RÓŻANA OCHRONA energetyczna (wizualizacja)

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3

W medytacji Różanej Ochrony otaczasz się energią białej róży – kwiatami, które krążą wokół Ciebie tworząc energetyczną ochronę.

Format: Mp3 Download

Czas trwania: 20:33
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 50 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

19.70

ISBN N/A

“Różana Ochrona”, to energetyczna ochrona wokół Ciebie.

Ochrona energetyczna

W tej medytacji otaczasz się energią białej róży – kwiatami, które krążą wokół Ciebie tworząc energetyczną powłokę ochronną. Teraz jednocześnie otwierasz swoje serce i oczyszczasz aurę z negatywnych wibracji (od osób, przedmiotów, innych istot i źródeł negatywnej energii, np. prasa, TV, Internet, itp.).

Nie jest to ochrona typu “mur” czy “lustro”, które odcinają człowieka od aspektów świata uznawanych za negatywne.
W tej medytacji, otwierając swoje Serce, otaczasz się energią, której masz zawsze tyle, ile potrzebujesz… Tutaj pozwalasz sobie na przepływ energii, a dzięki temu jest jej tyle, ile trzeba.

Symbol róży

Róża jest symbolem miłości.

Starożytni Grecy powstanie róży łączyli z powstaniem bogini miłości, Afrodyty. Róża i bogini powstały z tej samej piany morskiej, ale róża dodatkowo została zabarwiona kroplą krwi Afrodyty biegnącej do swojego kochanka, Adonisa. Tak powstała czerwona róża, symbol miłości namiętnej, romantycznej, erotycznej.

Biała róża symbolizuje pierwotną, twórczą energię miłości. Biała róża to miłość czysta, bezwarunkowa, energia źródła w najczystszej postaci. To pierwotna energia, jeszcze bez formy, nie ukształtowana wpływem ego.

W tej wizualizacji róża symbolizuje duchowe serce człowieka, czakrę serca. Jest energią i przepływem energii. Jest kwiatem światła, duchowej czystości i oczyszczenia.

Różana ochrona – kroki do wizualizacji

  • Pierwsze sesje wizualizacji: w spokojnym miejscu, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzać. Kolejne w normalnych sytuacjach dnia codziennego.
  • Przygotowanie: poczuj swoje duchowe Serce i poproś swojego Duchowego Przewodnika o pomoc i wsparcie w tworzeniu i wzmacnianiu różanej ochrony.
  • Pozycja ciała: z prostym kręgosłupem, siedząca lub stojąca.
  • Słuchawki: polecam.

Uwagi do wizualizacji

Do nagrania tej wizualizacji zachęcił mnie Mariusz Biesiacki i jego korespondencja opisana na łamach Nieznanego Świata 11/2018

Podobne wizualizacje: Gimnastyka energetyczna, Toksyczni ludzie cz.1 i 2

Więcej w Wikipedii: o znaczeniu róży w kulturze i symbolice

Różana ochrona – instrukcja PDF


User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Prekognicja.pl
Shopping cart