu: slajdujesz swój slajd dbając o dobrą energetykę. (szczegóły do dopisania)

Metafizyczne Uzdrawianie (album)

W albumie znajdziesz 3 nagrania:

 1. Oddech metafizycznego uzdrawiania (10:00)
 2. Metafizyczne uzdrawianie (43:11)
 3. Afirmacja zdrowia (9:12)

Sesja uzdrawiania wg metody Evelyn Monahan dla “całego” człowieka na podstawie opracowania: 


METODA PSYCHOTRONICZNA W PRAKTYCE

 1. Wybierz spokojne miejsce, połóż się lub usiądź na krześle z oparciem, by wygodnie oprzeć głowę. Dla początkujących odpowiedniejsze będzie wygodne położenie się.
 2. Zamknij oczy i obserwuj spokojnie swój oddech nie kontrolując go. Rozluźnij mięśnie całego ciała, od twarzy poczynając aż do palców nóg.
 3. Wciągnij głęboko powietrze przez nos, rozciągnij płuca i przeponę. Obserwuj wewnętrznym okiem swój oddech, wyobraź sobie, jak powietrze przepływa przez ciało, kończąc w okolicach mózgu. Przy wydechu (również tylko przez nos) zwalniaj mięśnie brzucha i pogrążaj w relaksie całe ciało i umysł. Powtórz to ćwiczenie trzy razy, za każdym razem starając się pogłębić relaks.
 4. Stwórz w umyśle obraz systemu krążenia. Wyobraź sobie wszystkie naczynia krwionośne, tętnice, żyły, naczynia włoskowate. Znajdując się w głębokim, równomiernym rozluźnieniu, uświadom sobie przepływ krwi przez ciało. Powtarzaj w myśli: „Pragnę, aby mój system krwionośny był w całkowitej harmonii ze sobą samym i z innymi systemami mego organizmu. Pragnę, aby usunął wszystkie zanieczyszczenia z mego ciała i wniósł nową energię do wszystkich komórek mego organizmu”.
 5. Przedstaw sobie swój system oddechowy. Pozwól, by uformował się wyraźny obraz twych płuc, niech się rozprężają i kurczą, niech zaopatrują w tlen twój organizm. W umyśle powtarzaj: „Potęgą mojej Nadświadomości rozkazuję, aby mój aparat oddechowy doskonale pracował i pozostawał w doskonałej harmonii ze sobą i wszystkimi pozostałymi systemami mego ciała”.
 6. Wyobraź sobie teraz swój system trawienny. Stwórz wyraźny obraz żołądka, jelit cienkich i grubych. Powtarzaj w myśli następujące słowa: „Przez moc Nadświadomości pragnę, aby mój system trawienny wyciągał maksimum korzyści z pożywienia, jakie przyjmuję oraz by pozostawał w całkowitej harmonii ze sobą i całym moim organizmem”.
 7. Ujrzyj w umyśle obraz swego serca i powtarzaj w myśli: „Mocą Nadświadomości rozkazuję, by serce moje pracowało wydajnie, spokojnie, bez zakłóceń. śyczę sobie, by pozostawało w całkowitej harmonii ze sobą i całym moim organizmem”.
 8. Wytwórz w swym umyśle obraz właściwego szkieletu. Niech twe wewnętrzne oko ujrzy wszystkie kości i stawy. Mów w umyśle: „Przez niezwykłą moc mojej Nadświadomości rozkazuję, aby wszystkie zwapnienia, zgrubienia i schorzenia mego szkieletu natychmiast zostały usunięte, a chore komórki odłączone, zastąpione zdrowymi i wydalone z organizmu jako obciążenie burzące harmonię mego ciała”.
 9. Teraz ujrzyj w umyśle siebie samego. Niech ten twój portret odzwierciedla doskonałe zdrowie. Z tym obrazem przed oczyma powtarzaj następujące słowa: „Pragnę, aby wszystkie systemy mego ciała pozostawały w całkowitej wzajemnej harmonii. Przez potęgę mojej Nadświadomości zarządzam, aby ciało moje cieszyło się idealnym zdrowiem, a wszystkie choroby zostały usunięte jako dysharmonia”.
 10. Oddychaj głęboko, przeponowo. Pozwól, by twój umysł towarzyszył oddechowi przez ciało, kończąc na doprowadzeniu go do szczytu głowy. Powtórz to ćwiczenie trzy razy, pogrążając się za każdym razem w głębszy relaks. Powtarzaj w myśli: „Jestem doskonale zdrowy na ciele i umyśle”.
 11. Przez chwilę oddychaj spokojnie, nie kontrolując oddechu i nadal utrzymując ciało w odprężeniu.
 12. Otwórz oczy i idź do codziennych zajęć.

Sesja Personalizowana

Aby wzmocnić oddziaływanie samego nagrania, można w nim użyć Twojego imienia. Dzięki temu, że Twoja podświadomość słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

Sesja personalizowana – LINK


Więcej informacji o metodzie znajdziesz na Blogu:

https://prekognicja.pl/zdrowie/uzdrawianie-metoda-evelyn-monahan/

oraz:

Afirmacje, wizualizacje, metafizyczna metoda uzdrawiania

Leczenie metodą psychotroniczną PDF – PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Nadświadomość i wyższe Ja u Evelyn Monahan (cytat z “Leczenia metodą psychotroniczną”)

„Tę świadomość własnej mocy, własnych nieograniczonych możliwości nazywa Evelyn M. „naszym wyższym Ja“, a moc realizowania życzeń, zaspakajania potrzeb, zmieniania nawet niekorzystnych okoliczności życiowych – nadświadomością.

Umysłem świadomym określa autorka świadomość otaczających nas realiów. To umysł świadomy rejestruje wszystkie nasze spostrzeżenia, odczucia, on zarządza pamięcią, on wyciąga wnioski, planuje itd. itd. On wreszcie ulega chorobom, cierpieniom, odczuwa radość, szczęście, strach, rozpacz itd. Umysł świadomy jest ograniczony w swoich możliwościach, on też jest „ślepy” – jak się wyraża Monahan – na istnienie naszego „wyższego Ja”.

Otóż, żeby skutecznie posłużyć się techniką psychotronicznego działania, trzeba odwołać się do swego potężnego „wyższego Ja” oraz własnej nadświadomości i… żądać. Nie prosić, błagać, żebrać, a spokojnie, zdecydowanie rozkazywać. W swoich instrukcjach Evelyn M. nigdy nie podaje słowa „proszę” czy „błagam”, lecz „chcę”, „pragnę”, „rozkazuję”, „zażądam”. Wychodzi ona z założenia, że sięgamy po swoje, że są to dobra zaprogramowane dla nas od początku świata, utracone przez nas przez niewiedzę, ograniczoność i własną słabość. W ufnym żądaniu tych wszystkich dobrodziejstw jest jakieś odcięcie się od dotychczasowego mylnego, tragicznego w skutkach, stanowiska ludzkości, na powrót na właściwe miejsce, wyznaczone nam od wieków.

Warunkiem powodzenia w życiu i to warunkiem wielokrotnie podkreślanym przez autorkę, jest absolutne zerwanie z „negatywnym myśleniem”.

Negatywne myślenie to nie tylko pesymizm, zwątpienie, rozpacz, to także wrogie, nieżyczliwe uczucia, zawiść, radość z cudzego nieszczęścia, pogarda, nienawiść itd. Myślenie negatywne, jak twierdzi autorka, jest chorobą samą w sobie, przynosi cierpienie, ból, choroby umysłu i ciała, a nawet śmierć. Od tych niebezpiecznych myśli należy się odwracać, nie zatrzymywać ich w umyśle, zastępować innymi radosnymi, pozytywnymi. „Nigdy nie pozwolić, by myśli negatywne zagnieździły się w twym umyśle”.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart