Usuwanie Starych Programów Pieniężnych | Projektor Rzeczywistości #2

Usuwanie Starych Programów: Pieniądze i Praca | Projektor Rzeczywistości #2

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2

Stare programy, te, które przeszkadzają w dążeniu do celu – są już niepotrzebne. W tej medytacyjnej podróży zniwelujesz wpływ swoich negatywnych przekonań dotyczących Pieniędzy i Pracy. Druga sesja z serii Projektor Rzeczywistości.

Mp3 do pobrania

Czas trwania: 29:17
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 70 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak, dla wzmocnienia efektu
Rok wydania: 2021

Instrukcja PDF: Tak

29.97

Czym są „stare programy”?

Stare programy, to stare przekonania, stare schematy, stare wzorce postępowania. Są „stare” w tym znaczeniu, że już Ci nie służą, że przeszkadzają Ci w życiu, przeszkadzają Ci w osiągnięciu Twojego Celu.

Przykład: chcesz zarabiać więcej pieniędzy, mieć więcej czasu, żyć w komforcie… a jednocześnie myślisz, że to nie możliwe, bo dobra praca to bezpieczna praca, na etacie, 8 godzin, plus nadgodziny, a przydałaby się i druga praca, bo więcej pracy, to więcej pieniędzy, itd…
albo myślisz, że trzeba ciężko pracować, żeby coś osiągnąć…
albo, że „jak się nie uczysz, to nic nie osiągniesz!”
A może słyszysz w głowie „jestem za stary, aby to zrobić”… albo za młody, za gruby, za chudy, nie mam czasu, zdolności, umiejętności… możesz tutaj dopisać swoje treści – każdy ma coś takiego…

„Usuwanie starych programów”

Ludzie korzystają z różnych wizualizacji, afirmacji, medytacji zorientowanych na Cel, który chcą osiągnąć… i jednocześnie są sfrustrowani, gdy pojawiają się efekty różne od oczekiwanych. To stare programy właśnie się odzywają, i to naturalne. Nie dziw się, że przez lata coś zasilasz swoją uwagą, swoją energią i to nadal zwraca twoją uwagę, choć idziesz już w zupełnie innym kierunku.

Dlatego polecam najpierw uporać się z przeszłością (przeczytaj ebooka Zaczynaj od porządku), a dopiero potem ruszać w drogę.

Ale że życie nie jest czarno-białe, to najczęściej ruszamy w drogę i po drodze mierzymy się z wyzwaniami. Im silniejsze stare przekonania, tym mocniej będą się przejawiać… o ile świadomie nie zareagujesz.

Co zrobić?

Najprostsza rzecz: nie karmić starych przekonań – nie udzielać im uwagi, albo udzielać tyle uwagi, ile jest niezbędne. Gdy nie dorzucasz drwa do ogniska – samo zgaśnie. Zaczniesz dmuchać w żar – buchnie nowym płomieniem.

W podróży medytacyjnej „Usuwanie starych programów” robisz coś więcej: świadomie przyglądasz się swoim starym programom i wyrażasz intencję zniwelowania ich wpływu, a w konsekwencji – żegnasz się ze swoimi starymi programami.

Jak korzystać z sesji „Usunięcie starych programów”

Przygotowanie: Zrób listę przeszkadzających Ci przekonań, wzorców, schematów postępowania dotyczących pieniędzy.

Miejsce i czas: dowolne, wygodne dla Ciebie, tak, żeby nikt Ci nie przeszkadzał.

Pozycja ciała: wygodna z prostym kręgosłupem, możesz siedzieć lub leżeć.

Słuchawki: zalecane.

Jak często słuchać: co dzień przez 1 m-c (może być wymiennie z innymi praktykami niwelującymi wpływ starych programów)

Uwagi do sesji

Po co to robić?

Schematy, nawyki, przekonania pomagają nam żyć. Na ogół nie zastanawiamy się, dlaczego coś robimy, dlaczego reagujemy tak, a nie inaczej, dlaczego przytrafia nam się to, co się przytrafia.

Zakładając, że mamy wpływ na to, co dzieje się z nami i w naszym życiu, to najprostszym wyjaśnieniem jest, że wszystko co się nam dzieje wynika z całości naszej aktywności. Mentalnie, emocjonalnie, duchowo tworzymy naszą rzeczywistość.

W trakcie życia tworzą się różne „skróty” pomagające nam żyć. Żeby za każdym razem nie zastanawiać się „co zrobić”, powstają programy, którymi reagujemy na otaczający świat.

Z drugiej strony programy nas usypiają – większość czasu żyjemy na autopilocie, jak w transie, od czasu do czasu budząc się, gdy coś nas wyrywa z naszego snu.

Tak śpisz sobie w życiu, gdy nagle, np. w Sylwestra wybija północ, budzisz się i postanawiasz coś zmienić w swoim życiu.

Jest Cel!

Nowy Cel, to nowe nawyki, a nowe nawyki to nowe programy. Chcesz czegoś nowego, więc muszą zmienić się twoje stare programy na takie, które doprowadzą Cię do nowego. Potrzebujesz też nowych programów, a nowe programy często są w opozycji do starych.

Albo inaczej: w starych programach jest tak dużo energii, że to naturalne, że „z automatu” będą się jeszcze załączać przez jakiś czas… najczęściej do czasu, gdy nie zabraknie im energii i gdy nowe programy nie osiągną wystarczającego poziomu  energii.

To chyba najczęstsza przyczyna niezrealizowanych postanowień noworocznych – są chęci, ale stare schematy ciągną do starego, a nowym poświęcamy za mało uwagi lub robimy to za krótko.


Usuwanie starych programów pieniężnych – instrukcja PDF

Publikacje podobne tematycznie:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Magia Uwolnienia
Deal
Ebook Magia Uwolnienia: 7-dniowy proces uwolnienia od wpływu destrukcyjnych przekonań, związków i relacji. Format: PDF (20 plików do pobrania, ok. 5MB) UWAGI: Aby osiągnąć najlepszy skutek przejdź proces zgodnie z instrukcją. FAQ
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 10
Tygiel Przemiany Energii dla Pieniędzy i Obfitości
Deal
"Tygiel Przemiany Energii dla Pieniędzy i Obfitości" jest odmianą "Tygla Przemiany Energii" zorientowaną na cele związane z materialnymi przejawami bogactwa. To ćwiczenie dla Tych, którzy pracują nad swoimi przekonaniami dotyczącymi pieniędzy. Mp3 Download Czas trwania: 34 minut Jakość: Hi-Fi 256 kbps Rozmiar: 53 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Wewnętrzny Krytyk: Zmiana wewnętrznego głosu
Deal

Wewnętrzny krytyk  - jak zmienić wewnętrzny głos i zyskać więcej pewności siebie? Jak uwolnić się od destrukcyjnych, wewnętrznych dialogów i zamienić je na wsparcie? Twórcza wizualizacja + afirmacje.

Mp3 Download Czas trwania: 53:18 (3 nagrania) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 129 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak, dla wzmocnienia efektu Rok wydania: 2019

Projektor Rzeczywistości

#1 – „Technika warkocza zamiaru” – wyrażasz swoją intencję, kierujesz siebie i świat na Cel

# – „Usuwanie starych programów pieniężnych”

#3 – „Usuwanie starych programów: Miłość i Związki” – niwelujesz wpływ starych, przeszkadzających przekonań i schematów działania

#4 –

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

PREKOGNICJA.pl
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło