Medytacja o 2 Sercach

Medytacja o dwóch sercach opiera się na założeniu, że niektóre główne czakry są “drzwiami wejściowymi” dla określonych stanów psychicznych lub poziomów świadomości. Celem medytacji o dwóch sercach jest osiągnięcie kosmicznej świadomości, czyli duchowej iluminacji.

Mp3 Download

Czas trwania: 25 minut (+ wersja YT, 27m)
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 91 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak
Instrukcja Pdf: Tak

39.97

Z “Medytacją o 2 Sercach”, nazywaną również “Medytacją Bliźniaczych Serc”, spotkałem się przy okazji lektury “Starej Sztuki Uzdrawiania” Choa Kok Sui. Autor, praktyk i propagator uzdrawiania pranicznego, stworzył system przygotowania się do rozwoju duchowego poprzez pracę z praną, oddechem i intencją.

Medytacja o 2 Sercach – CEL

Celem medytacji o dwóch sercach jest osiągnięcie kosmicznej świadomości czyli duchowej iluminacji. Jest to również forma służenia światu, gdyż podczas tej medytacji w pewnym stopniu przywracamy w nim harmonię, błogosławiąc całą Ziemię czułą miłością.

Metoda medytacji o dwóch sercach opiera się na założeniu, że niektóre główne czakry są “drzwiami wejściowymi” dla określonych stanów psychicznych lub poziomów świadomości. W celu osiągnięcia iluminacji, czyli doświadczenia kosmicznej świadomości, wystarczy w dostatecznym stopniu zaktywizować czakrę ciemieniową.

Dwa bliźniacze serca, o których mowa w nazwie medytacji, to czakra serca, będąca ośrodkiem emocji, oraz czakra ciemieniowa, stanowiąca ośrodek Boskości w człowieku. Po dostatecznym pobudzeniu czakry ciemieniowej (inna nazwa: czakra korony) otwiera się i zwraca ku górze dwanaście jej płatków, co przypomina złoty kielich, koronę, lotos lub złoty kwiat. W ten sposób czakra przygotowuje się do przyjęcia duchowej energii, która następnie rozprowadzana jest do wszystkich części ciała. Czakrę symbolizuje święty Gral. Korona noszona przez króla lub królową jest niedoskonałym symbolem niemożliwej do opisania, świecącej oślepiającym blaskiem u osób o wysokim rozwoju duchowym, czakry ciemieniowej (korony).

Medytacja 2 Serc na blogu

Wideo

Medytacja 2 Serc

Wspólna Medytacja o 2 Sercach wg Choa Kok Sui (pełna wersja 2017)

Medytacja 2 Serc – instrukcja PDF do pobrania z http://prekognicja.pl/medytacja-2-serc-instrukcja.pdf

Medytacja otwierająca serce, przywracająca harmonię, otwierająca na kosmiczną świadomość.

Wspólna medytacja o dwóch Sercach w poniedziałek o 6:00 i środę o 22:30.

Celem medytacji o dwóch sercach jest osiągnięcie kosmicznej świadomości czyli duchowej iluminacji. Jest to również forma służenia światu, gdyż podczas tej medytacji w pewnym stopniu przywracamy w nim harmonię, błogosławiąc całą Ziemię czułą miłością.

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart