OBE Wibracje (dwie wersje z lektorem dla kobiet i mężczyzn)

Dzięki temu nagraniu możesz bezpośrednio przenieść swoją Świadomość do ciała “niefizycznego” i doświadczyć OBE. Ograniczając wpływ bodźców z ciała możesz zmierzyć się ze swoim przyzwyczajeniem do

Mp3 Download

Czas trwania: 120 minut (2 wersje)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 237 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak
Instrukcja PDF: Tak (10 stron)

Original price was: 39.99zł.Current price is: 27.99zł.

W “OBE Wibracjach” poprowadzę Cię do tego transu, który towarzyszy bezpośredniemu “wyjściu” z ciała fizycznego, charakteryzowanemu właśnie przez specyficzne odczucia. Album dostępny również w zestawie:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 9
OBE - pakiet: medytacja prowadzona, trans, afirmacje, metoda liny
Promocja

OBE – metoda liny, medytacja prowadzona, trans i afirmacje doświadczeń poza ciałem (pakiet)

Original price was: 127.99zł.Current price is: 69.76zł. -45%

Pakiet OBE - medytacja prowadzona, afirmacje, trans na świadomość poza ciałem. Metoda liny, OBE wibracje, OBE perspektywa, projekcja astralna, podróże astralne, eksterioryzacja.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: około 407 minut Jakość: Hi-Fi 224/320 kbps Rozmiar: 7 MB (7 plików ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak

W trakcie nagrania maksymalnie rozluźnisz swoje ciało. Dzięki temu, że wyeliminujesz większość bodźców płynących z ciała fizycznego otworzysz się na zupełnie nowe doznania, a co za tym idzie – otworzysz się na zupełnie nowe informacje.

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek myśleć o tym, jakie odczucia, jakie wrażenia docierałyby do Ciebie, gdyby nie było ciała fizycznego i zmysłów?

Wiem, że przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka.
Wiem, co znaczy strach przed śmiercią, pierwsze doświadczenia poza ciałem, uczucie “wychodzenia” z ciała…

Dzięki temu nagraniu możesz bezpośrednio przenieść swoją Świadomość do ciała “niefizycznego”. Ograniczając wpływ bodźców z ciała możesz zmierzyć się ze swoim przyzwyczajeniem do postrzegania siebie jako ciała i innymi schematami, którymi kierujesz się w życiu. Jak szybko to się stanie zależy od “sztywności” Twoich przyzwyczajeń – będzie Ci zdecydowanie łatwiej, jeśli pierwsze doświadczenia OBE/LD masz już za sobą… A jeśli jeszcze to doświadczenie jest przed Tobą, to cały świat stoi przed Tobą otworem…

Czym jest OBE?

OBE (z ang. out of body experience) – doświadczenie poza ciałem, jest to świadome doświadczanie realnej rzeczywistości nie będąc obecnym w ciele.

Co to znaczy “realnej rzeczywistości“?
Wydawać by się mogło, że chodzi o tę otaczającą nas rzeczywistość, nasz fizyczny świat. Jednak biorąc pod uwagę specyfikę “narzędzia”, jakim się posługujemy podczas OBE, doświadczać możemy nie tylko “fizycznego” świata. Monroe opisuje trzy rodzaje światów – rzeczywistość naszego “realu”, obszar drugi i obszar trzeci będący czymś na wzór “światów równoległych”…
[…] więcej informacji znajdziesz w instrukcji załączonej do nagrania.

Kroki do “OBE Wibracji”

Przygotowanie: Nie wymaga specjalnych przygotowań. Zadbaj o wygodne miejsce i czas, żeby nikt Ci nie przeszkadzał.
Możesz również sprawdzić efekty ćwiczenia w różnych warunkach, np. o różnych porach dnia, z ciałem o różnym poziomie energii (ciało wypoczęte / zmęczone) itp.

KROKI
– Znajdź miejsce i czas, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać.
– Przyjmij wygodną, leżącą pozycję.
– Zacznij słuchać “OBE Wibracji”.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart