Miejsce Mocy – Uzdrowienie – medytacja z Twoim imieniem, personalizowana.

Medytacja “Miejsce Mocy” – jej idea powstała po spontanicznej medytacji w Elipsie, w kamiennych kręgach w Odrach. Wersja personalizowana – w uwagach do zamówienia podaj imię, które ma być w nagraniu. Czas realizacji: do 5 dni pracujących. Imię w mianowniku lub wołaczu, np. Tomek, Magdaleno, Beata…

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 27:37
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar:  67 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak

97.99


Miejsce Mocy – Uzdrowienie, na tej stronie zamówisz medytację w wersji personalizowanej, z Twoim imieniem.
Czas realizacji do 5 dni pracujących, wg kolejności zgłoszeń. Premiera: 29-03-2023r.


Medytacja “Miejsce Mocy” powstała po spontanicznej medytacji w Elipsie, w kamiennych kręgach w Odrach. Energetyka tego miejsca jest na poziomie 120 000 jednostek w skali Bovisa. Skala Bovisa, to skala pomiaru natężenia promieniowania bioenergetycznego oparta na założeniu, że ogólna wartość promieniowania ciała dorosłego zdrowego człowieka wynosi 6500 jednostek. Wartości poniżej tej wielkości są dla ludzi szkodliwe, a powyżej korzystne. Skala Bovisa mieści się w zakresie od 0 do 10 000 jednostek. Promieniowanie powyżej 50 000 jednostek traktowane jest jako boskie, oddziaływuje na poziomie fizycznym i duchowym.


Miejsce Mocy

W trakcie medytacji “Miejsce Mocy” otaczasz się energetycznym kokonem, który zasilany jest energią Źródła i Centrum Wszechświata. Wysokie wibracje otaczają cię na wszystkich poziomach Twojego istnienia… Ta energetyka oczyszcza cię z niskowibracyjnych iluzji, programów i manipulacji i teraz przypominasz sobie i pamiętasz esencję Twojej istoty.

Jesteś diamentem przez wieki powstającym, tylko po urodzeniu tracący pamięć, ale teraz wiesz:

Masz prawo do zgromadzonej przez Ciebie wiedzy i mądrości.
Masz prawo do korzystania ze swojej mocy.
Zaczynasz Świecić.


W medytacji “Miejsce Mocy” najpierw dostrajasz się do wysokich wibracji, oczyszczasz to, co jest do oczyszczenia, otwierasz się na Twoją Moc Poprzednich Wcieleń (uzupełnieniem tej medytacji jest “Sprawca Rzeczywistości“)


“Źródło” tutaj rozumiem jako Centrum Ziemi, Świadomość Ziemi – żywa istota, Bogini, Matka, zbiorowa tożsamość, Energia Bezwarunkowej Kreacji, która cały czas dba o Ciebie i wszystkie istoty na planecie. Inne skojarzenia: głęboka studnia, czarna ziemia, noc, energia czerni, Czarna Madonna, bezpieczeństwo, bezwarunkowa Miłość, energia żeńska.

Miejsce Mocy

Medytacja Miejsce Mocy jest do stosowania w wyobraźni lub w czasie fizycznej obecności w miejscu mocy – gdy masz wspomnienie fizycznego doświadczenia miejsca Mocy lub nie:

  1. Najpierw jesteś w miejscu Mocy i doświadczasz energetyki tego miejsca i przepływu tej energii.
  2. Najpierw w wyobraźni odwiedzasz to miejsce, a potem doświadczasz swojej fizycznej obecności.

WAŻNE: ZAPLANUJ

Zaplanuj, że odwiedzisz miejsce Mocy, w którym medytujesz i pozwolisz sobie na fizyczne bycie w tej energii.

Pozwalasz sobie na FIZYCZNE BYCIE w tej energii i doświadczasz od razu fizycznych bodźców – nie musisz sobie nic wyobrażać, bo Moc działa na ciebie fizycznie niezależnie od tego, co sobie myślisz. Taka jest energetyka tego miejsca.

MIEJSCE MOCY jest miejscem mocy ze względu na swoje fizyczne położenie.

Możesz również uświadomić sobie, że to, co czyni miejsce miejscem mocy, to jest również Świadomość, intencja człowieka.
Możesz więc uświadomić sobie w pewnym momencie, albo zrozumieć, że „Ziemia, na której stoisz, jest ziemią świętą”: kiedy to zrozumiesz, przestajesz szukać cudów na ziemi, bo rozumiesz, że Ty to czynisz.

WAŻNE: strumieniami energii dobrze jest kierować – działasz celowo, możesz ocenić informacje zwrotne i korygować lub powtarzać swoje działania.

Przygotowanie do medytacji

Do tej medytacji potrzebujesz swojej woli – intencji połączenia z Źródłem.

Gdy łączysz się z Źródłem, w naturalny sposób wyrównują się potencjały, następuje uzdrowienie tego, na co skierujesz swoją uwagę, albo tego, co potrzebuje uzdrowienia i na co jesteś gotowy, lub gotowa.

To bardzo proste: połącz się z Źródłem.

Wiesz, co trzeba zrobić, zawsze była w tobie ta wiedza. Tylko wcześniej nie wiedziałeś „JAK” to zrobić.

Teraz Przypominasz sobie “JAK” to zrobić.

Gdy fizycznie jesteś w miejscu mocy i wyrażasz swoją intencję „Połącz mnie z Źródłem” – otwierasz się na Źródło, na przepływ, na kontakt z wszystkimi istotami, które pochodzą z Źródła i mają kontakt z Źródłem… również poprzez miejsce mocy.

Źródło chroni cię.

Różne czynniki zewnętrzne zawłaszczają twoje (S)twórcze moce czyniąc cię niewolnikiem systemu, kradnąc twoją uwagę i kierując twoją uwagę wszędzie tam, gdzie mogą cię uzależnić i wykorzystać. Gdy wracasz do swojej prawdziwej natury, to TY decydujesz w jakim kierunku korzystasz ze swoich sił i czasu. Jesteś dobra lub jesteś dobry, bo wiesz kim jesteś i jaka jest Twoja prawdziwa natura.

To TY Tworzysz rzeczywistość. To Ty jesteś Stwórcą, Stwórczynią, Sprawcą Rzeczywistości… ale masz wolną wolę i to Twoja decyzja, co robisz ze swoją Mocą. Ty Wybierasz:

Albo Ty rządzisz, albo rządzą Tobą.

Uzdrowienie jest natychmiastowe

To programy Umysłu, Matrixa, to Matryca sprawia, że masz się dostosowywać do Programu. To Kontrola, której masz się podporządkować.

Impulsy przychodzą z zewnątrz, ale program jest w Tobie. I ty go realizujesz. Ty nim działasz. I może czasami czujesz, że „coś jest nie tak”. Może przeczuwasz, że ktoś tu kłamie, ale jednocześnie widzisz to jak przez Sen. To rzeczywistość tworzona przez twój umysł…

Czy na pewno twój umysł?

Trochę tak, bo jest Twój – tylko programy bywają narzucone.

Programy, to tylko programy – możesz się do nich dostosować i nimi żyć, i z nich korzystać, ale równie dobrze możesz świadomie je zauważać i sprawdzać jak działają, możesz tworzyć własne programy, działać na ciało, na swoje reakcje, relacje, zachowania, prowokować Wszechświat – ograniczają cię tylko Twoje wybory.

Kiedyś, to Dusza wybierała, a Umysł pomagał w realizacji tego wyboru. Dziś edukuje się do rządów Umysłu, a o Duszy przypominamy sobie, gdy zaczyna się depresja, nerwica, poczucie bezsensu życia, zniewolenia… ludzie nie słuchają siebie = nie znają siebie… A system z łatwością podrzuca kolejne troski, zmartwienia, lęki, motywuje do jeszcze większej aktywności, efektywności, szybkości… kradnąc Twój czas i uwagę.

Tak, dobrze czujesz – ludzie NIE mają skupiać się na sobie.
Ludzie mają poświęcać uwagę temu, co zewnętrzne.
Takie są dominujące programy Umysłu.

Obudź się.

Nie masz Duszy. To Dusza ma Ciebie.
Tylko po urodzeniu wpadamy w pułapkę i przestajemy widzieć „jaka jest Prawda”.

Chcesz znać Prawdę?
Popatrz w siebie.

Jesteś diamentem przez wieki powstającym, tylko po urodzeniu tracącym pamięć, ale teraz wiesz, że masz prawo do zgromadzonej przez Ciebie wiedzy i mądrości. Masz prawo do korzystania ze swojej Mocy.

Miejsce Mocy jest w Tobie.
Ty jesteś aktywatorem Miejsce Mocy.


Z medytacją Miejsce Mocy, w aspekcie prawa do korzystania z wcześniejszych osiągnięć, zobacz opis godzinnej sesji “Sprawca Rzeczywistości – Moc Poprzednich Wcieleń

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Sprawca Rzeczywistości + Moc Poprzednich Wcieleń
Deal

Sprawca Rzeczywistości - forma myślowa z inspiracji "Kapłanka Tafti 2 - Zarządzanie Zdarzeniami" (2022). 

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 1 godz. Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 146 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak

Skala Bovisa

Black Goo – warto wiedzieć więcej.

Miejsca Mocy w Polsce

Kamienne Kręgi, Odry

Wawel, czakram wawelski, kaplica św. Gereona

Łysa Góra

Kamienne kręgi w Leśnie

Góra Ślęża

Kamienne Kręgi w Węsiorach

Czakram bieli – Pałac Bałoszyce

Nagranie personalizowane, z Twoim imieniem

Po co IMIĘ w nagraniu?

Żeby skuteczniej, szybciej i efektywniej zadziałać na Podświadomość – na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Imię w nagraniu, medytacja personalizowana

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

Nagrania personalizowane, z Twoim imieniem


User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart