Słuchaj, gdy Śpisz: Układ Krążenia | Programowanie Podświadomości w czasie Snu

Programowanie Podświadomości w czasie snu z opcją personalizacji, dodania Twojego imienia do drugiego nagrania – szczegóły w opisie.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 03:30:14 (11 nagrań)
Jakość: Hi-Fi 224-320 kbps
Rozmiar:  404 MB (4 pliki ZIP)
Zawiera lektora: TAK
Zalecane słuchawki: jeśli chcesz
Rok wydania: 2021

Instrukcja PDF: TAK

19.99

Flash Sale
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Przed Tobą album „Słuchaj, gdy Śpisz: Układ Krążenia” do słuchania w czasie zasypiania i snu. Treść dwóch długich nagrań skierowana jest do Twojej Podświadomości i najlepiej skorzystasz z nich po prostu zasypiając.

Po co nagranie, którego słuchać, kiedy śpisz?

Programowanie Podświadomości w czasie snu

To nagranie skierowane jest do Twojej Podświadomości, a kiedy śpisz, Twoje Świadome Ja jest „wyłączone”. Treści z nagrania trafiają więc bezpośrednio do celu. Kiedy śpisz, kiedy Twoje świadome, logiczne „ja” śpi – wtedy pozwalasz Podświadomości chłonąć jak gąbka nowe instrukcje dla ciała i psychiki.

Jeśli więc chcesz ugruntować lub utworzyć nowe przekonanie w Twojej Podświadomości – jest to dobra droga.

Jak bardzo jest to skuteczne?

Jak długo stosować „Słuchaj, gdy śpisz…”

Stosuj 21 dni, potem 7 dni przerwy i 21 dni.

Jeśli zamierzone rezultaty pojawią się wcześniej – tzn., że Podświadomość zrozumiała „o co chodzi” i możesz zakończyć programowanie. Wracaj do tematu co jakiś czas dla utrwalenia.

Powyższy sposób praktykuje Aleksandra i tak o nim pisała na jednej z grup Facebooka:

Fragmenty wpisu Aleksandry

„(…) Od 7 lat interesuję się prawem przyciągania, a od dwóch lat programowaniem umysłu – wiedzę zdobywałam dzięki książkom, warsztatom oraz oczywiście swoim doświadczeniom. Jest to dla mnie najlepsza technika pracy z podświadomością, gdyż najlepiej działa kiedy śpimy, podświadomość jest otwarta, a świadomość nie sabotuje treści. Wcześniej sama nagrywałam swoje programowania, ale kiedy trafiłam na (…).

Zgodnie z zasadami najlepszego działania (czyli 21 dni słuchania, następnie 7 dni przerwy i znów 21 dni słuchania), kładłam się spać zapętlając nagranie. Dzięki nim naprawdę wiele zmieniło się w moim życiu – wybaczenie sobie i innym, samoakceptacja, oczyszczenie negatywnych wzorców, związek. Były takie nagrania, których efekty widziałam po kilku dniach, ale wiem, że trwałość zależy w głównej mierze od tego, aby podświadomość naprawdę „kupiła” te słowa jako nowe przekonania.

Słuchałam więc zalecane minimum 21 dni. Kiedy efekty przychodziły w trakcie cyklu, wówczas po 21 dni nie ponawiałam sesji, ale od czasu do czasu do nich wracałam w formie utrwalenia. Kiedy pozornie nie działo się nic (pamiętajmy, że to tylko pozory, tak naprawdę nie widzimy 80% tego, co dzieje się poza naszym zasięgiem wzroku), robiłam 7 dniową przerwę i słuchałam dalej pełne 21 dni. Podświadomość chłonęła jak gąbka, a ja zmieniałam swoje życie bez wysiłku. (…)

Wczoraj w nocy zaczęłam słuchać nagrania „Praca i zarabianie”. Uznałam, że tym razem na bieżąco będę się z wami dzielić tym jak zmieniają się we mnie przekonania i jak dostaję pracę ?

Polecam znaleźć dogodne nagranie i zacząć „zabawę”. Sama obserwacja zmian, które dzieją się we mnie i naokoło dostarcza wiele frajdy.

Dodam tez, że według swojej wiedzy, zawsze zaczynałam od Źródła, czyli od siebie. Dopóki ja sama nie będę kochała i akceptowała siebie, rozumiała, że to ja jestem odpowiedzialna za swoje życie, wówczas praca z nagraniami poświęconymi związkom, lotto, pracy itp. nie byłaby tak krótka.

Kiedy zajmiemy się najpierw sobą, efekty innych programowań będą o wiele szybsze. Ja zaczęłam od akceptacji siebie, następnie od spalania karmy w związkach i wybaczania – to ma naprawdę duże znaczenie(…)”

Źródło: https://www.facebook.com/groups/1325531554215391/permalink/1470238243078054/

PAMIĘTAJ, że nie chodzi o to, żeby „leżeć i pachnieć”. Podświadomość dostaje konkretne instrukcje i odpowiada na nie wskazując Ci, co jest dobre dla Twojego zdrowia. Oprócz wzmocnienia tego, co aktualnie dobre w Twoim byciu, spodziewaj się więc sygnałów dotyczących negatywnych nawyków i przyzwyczajeń. Intuicyjnie będziesz wiedzieć, co jest dobre dla Twojego zdrowia i w co masz się mocniej zaangażować. TY Świadomie decydujesz czy podążasz za tymi sygnałami.

Podświadomość lubi proste rozwiązania. Jeśli coś „poczujesz”, to od razu będziesz wiedzieć, co oznacza dany sygnał i daruj sobie „logiczne” rozważania. Zamiast torpedować wskazówki Podświadomości – zaangażuj logiczny umysł do ich realizacji.

Hipnotyczne nagranie do programowania podświadomości

Schematy (przekonania, nawyki), to sposób interpretacji rzeczywistości plus wybór reakcji na rzeczywistość.

Choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę,
to Każdy z nas funkcjonuje według schematów,
a te schematy gromadzi i przechowuje:
Podświadomość.

Są schematy bardzo konkretne, gdy określony bodziec wywołuje konkretną reakcję.

Są schematy bardziej ogólne, jak określone odczucia, nastawienie.

Podświadomość odbiera wszystkie informacje, które do Ciebie docierają i klasyfikuje je dopasowując do wcześniejszych danych, lub tworzy nowe przekonania.

Cel „Słuchaj, gdy Śpisz: Układ Krążenia”

Celem tego albumu jest stworzenie lub pogłębienie dobrych przekonań dotyczących zdrowego układu krążenia. Możesz korzystać z tego programowania profilaktycznie, ale również, gdy układ krążenia przestał działać harmonijnie.

Treść sugestii i afirmacji użytych w nagraniu wiąże się i z ciałem fizycznym i przyczynami psychosomatycznymi zaburzeń układu krążenia. Bardziej szczegółowo jest to opisane na końcu instrukcji w wersji PDF (link do pobrania jest na końcu opisu).

Technicznie, mam nadzieję, że dobrze będziesz zasypiać przy tym nagraniu… Niemniej, posłuchaj go również w ciągu dnia, nie planując długiego snu, co najwyżej drzemkę. Dzięki temu świadomie poznasz jego treść. W tle nagrań są zawarte wszystkie afirmacje blisko progu słyszalności (afirmacje subliminalne, podprogowe) – to takie same afirmacje, które słyszysz przy normalnej głośności. Nagrań możesz słuchać go bez słuchawek, ale w słuchawkach „więcej usłyszysz”.

Z jednej strony nie znajdziesz tutaj jakiegoś długiego relaksu, długich instrukcji odprężających ciało i umysł.
Z drugiej strony całe nagranie jest takim relaksem.

Kiedy zaczynasz słuchać, nie angażuj się w to.
Skoncentruj się na sobie, na swoim oddechu, pozwól sobie na spokój i niemyślenie.

Głośność z czasem będzie się zmniejszać pozwalając Ci głębiej zapadać w sen.

Nagrania w albumie

Pierwsze, główne nagranie trwa 72 minuty.

Drugie długie nagranie zaczyna się na tym samym poziomie głośności, co pierwsze się kończy i trwa 68 minut. Tutaj są tylko sugestie i nowe przekonania. Poziom głośności jest taki sam przez cały czas. Celem tego nagrania jest możliwość dodania go do odtwarzania po pierwszym nagraniu. Możesz również w ustawieniach odtwarzacza wskazać „powtarzanie utworu” i zasypiać tylko przy nim.

7-minutowe afirmacje

Dodatkowo masz do dyspozycji krótkie afirmacje dla zdrowia. To 7-minutowe afirmacje inspirowane afirmacjami Louise L. Hay – stosujesz je po przebudzeniu i optymalnie kilka razy w ciągu dnia w równych odstępach czasu.

Jeśli pierwszy raz korzystasz z moich afirmacji, to pamiętaj, że słuchasz afirmacji na wdechu, a na wydechu wypowiadasz afirmację w myślach lub na głos. Przykład:
WDECH, słuchasz: Wyrażasz radość życia i otrzymujesz radość życia.
WYDECH, wypowiadasz: Wyrażam radość życia i otrzymuję radość życia.

Krótkie afirmacje w albumie dotyczą:

 • Żyły i żylaki
 • Zaburzenia rytmu serca
 • Choroba wieńcowa
 • Po zawale
 • Choroby krwi
 • Zakrzepy
 • Zapalenie szpiku
 • Białaczka
 • Afirmacje profilaktyczne

INNE MOŻLIWOŚCI

Sesja trwająca KILKA GODZIN

Wiem, że niektórzy preferują długie nagrania na kilka godzin w nocy – stąd 2-gie nagranie, które możesz dodać do playlisty. Możesz je również kilka razy skopiować pod inną nazwą i wydłuży to playlistę o kilka kolejnych godzin.

Album na płycie CD

Jeśli potrzebujesz ten album na płycie CD, to możesz go otrzymać, ale nie ma do niego dedykowanej płyty ani pudełka. Album otrzymasz na płycie „prekognicja.pl” lub na markowej CD (Verbatim, Sony, Omega, itp.). O aktualny koszt CD i przesyłki możesz zapytać na maila lub przez Messengera klikając tutaj.

Personalizacja nagrania
– dodanie Twojego imienia do nagrania

Na Podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści,
gdy słyszy swoje imię

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

W „Słuchaj, gdy Śpisz: Układ Krążenia” Twoje imię będzie dodane

 • w drugim nagraniu i
 • Twoja Podświadomość usłyszy swoje imię kilkadziesiąt razy w ciągu godziny!

O aktualny koszt personalizacji możesz zapytać na maila lub przez Messengera klikając tutaj.

PSYCHOSOMATYKA UKŁADU KRĄŻENIA

Czytaj w instrukcji PDF „Słuchaj, gdy Śpisz: Układ Krążenia”

 

dodaj-do-koszyka

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart