Słuchaj gdy śpisz: OBFITOŚĆ

Programowanie Podświadomości: kiedy śpisz, Twoje Świadome Ja jest “wyłączone”, a Treści z nagrania trafiają bezpośrednio do celu. Ugruntowanie przekonań dotyczących poczucia Obfitości i Bogactwa.

Mp3 Download

Czas trwania: 78 minut 
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 143 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Opcjonalnie

39.99

Po co nagranie, którego słuchać, kiedy śpisz?

Programowanie Podświadomości w czasie snu

To nagranie skierowane jest do Twojej Podświadomości, a kiedy śpisz, Twoje Świadome Ja jest “wyłączone”. Treści z nagrania trafiają więc bezpośrednio do celu.

Jeśli więc chcesz ugruntować lub utworzyć nowe przekonanie w Twojej Podświadomości – wydaje się to dobrą drogą.

Czy jest to skuteczne?

Badania i opinie na ten temat są podzielone.

Dawno temu (na długo zanim zacząłem publikować swoje nagrania) robiłem doświadczenia ze słuchaniem nagrań w czasie snu. Sprawdzałem, jak na mnie działa słuchanie nagrań w czasie snu w temacie:

– afirmacji (tworzenie/zmiana przekonań)
– inkubowania snów
– nauki (takiej studenckiej)

i gdybym miał ustalić hierarchię skuteczności, to 1) sny, 2) afirmacje, 3) nauka

Niby Podświadomość zapamiętuje wszystko, ale trudno sobie przypomnieć konkretne informacje – dlatego do uczenia się na studiach średnio się nadaje (jeśli chodzi o konkretny materiał do wyuczenia).

Afirmacje w czasie snu – to, że pomijają świadomy umysł sprawia, że łatwiej są kodowane i “wewnętrzny krytyk” ma tutaj zdecydowanie ograniczony wpływ.

Hipnotyczne nagranie do programowania podświadomości

Schematy (przekonania, nawyki), to sposób interpretacji rzeczywistości plus wybór reakcji na rzeczywistość.

Choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę,
to Każdy z nas funkcjonuje według schematów,
a te schematy gromadzi i przechowuje:
Podświadomość.

Są schematy bardzo konkretne, gdy określony bodziec wywołuje konkretną reakcję.

Są schematy bardziej ogólne, jak określone odczucia, nastawienie.

Podświadomość odbiera wszystkie informacje, które do Ciebie docierają i klasyfikuje je dopasowując do wcześniejszych danych, lub tworzy nowe przekonania.

Celem tego nagrania jest stworzenie lub pogłębienie dobrych przekonań dotyczących obfitości, pieniędzy i bogactwa.

Często jest tak, że niby wszystko gra, a jednocześnie mamy poczucie, że dochodzimy do jakiejś niewidzialnej ściany, do jakiegoś progu, który trudno nam przekroczyć. “Słuchaj, gdy Śpisz: Obfitość” ma odblokować to, co Cię wewnętrznie powstrzymuje przed pójściem naprzód.

Technicznie, mam nadzieję, że dobrze będzie się zasypiać przy tym nagraniu… Niemniej, posłuchaj go również w ciągu dnia, nie planując długiego snu, co najwyżej drzemkę. Dzięki temu poznasz treść nagrania. Nagranie nie zawiera żadnych afirmacji podprogowych. Możesz słuchać go bez słuchawek, ale w słuchawkach ‘więcej usłyszysz’.

Z jednej strony nie znajdziesz tutaj jakiegoś długiego relaksu, długich instrukcji odprężających ciało i umysł.
Z drugiej strony całe nagranie jest takim relaksem.

Kiedy zaczynasz słuchać, nie angażuj się w to.
Skoncentruj się na sobie, na swoim oddechu, pozwól sobie na spokój i niemyślenie.

Głośność z czasem będzie się zmniejszać pozwalając Ci głębiej zapadać w sen.

Czego możesz się spodziewać

Głównie pobudzenia tych przestrzeni w Tobie, które są odpowiedzialne za Twój wewnętrzny stosunek do obfitości, bogactwa, pieniędzy… Ale nie ten deklarowany stosunek, tylko ten autentyczny, który funkcjonuje w Tobie.
Zauważaj więc to, o czym zaczniesz śnić, jakie myśli zaczną Ci przychodzić, jakie odczucia, co zacznie dziać się wokół Ciebie i pamiętaj – reaguj od razu na to, co się dzieje, bo kolejna szansa nigdy nie jest tak dobra jak pierwsza. Twoja Podświadomość tworzy okoliczności Twojego życia.


Aktualizacja, maj 2015

Dodatkowe nagranie:

“bonus – Słuchaj gdy Śpisz: OBFITOŚĆ”

– ośmiominutowe nagranie z afirmacjami, którego odtwarzanie możesz ustawić po nagraniu głównym.

Celem tego nagrania jest “wydłużenie” czasu nagrania podstawowego.

“bonus-Słuchaj gdy Spisz: OBFITOSC” możesz zapisać z różnymi nazwami, np.
“bonus-Słuchaj gdy Spisz: OBFITOSC 01”
“bonus-Słuchaj gdy Spisz: OBFITOSC 02”
“bonus-Słuchaj gdy Spisz: OBFITOSC 03”, 04…

i pliki dodać do playlisty po nagraniu głównym. W ten sposób możesz doświadczalnie sprawdzić jakiej długości nagranie jest dla Ciebie najlepsze.


Jak długo stosować „Słuchaj, gdy śpisz…”

Stosuj 21 dni, potem 7 dni przerwy i 21 dni.

Jeśli zamierzone rezultaty pojawią się wcześniej – tzn., że Podświadomość zrozumiała „o co chodzi” i możesz zakończyć programowanie. Wracaj do tematu co jakiś czas dla utrwalenia.

Powyższy sposób praktykuje Aleksandra i tak o nim pisała na jednej z grup Facebooka:

Fragmenty wpisu Aleksandry

„(…) Od 7 lat interesuję się prawem przyciągania, a od dwóch lat programowaniem umysłu – wiedzę zdobywałam dzięki książkom, warsztatom oraz oczywiście swoim doświadczeniom. Jest to dla mnie najlepsza technika pracy z podświadomością, gdyż najlepiej działa kiedy śpimy, podświadomość jest otwarta, a świadomość nie sabotuje treści. Wcześniej sama nagrywałam swoje programowania, ale kiedy trafiłam na (…).

Zgodnie z zasadami najlepszego działania (czyli 21 dni słuchania, następnie 7 dni przerwy i znów 21 dni słuchania), kładłam się spać zapętlając nagranie. Dzięki nim naprawdę wiele zmieniło się w moim życiu – wybaczenie sobie i innym, samoakceptacja, oczyszczenie negatywnych wzorców, związek. Były takie nagrania, których efekty widziałam po kilku dniach, ale wiem, że trwałość zależy w głównej mierze od tego, aby podświadomość naprawdę „kupiła” te słowa jako nowe przekonania.

Słuchałam więc zalecane minimum 21 dni. Kiedy efekty przychodziły w trakcie cyklu, wówczas po 21 dni nie ponawiałam sesji, ale od czasu do czasu do nich wracałam w formie utrwalenia. Kiedy pozornie nie działo się nic (pamiętajmy, że to tylko pozory, tak naprawdę nie widzimy 80% tego, co dzieje się poza naszym zasięgiem wzroku), robiłam 7 dniową przerwę i słuchałam dalej pełne 21 dni. Podświadomość chłonęła jak gąbka, a ja zmieniałam swoje życie bez wysiłku. (…)

Wczoraj w nocy zaczęłam słuchać nagrania „Praca i zarabianie”. Uznałam, że tym razem na bieżąco będę się z wami dzielić tym jak zmieniają się we mnie przekonania i jak dostaję pracę ?

Polecam znaleźć dogodne nagranie i zacząć „zabawę”. Sama obserwacja zmian, które dzieją się we mnie i naokoło dostarcza wiele frajdy.

Dodam tez, że według swojej wiedzy, zawsze zaczynałam od Źródła, czyli od siebie. Dopóki ja sama nie będę kochała i akceptowała siebie, rozumiała, że to ja jestem odpowiedzialna za swoje życie, wówczas praca z nagraniami poświęconymi związkom, lotto, pracy itp. nie byłaby tak krótka.

Kiedy zajmiemy się najpierw sobą, efekty innych programowań będą o wiele szybsze. Ja zaczęłam od akceptacji siebie, następnie od spalania karmy w związkach i wybaczania – to ma naprawdę duże znaczenie(…)”

Źródło: https://www.facebook.com/groups/1325531554215391/permalink/1470238243078054/

PAMIĘTAJ, że nie chodzi o to, żeby „leżeć i pachnieć”. Podświadomość dostaje konkretne instrukcje i odpowiada na nie wskazując Ci, co jest dobre dla Twojego zdrowia. Oprócz wzmocnienia tego, co aktualnie dobre w Twoim byciu, spodziewaj się więc sygnałów dotyczących negatywnych nawyków i przyzwyczajeń. Intuicyjnie będziesz wiedzieć, co jest dobre dla Twojego zdrowia i w co masz się mocniej zaangażować. TY Świadomie decydujesz czy podążasz za tymi sygnałami.

Podświadomość lubi proste rozwiązania. Jeśli coś „poczujesz”, to od razu będziesz wiedzieć, co oznacza dany sygnał i daruj sobie „logiczne” rozważania. Zamiast torpedować wskazówki Podświadomości – zaangażuj logiczny umysł do ich realizacji.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Słuchaj gdy Śpisz - Kochany i Kochający Partner
Deal

Nagranie skierowane jest do Twojej Podświadomości, a kiedy śpisz, Twoje Świadome Ja jest "wyłączone". Treści z nagrania trafiają więc bezpośrednio do celu. Jeśli chcesz ugruntować lub utworzyć nowe przekonanie,

Mp3 DownloadCzas trwania: 78 minut Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 130 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Opcjonalnie
 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Słuchaj, gdy Śpisz: Układ Krążenia
Deal
Programowanie Podświadomości w czasie snu z opcją personalizacji, dodania Twojego imienia do drugiego nagrania - szczegóły w opisie. Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 03:30:14 (11 nagrań) Jakość: Hi-Fi 224-320 kbps Rozmiar:  404 MB (4 pliki ZIP) Zawiera lektora: TAK Zalecane słuchawki: jeśli chcesz Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: TAK

1 review for Słuchaj gdy śpisz: OBFITOŚĆ

5.0 out of 5
1
0
0
0
0
Write a review
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating
 1. Gracjan (zweryfikowany)

  Dla mnie Śiwadomość i Profesjonalizm twórcy tego programowania wyznaczają nowe standarty w tej dziedzinie. DZIĘKUJĘ

  Helpful(2) Unhelpful(0)You have already voted this

  Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

  Zostaw komentarz

  © 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

  Prekognicja.pl
  Shopping cart