Otwarte Drzwi – Antykariera 6

Antykariera, to kreowanie takiej pracy, w której pracujesz z pasją, którą lubisz, która daje Ci poczucie spełnienia. Do której cieszysz się, gdy się rano budzisz… Medytacja z inspiracji Rick’a Jarow.

Mp3 Download

Czas trwania: 24 minuty
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 40 Mb
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

17.97

Na tym etapie Antykariery otwierasz się na

Wyższe Przewodnictwo

Pozwalasz, aby Inteligencja Uniwersum (Kosmosu, Boga, Wyższej Jaźni…) prowadziła Cię i zharmonizowała Twoje wizje i priorytety z wizjami i priorytetami ewolucji świata.

Otwierasz się na Intuicję, na życie z przewodnictwem. Oznacza to rozwijanie w sobie zaufania do własnych wizji, znaków, które otrzymujesz w każdej chwili.

Twoje zestrojenie w szóstej czakrze sprawia, że zauważasz wskazówki, kiedy się pojawiają. Jeśli bierzesz za nie odpowiedzialność – nie musisz korzystać z usług wróżek i wróżbitek.

Wskazówki mogą do Ciebie docierać na wiele sposobów i mogą mieć różną treść.

Zależy to m.in. od tego, jakie są Twoje dominujące zmysły, jak zwracasz uwagę na swoje emocje, odczucia w ciele, zdarzenia w świecie. Informacje możesz dostawać w medytacji, czytając Biblię, albo inną książkę, słysząc czyjąś rozmowę, czy oglądając ulubiony serial i na wiele innych sposobów… Zestrojenie i otwarcie na duchowe przewodnictwo sprawia, że wiesz, co niesie ze sobą informację.

Dlatego
jeśli widzisz – nie ma znaczenia na co patrzysz!

Intuicję możesz testować i badać… Ale jeśli decydujesz się ją rozwijać, to przygotuj się na dialog ze swoim “wnętrzem”, który kiedy się rozpocznie, będzie trwał… Niezależnie od wszystkiego – na Tobie spoczywa odpowiedzialność za to, jaki robisz użytek z informacji, które otrzymujesz. Z każdym doświadczeniem rozumiesz i lepiej odczytujesz podpowiedzi Świata.

Etapy realizacji siebie w świecie wg modelu Antykariery

1 czakra – Świadomość Obfitości, dostatku, akceptacja siebie, pewność, że, robiąc to, co kocham, mogę być sobą i realizować siebie w pracy, która jest moją pasją. Czuję się bezpiecznie będąc po prostu sobą.

2 czakra – Pasja i Przepływ Uczuć, odkrywam to, co dodaje mi skrzydeł, co mogę robić bez końca, co przynosi mi dużo przyjemności i radości. Pójście za intuicją.

3 czakra – Wola i Moc Koncentracji, kim chcę być? Jak chcę przeżyć swoje życie? W jaki sposób moja praca pomoże mi tak żyć? Tutaj buduję moją Moc.

4 czakra – Branie i Dawanie od Serca, Współpraca, Miłość do innych taka jak do siebie, relacje oparte na zasadzie win-win

5 czakra – Kreatywność i Twórcza Wizja, odkrywanie nowych możliwości, wychodzenie poza schematy

6 czakra – Życie z Duchowym Przewodnictwem, zauważanie “znaków”, sygnałów, otwartość na Świat Duchowy.

7 czakra – Spełnienie, po prostu bycie, wykraczanie poza dualizmy.


W medytacji “Antykariera: Medytacja 6 Czakry – Otwarte Drzwi” łagodnie otwierasz kanał energii, poprzez który możesz otrzymywać natchnienie i wskazówki ze strony Wyższych Sił Bytu.

Jako uzupełnienie, polecam medytację: “Stymulacja Wewnętrznego Oka”.

 

Medytacja na podstawie “Antykariera. W poszukiwaniu pracy życia” Rick Jarow

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart