Powtarzalność Doświadczenia (medytacja)

Celem tej medytacji jest uruchomienie procesu, który pozwoli Ci ponownie przeżywać doświadczenie, które było już Twoim udziałem, a którego przeżywanie z różnych powodów zostało zablokowane.

Mp3 Download

Czas trwania: 31 minut
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 44 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

24.99

Cel medytacji

Celem tej medytacji jest uruchomienie procesu, który pozwoli Ci

ponownie przeżywać doświadczenie, które było już Twoim udziałem,

a którego przeżywanie z różnych powodów zostało zablokowane.

Możesz więc wrócić do doświadczeń związanych z

– LD

– OBE

– pamiętaniem snów

– jasnowidzeniem

– jasnosłyszeniem

– widzeniem mózgiem

– prekognicją

– regresją hipnotyczną

– doświadczeniami “paranormalnymi”

– związanych z…

Możesz wrócić do tych doświadczeń, które były Twoim udziałem!

Nie jest to nagranie dla Wszystkich.
Warunkiem koniecznym jest to, abyś doświadczył lub doświadczyła tego, do czego chcesz wrócić, co chcesz ponownie uruchomić w swoim życiu.

Możesz tą medytację zastosować do LD (OBE, jasnowidzenia, jasnosłyszenia, itd.) – jeśli już wiesz, co to jest LD. WIESZ, czyli przeżyłeś lub przeżyłaś to doświadczenie, a nie tylko o tym czytałeś lub czytałaś.

Przeżyte wcześniej doświadczenie

– powinno być Ekscytujące

pragniesz je ponownie przeżywać

pamiętasz jego szczegóły

potrafisz je zapisać w taki sposób, że gdy czytasz, to przypominają Ci się uczucia (i masz “ciarki” na plecach, “dostajesz skrzydeł”, itp…)

Medytacja – Kroki

1) Przygotowanie:

– Przypomnij sobie swoje doświadczenie i opisz je – zapisz, co się działo wtedy wokół Ciebie, co się działo bezpośrednio przed doświadczeniem, co je wywołało (wg Ciebie), jaki był przebieg doświadczenia, jakie były Twoje uczucia w trakcie, jakie były Twoje myśli, jakie skutki przyniosło to doświadczenie. Odczuwaj to doświadczenie w sobie, w swoim ciele, uczuciach i myślach.

– Pomyśl o swoim doświadczeniu i o tym, dlaczego teraz go nie przeżywasz. I zapisz na kartce wszystkie powody ‘zablokowania’ tego doświadczenia. Zapisuj szybko, wszystko, co przychodzi Ci do głowy, nie oceniaj tego. Zapisując w ten sposób pozwalasz swojej Podświadomości na wskazanie możliwych ‘blokad’ tego doświadczenia. (Możesz uzupełniać tą listę również później. Możesz również rozmawiać ze swoją Podświadomością sprawdzając, dlaczego/skąd są te ‘blokady’.

– Ponownie poczuj pragnienie przeżywania swojego doświadczenia z czasu, kiedy było ono Twoim udziałem.

2) Przed medytacją zadbaj o wystarczający poziom energii witalnej. Może się zdarzyć, że zaśniesz pomimo tego – może mieć to związek ze schematami, którymi kieruje się Twoja Podświadomość.

3) Po medytacji zaplanuj, kiedy chcesz ponownie przeżyć swoje doświadczenie. A kiedy przyjdzie ten czas potwierdź, że zostały usunięte ‘blokady’ i czujesz entuzjazm, pragnienie, że teraz to się stanie.

4) Zapisz efekty, zmiany. Jeśli to konieczne, wróć do pkt. 1.

Uwagi do medytacji

– Nagranie ma charakter eksperymentalny i jego efekty zależą od indywidualnych predyspozycji. Możesz zauważyć zmiany już po pierwszym przesłuchaniu.

– Założenia: jeśli pamiętasz swoje doświadczenie i usuniesz to, co przeszkadza – będziesz doświadczać swojego doświadczenia.

– Wybierając doświadczenie, z którym chcesz medytować, zacznij od tego, do którego czujesz największy entuzjazm i pragnienie i wiesz, że chcesz tego teraz.

– Zadbaj o dobre Przygotowanie (pkt.1) – tutaj jest Twoja praca z Podświadomością.

– Nagranie jest tak stworzone, że możesz je zastosować do dowolnego doświadczenia, które chcesz przeżywać.

Sukcesów w doświadczaniu! Pawel R. Stan

———
PS. Jeśli doświadczyłeś lub doświadczyłaś jasnosłyszenia, jasnowidzenia lub widzenia mózgiem, to prześlij mi, proszę, opis tego jak pkt.1.
Z góry Dziękuję!
E-mail: mind@prekognicja.pl

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart