Piękne Ciało, Piękny Biust cz.3 – Aktywacja

„Aktywacja Intensywnej Przemiany Materii” jest nagraniem wchodzącym w skład programu „Piękne Ciało, Piękny Biust”. Stosujesz to nagranie, gdy już masz zdefiniowany i napełniony pragnieniem cel.

Format: Mp3 do Pobrania

Czas trwania: 35 minuty (dwie wersje)
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 55 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak
Instrukcja PDF: Tak (23 strony)

39.99

„Aktywacja Intensywnej Przemiany Materii”

– nagranie, na które czekasz prawdopodobnie od 6 tygodni (Piękne Ciało, Piękny Biust cz.3)

Ta sesja dostępna jest również w zestawie:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
piękne ciało - komplet medytacji
Promocja

Piękne Ciało, Piękny Biust (komplet)

Original price was: 199.85zł.Current price is: 79.97zł. -60%

Odchudzanie i Piękne Ciało, Piękny Biust - komplet nagrań wspierających dążenie do powrotu do naturalnej wagi. Afirmacje, Wzmacnianie Pragnienia, Intensywna przemiana materii + bonus: Mniejsze Piersi (2 nagrania cz.2 i cz.3)

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: prawie 2,5 godziny Jakość: Hi-Fi 224-320 kbps Rozmiar: prawie 353 MB (5 plików *ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: tak (szczegóły na stronach nagrań)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Odchudzanie dla Kobiet
Promocja

Dbaj o Ciało – dla Kobiet (pakiet medytacji, wizualizacji, afirmacji)

Original price was: 299.74zł.Current price is: 119.99zł. -60%

Prawie 7 godzin sesji medytacyjno-relaksacyjno-wizualizacyjnych ukierunkowanych na ciało. Dbaj o ciało. Szczegółowe opisy nagrań na ich stronach (linki poniżej)

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: prawie 7 godzin Jakość: Hi-Fi 224-320 kbps Rozmiar: prawie 851 MB (11 plików *ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: tak (szczegóły na stronach nagrań)

W tym czasie uświadomiłaś sobie psychiczne przyczyny zwiększania objętości ciała, jasno określiłaś swój cel, mentalną wizję naładowałaś mocą swojego pragnienia.

Dzisiaj przyszedł czas na uruchomienie tego procesu.

Jeśli zaangażowałaś się we wcześniejsze ćwiczenia, to dziś Twoja Podświadomość jest tak naładowana, że nie może już doczekać się, aż pozwolisz jej fizycznie realizować Wasze cele!

Jeśli mimo wszystko masz jakiekolwiek wątpliwości czy obawy związane z realizacją swojego celu, to daj sobie jeszcze trochę czasu, wypisz to, czego się obawiasz i sprawdź, czy to ma sens.

Pamiętaj! To Twoje Serce najlepiej wie, co jest najlepsze dla Ciebie i co możesz. Logika jest po to, aby pomóc Ci to osiągnąć. Chcesz czegoś – znajdziesz sposób, aby do tego dojść… nawet jeśli jest to wbrew „obowiązującej logice”.

Teraz napiszę to jeszcze raz i pewnie jeszcze nie raz:

To Ty Decydujesz! Ty wyznaczasz swoje granice,
granice Twoich możliwości!

Jakie są granice „ludzkich” możliwości?

Jan van Helsing w „Ręce precz od tej książki” opisuje przypadek chłopca, który w wypadku samochodowym stracił nogę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby po kilku tygodniach rodzice i lekarze nie zauważyli, że noga zaczyna odrastać. Nie potrafili tego wyjaśnić, więc zaczęli utrwalać ten proces na filmie. Jedyne z czym kojarzyli to rodzice, to to, że chłopiec często bawił się z jaszczurkami i widział, że jaszczurce odrasta ogon. Nikt mu nie powiedział, że u ludzi tak się raczej nie dzieje, więc chłopak żył przekonany, że jeśli jaszczurka tak może, to człowiek również.

W tej samej książce:
„Przed kilkunastoma laty poznałem w Nowej Zelandii nauczycielkę, która opowiedziała mi podobną historię. W czasie lekcji techniki mała dziewczynka straciła połowę palca. Po krótkim pobycie w szpitalu dziewczynka wróciła do szkoły. Nauczycielka wzięła ją na bok i powiedziała, że palec odrośnie, ale tylko wtedy, jeżeli nikomu nie zdradzi tej tajemnicy i wszystko zachowa wyłącznie dla siebie. I co się stało? Po pewnym czasie palec odrósł.

Dlaczego nauczycielka zabroniła dziewczynce mówić o tym komukolwiek? Zapewne dlatego, że reakcja ludzi, słyszących o odrastaniu palca, mogłaby zniszczyć wiarę dziewczynki, zburzyć jej nadzieję. Dorośli, a może nawet i inne dzieci, pewnie powiedzieliby, że palec nie może odrosnąć. Czy wtedy wierzyłaby w to także ta mała dziewczynka?”

Teraz Ty decydujesz co możesz, więc korzystaj ze swoich naturalnych właściwości.

„Aktywacja Intensywnej Przemiany Materii” jest nagraniem wchodzącym w skład programu „Piękne Ciało, Piękny Biust”. Jeśli decydujesz się skorzystać z tego nagrania niezależnie od pozostałych nagrań (Afirmacje, Ładowanie Pragnienia), i chcesz odnieść maksimum korzyści, to najpierw we własnym zakresie:

– określ psychiczne przyczyny somatycznych objawów,
– zdefiniuj swój cel i napełnij go pragnieniem
– przeczytaj ebooka „O sztuce mówienia afirmacji”

…Twoja podróż i tak zaczęła się dużo wcześniej…


Etapy Programu „Piękne Ciało, Piękny Biust”

Etap 1 – Intencja, Podjęcie Decyzji

Zaczynasz pracować ze sobą. Psychosomatycznie rozumiesz to, co się dzieje. Patrzysz na siebie uczciwie, ze szczerością wobec siebie, uświadamiasz sobie przyczyny obecnego stanu rzeczy i bierzesz odpowiedzialność za siebie, akceptujesz siebie. Nagrania wspierające: „Piękne Ciało, Piękny Biust – Afirmacje”.

Etap 2 – Wzmacnianie Pragnienia

Teraz Twoja Podświadomość dokładnie zobaczy czego pragniesz. Zakładam, że wykonałaś ćwiczenia zawarte w Instrukcji Etapu 1 zgodnie z instrukcją.

Etap 3 – Aktywacja

Do tej pory uświadomiłaś sobie psychiczne przyczyny zwiększania objętości ciała, jasno określiłaś swój cel, a mentalną wizję naładowałaś mocą swojego pragnienia.

Dzisiaj przyszedł czas na uruchomienie tego procesu.

Jeśli zaangażowałaś się we wcześniejsze ćwiczenia, to dziś Twoja Podświadomość jest tak naładowana, że nie może już doczekać się, aż pozwolisz jej fizycznie realizować Wasze cele!

Relacja z Praktyki na Blogu

Wideo

http://www.youtube.com/watch?v=PzPb-T4W_q4

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart