Medytacja Czakry 3 Oka – Czakra 3 Oka, Ajna

Czakra 3 Oka. Mądrość, intuicja, wyobraźnia, jasnowidzenie, medytacja, jednoczenie przeciwieństw, spokój i równowaga, przywództwo i charyzma = Medytacja Czakry 3 Oka.

Mp3 Download

Czas trwania: 29 minut (2 nagrania)
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 48 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: zalecane

19.99

Medytacja czakry 3 Oka rozwija, harmonizuje i energetyzuje szóstą czakrę, pobudzając właściwe dla niej sfery aktywności. Ta sesja medytacji jest dostępna również w zestawie:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Medytatcja z czakrami - komplet medytacji
Promocja

Medytacja z czakrą – komplet medytacji czakry 1-7

Original price was: 139.93zł.Current price is: 69.76zł. -50%
Medytacja z mantrą dla czakr. Komplet medytacji: czakra podstawy, czakra 3 oka, czakra korony, czakra serca. Szczegółowy opis medytacji dostępny jest na stronie tej medytacji. Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 209 minut (15 utworów) Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 337 MB (7 plików ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak

Czakra 3 Oka, Ajna

Podstawowa zasada:

POZNANIE BYTU

Funkcje poznawcze, intuicja, rozwój zmysłów “wewnętrznych”, siła duchowa, projekcja woli, manifestacja myśli

Rozwijając czakrę 3 Oka wpływasz na te właściwości siebie, które związane są z pełnym poznaniem życia, duchowością, intuicyjnym postrzeganiem i poznaniem świata.

Na płaszczyźnie psychicznej będzie to mądrość, intuicja, wyobraźnia, jasnowidzenie, medytacja, jednoczenie przeciwieństw, spokój i równowaga, wewnętrzne widzenie.

Na płaszczyźnie fizycznej wpływasz na mózg, przysadkę mózgową, gospodarkę hormonalną ciała.

Na płaszczyźnie społecznej możesz osiągnąć mistrzostwo w dziedzinie, w której chcesz, masz w sobie dużą charyzmę, potrafisz inspirować, przywództwo masz we krwi.

Kiedy Twoja czakra 3 Oka działa harmonijnie, masz w sobie poznanie i zrozumienie związku między Twoim światem wewnętrznym a tym, co dostrzegasz wokół siebie. Teraz doświadczasz, jak Twoje myśli manifestują się w fizycznej rzeczywistości.

Medytacja Czakry 3 OKA - Ajna

Medytacja, którą masz przed sobą, to medytacja z dźwiękami

– samogłoska “i

– mantra “KSHAM”

Możesz skorzystać z dwóch nagrań:

1. Medytacja czakry 3 OKA z prowadzeniem słownym – (18:51)
2. Medytacja czakry 3 OKA (tylko mantra i dźwięk) – (9:59)

Medytacja czakry 3 oka – KROKI:

  • Zalecana pozycja: siedząca z prostym kręgosłupem (ale sprawdź również pozycję leżącą).
  • Wyraź swoją intencję: dla czego medytujesz?
  • Możesz poprosić o opiekę, pomoc i wsparcie swoich duchowych przewodników.
  • Koncentruj się na oddechu i czakrze 3 oka.
  • Wyobrażasz sobie, że medytujesz razem z innymi medytującymi.
  • Oddychasz czakrą 3 oka wyobrażając sobie jak rezonuje z dźwiękami.
  • Jeśli chcesz, możesz wypowiadać, w myślach lub na głos, mantrę Ksham… albo po prostu obserwuj swój oddech i oddychaj czakrą 3 oka.
  • Po medytacji, jeśli odczuwasz nadmiar energii, pomyśl o Ziemi, o Świecie, albo o konkretnej osobie, która pierwsza przychodzi Ci na myśl, i wzmocnij Ją/Ich energetycznie. Możesz wyobrażać sobie jak energia przepływa.

 

Położenie czakry 3 Oka: około 1 centymetra powyżej linii brwi.

Zobacz:

Medytacja czakry 3 oka (Antykariera)

Otwarte Drzwi - Antykariera 6 - czakra 3 Oka 3 oko stymulacjaWidzenie mózgiemCzakry - Przepływ Energii

 

 

 

 


Z instrukcji do “Medytacji Rytmu Obfitości“:

Czym są czakry?

Najprościej rzecz ujmując są to centra energetyczne łączące ze sobą poszczególne ciała człowieka. Brzmi dziwnie dla kogoś, kto pierwszy raz spotyka się z tym terminem. Pozwól więc, że krótko powiem o anatomii człowieka ze „wschodniego” punktu widzenia.
Wychowani w kulturze „zachodu” bardzo dobrze poznaliśmy anatomię człowieka, anatomię ciała fizycznego. Ale oprócz tego ciała fizycznego mamy również inne ciała, tzw. ciała subtelne. Mamy więc ciało uczuciowe, odpowiedzialne za nasze uczucia i emocje, i mamy też ciało mentalne, odpowiedzialne za nasze myślenie. Poza tym, w zależności od systemu, wyróżnia się jeszcze kilka innych, wyższych ciał subtelnych, ale w tym momencie wystarczy nam taka wiedza.

Każde z ciał człowieka funkcjonuje na swoim, specyficznym „poziomie” wibracji. A jednak najczęściej nie dostrzegamy w nas tej różnorodności. Główny powód jest taki, że od dziecka jesteśmy uczeni patrzeć na siebie przez pryzmat swojej cielesności i tego, co „realne”, czyli fizyczne, fizycznie mierzalne itd. Nawet psychologia (psyche – dusza) stosuje metody charakterystyczne dla świata fizycznego chcąc zmierzyć świat duszy.
Rozwinięciem głównego powodu jest pomniejszanie tego, co niefizyczne i niemierzalne. Czy ktoś powiedział Ci, że każde Twoje ciało śni inaczej? Że często tzw. „fałszywe pobudki” w czasie snu, to przejście świadomości z jednego ciała do drugiego? Korzystasz z tych ciał (fizycznego, uczuciowego, mentalnego), ale jednocześnie nie jesteś nimi. Jesteś czymś więcej niż Twoje ciało fizyczne, uczuciowe, mentalne, ale jednocześnie wyrażasz się przez nie.”
Medytacja czakry gardła – żywioł: eter.

Definicje:

Słownik języka polskiego:
Czakra, czakram, ćakra «w filozofii i mistyce hinduskiej: jedno z centrów energetycznych umiejscowionych w ludzkim ciele lub w skorupie ziemskiej»
(Źródło: http://sjp.pwn.pl/szukaj/czakra)

Wikipedia:
Ćakra, czakra, czakram (skr. ćakra „koło”, „okrąg”) – według wierzeń religii dharmicznych oraz ezoteryków, ośrodek energetyczny w ciele, czyli miejsce, gdzie krzyżuje się wiele kanałów energetycznych (nadi) i gromadzi się energia prana. Ośrodek ten odbiera, magazynuje i promieniuje energię o wibracji właściwej dla swojej funkcji, która konieczna jest do życia istot (w szczególności ludzi). Rozwijanie czakr prowadzi do rozwoju wewnętrznego i duchowego wyzwolenia.
Istnienie czakr i kanałów energetycznych stanowi składnik wierzeń głównie hinduizmu i buddyzmu tantrycznego. Joga, bioenergoterapia, reiki i wiele technik rozwoju wewnętrznego, bazuje na wiedzy o czakrach. Jako że wiedza o czakrach jest wiedzą ezoteryczną, traktowana jest przez naukowców jako pseudonauka.
[Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/%C4%86akra]

Medytacja czakry gardła dla wspierania intuicji, kreatywności, wyrażania siebie w autentyczny sposób.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart