Regresja Hipnotyczna do poprzedniego życia: Zdrowie (medytacja prowadzona)

Regresja hipnotyczna dla Zdrowia: jak sięgnąć Pamięcią do przyczyn Twojego obecnego stanu zdrowia? Co jest przyczyną chronicznych chorób, chorób od urodzenia. Tematyczna, odnowiona wersja auto-regresji hipnotycznej

Format: Mp3 do Pobrania

Czas trwania: 140 minut (2 nagrania + gratis Medytacja z Piramidą)
Jakość: Hi-Fi 256/320 kbps
Rozmiar: 256 MB (3 pliki zip)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak
Instrukcja pdf: Tak

49.99

Regresja hipnotyczna dla Zdrowia – medytacja prowadzona ukierunkowana na wrócenie pamięcią do przyczyn

 • chronicznej choroby,
 • choroby o trudnej do wyjaśnienia przyczynie,
 • choroby, która pojawiła się, a ty zadajesz sobie pytanie “dlaczego ja?”,
 • choroby, wad, niepełnosprawności od urodzenia,
 • uciążliwych symptomów o trudnej do zdiagnozowania przyczynie,
 • negatywnych przekonań dotyczących zdrowia-choroby,
 • innych negatywnych zdarzeń związanych ze zdrowiem.

Cel medytacji

Celem tej medytacji jest pomoc w zrozumieniu przyczyn choroby (uciążliwych symptomów). Zrozumienie przyczyny często przynosi efekt “aha” – kiedy wiesz “dlaczego”:

 • możesz odpuścić sobie,
 • pojawia się spokój,
 • często objawy ustępują, bo osoba wie, “o co chodzi”. Z psychosomatycznego punktu widzenia: informacja została dostarczona i nie jest już potrzebna. Poczytaj dział na blogu: psychosomatyka

Ta medytacja jest dla Ciebie, jeśli Twój problem dotyczy symptomów ciała lub ducha, z którymi trudno Ci sobie poradzić.

Dlaczego to mnie spotyka?

Dlaczego choruję?

Dlaczego przyciągam trudności w sferze zdrowia?

Dlaczego moje zdrowie jest takie?

Dlaczego przyciągam to, czego nie chcę?

Jaka jest przyczyna tego, co mnie spotyka?

Jak przerwać ten ciąg negatywnych zdarzeń?

Jeśli naprawdę chcesz sięgnąć do przyczyny, to ta medytacja może Ci w tym pomóc. Nie oznacza to, że automatycznie rozwiążą się wszystkie Twoje problemy. Jednak dzięki wiedzy o źródle problemu, możesz bardziej świadomie podejmować decyzje i z większą wyrozumiałością patrzeć na to, co się dzieje.
Przeczytaj na blogu: “Regresja hipnotyczna: czy warto pamiętać poprzednie życie?

Regresja hipnotyczna: Zdrowie

to odnowiona i poszerzona, tematyczna wersja nagrania z 2008r. (auto Regresja Hipnotyczna). Najważniejsze zmiany:

 • nowa, lepsza jakość prowadzenia słownego
 • więcej czasu na swobodną eksplorację miejsca i czasu, do którego trafiasz
 • dodatkowy motyw dający możliwość “uzdrowienia siebie z tamtego czasu”
 • drugie nagranie do swobodnej eksploracji (głęboki relaks + przejście do przyczyny problemu)
 • każda z głównych medytacji, to 1h godzinna sesja regresji
 • odnowiona Medytacja z Piramidą gratis

Medytacja z Piramidą

Medytacja z Piramidą powstała jako przygotowanie do Regresji hipnotycznej, ale jest to również samodzielne nagranie. Poprzez tą medytację wyrażasz intencję otrzymania odpowiedzi ze strony Wyższego Ja (Nadświadomości, Uniwersum, Boga, Ducha Św. itp.) na pytania-problemy, które nie dają Ci spokoju i które “przeszkadzają” Ci żyć. Odpowiedź otrzymujesz już w trakcie medytacji w formie energetycznego przekazu. Już w trakcie medytacji mogą przyjść “olśniewające” myśli.

W trakcie medytacji spotkasz kogoś, od kogo otrzymasz podarunek, znajdziesz się w samym Centrum Piramidy, otrzymasz dawkę energii, której najbardziej potrzebujesz w kontekście swojego problemu-symptomu.


Medytacja z Piramidą + Regresja hipnotyczna

Wykorzystując Medytację z Piramidą łącznie z Regresją Hipnotyczną: korzystaj z medytacji przez 3 dni zanim wejdziesz w stan regresji.

Wykorzystując to nagranie samodzielnie: oczekuj odpowiedzi na swoje pytania w sygnałach ze świata, symbolach i dosłownych zdarzeniach, w tym co słyszysz, widzisz, czujesz, co mówią inni, co Ci się śni, etc. Trzeba tutaj zaangażować swoją uwagę i aktywnie oczekiwać. (Przydają się umiejętności szamańskiego postrzegania świata i podążanie za “procesem”, ale jeśli masz te umiejętności, to nie potrzebujesz tego nagrania.)

Preferowana jest pozycja siedząca.


Na czym polega regresja hipnotyczna?

Regresja hipnotyczna z technicznego punktu widzenia jest głębokim relaksem przy zachowaniu pełnej świadomości.

Człowiek w czasie regresji hipnotycznej jednocześnie przeżywa swoje wewnętrzne doświadczenia poprzedniego życia i wie, że jest w tym samym czasie np. w swoim pokoju. W każdym momencie można zakończyć ćwiczenie po prostu otwierając oczy, wszystko można zapamiętać itp.

W doświadczeniu regresji nie muszą występować obrazy. Jeśli Twoim dominującym zmysłem postrzegania jest słuch – wrażenia będziesz odbierać raczej w tym kanale. Jeśli jesteś kinestetykiem – doświadczenie regresji będziesz odbierać w ciele w ciele itd.

Z drugiej strony, w czasie regresji ludzie zachowują się tak jak w życiu – czasami po prostu nie chcą dotrzeć do sedna problemu. Wówczas sygnały mogą pojawiać się w innych kanałach niż dominujący. Na przykład jesteś wzrokowcem, ale nic nie widzisz, za to zaczynasz coś czuć w jakimś miejscu swojego ciała. W takiej sytuacji należy podążać za tym, co się czuje…


Regresja Hipnotyczna – KROKI

 1. Zdefiniuj swój problem.
  Zapisz na kartce, czego chcesz się dowiedzieć? Przyczynę jakich powtarzających się sytuacji chcesz odnaleźć? Przykład: „Jaka jest przyczyna mojego chronicznego bólu stawów?”Dlaczego choruję na… (nazwa choroby)?”

 2. Zaplanuj, kiedy chcesz zrobić sesję regresji.

 3. Przez 3 dni przed sesją regresji korzystaj z „Medytacji z Piramidą”

 4. W dniu sesji regresji przygotuj miejsce.
  Zadbaj o atmosferę. Pomieszczenie powinno być dobrze przewentylowane, zacienione. Możesz zapalić kadzidełko. Przygotuj coś na oczy – sleep mask, zrolowany ręcznik, t-shirt, itp. Oczywiście pamiętaj o wyłączeniu telefonu, komunikatorów, domofonu, itp.

 5. Czas sesji.
  Wybierz taką porę, w której będziesz mieć wystarczający poziom energii. To głęboka relaksacja, więc bardzo łatwo zasnąć.

 6. Po sesji zapisz swoje odczucia, wspomnienia, to, co jest w tobie. W kolejnych dniach zapisuj swoje sny i nietypowe zdarzenia.

 7. Do dyspozycji masz 2 medytacje.
  Drugie nagranie jest do swobodnej eksploracji czasu i miejsca, do którego prowadzi Cię podświadomość. Masz tutaj część z głębokim relaksem i zakończeniem.


UWAGI do sesji regresji hipnotycznej

 1. Nagrania należy słuchać korzystając ze słuchawek stereofonicznych w takim miejscu i czasie, w którym będziesz mieć spokój, nikt nie będzie nam przeszkadzać (ludzie, telefony, dzwonki itp.). Skorzystaj również ze sleep mask (maski na oczy, dzięki której widzisz ciemność), albo połóż coś podobnego na oczy (zrulowany ręcznik, t-shirt itp.).

 2. Dobrze jest umieć szybko relaksować swoje ciało.

 3. Nie używaj nagrania w czasie kierowania pojazdem.

 4. Osoby chorujące na choroby psychiczne przed użyciem nagrania powinny skonsultować się z lekarzem.

 5. Kobiety w ciąży nie powinny korzystać z sesji regresji.

 6. Niezwykle żywych i kompletnych przeżyć regresyjnych możesz doświadczyć prawie natychmiast, lecz możesz też najpierw doznać fragmentów lub wyobrażeń z poprzedniego życia czy stanu pomiędzy wcieleniami.

 7. Wspomnienia z poprzedniego wcielenia mogą również pojawić się w Twoich snach.

 8. Nie dziw się, jeśli wykonywanie ćwiczenia zaprowadzi Cię do miejsca, które wcale nie będzie poprzednim wcieleniem. Zawsze prowadzi Cię Twoja wewnętrzna mądrość i to ona wybiera najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce.

 9. „Nie wierzę w reinkarnację!” – nic nie szkodzi. Wspomnień z poprzedniego życia doświadczali ludzie niezależnie od wychowania, kultury czy wyznawanej religii. Jeżeli dogmaty wyznawanej przez Ciebie religii stoją w sprzeczności z uznawaniem reinkarnacji, to po takim przeżyciu możesz mieć problem z asymilacją tego doświadczenia z tym, w co wierzysz.
  Przeżycie wspomnień swojego poprzedniego życia nie jest dowodem na istnienie reinkarnacji! Równie dobrze może to być personifikacja przyczyn obecnej sytuacji.
  Różnica pomiędzy „fantazjowaniem” a przeżyciem regresyjnym polega na tym, że regresji bardzo często towarzyszą silne uczucia i emocje.
  Jeżeli dogmaty Twojej wiary są ważniejsze niż Twoje doświadczenia – po prostu nie korzystaj z tego nagrania.

 10. Żadne nagranie nie zastąpi regresera, który towarzyszy Ci w Twojej podróży.

Powodzenia!

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart