Prawdziwa Przyczyna Nadwagi, Otyłości | nadwaga, odchudzanie

Przyczyna Nadwagi, Otyłości, sesje: 1. Odkrywanie 2. Rozluźnianie narządu, który jest zaburzony. Nagrania BEZ personalizacji z opcją poszerzenia- czytaj opis.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 32:00 (wersja dla kobiet + mężczyzn)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar:  78 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: TAK
Rok wydania: 2023

39.97

Przyczyna nadwagi: w tej sesji dowiesz się, który z twoich narządów ma zmienioną energetykę ułatwiając tobie z łatwością gromadzenie, albo utrzymywanie nadmiaru tkanki tłuszczowej.

W drugiej sesji będziesz rozluźniać ten narząd, organ, miejsce, przywracając mu prawidłową energetykę.

Ćwiczenia pochodzą z książki „Psychologia odchudzania” N. Szerstiennikowa.

Nadwaga wyrównuje deficyty

Pojedynczy narząd staje się bodźcem do gromadzenia nadmiaru tkanki tłuszczowej, bo Podświadomość w ten sposób kompensuje negatywne przeżycia. Negatywne emocje, które człowiek zostawia, bo nie umie sobie z nimi poradzić, powodują zaburzenia w psychice lub fizjologii.

Ciało fizyczne staje się siłą równoważną dla nierozwiązanych konfliktów w psychice, trudnych emocji, trudnych przeżyć..

Podświadomość kontroluje wszystkie procesy fizjologiczne w organizmie i wie o wszystkich usterkach narządu lub układu. Autoregulacja systemu dąży do równowagi, stąd zaburzony organ jest wspierany przez inne, a system jakoś działa… prowadząc do pogłębiającej się degradacji systemu, jeśli konflikty nawarstwiają się i nic się z nimi nie robi.

Po co Podświadomości tyle komórek tłuszczowych?

Podświadomość tworzy komórki tłuszczowe, żeby

  • blokować negatywne emocje
  • mieć zapas energii „na czarną godzinę”
  • chronić przed zimnem, czy wyziębieniem

Na początku tkanka tłuszczowa ma łagodzić trudne emocje. Kiedy negatywnych doświadczeń jest zbyt dużo okazuje się, że nagromadzony tłuszcz sam staje się źródłem choroby i dokucza równie bardzo, jak stresory, przed którymi miał chronić. Podświadomość wpada w błędne koło tworząc więcej komórek tłuszczowych w odpowiedzi na nadmiar komórek tłuszczowych.

Emocje i nadwaga

Wgłębiając się w temat zależności nadwagi od emocji, na własnym doświadczeniu powiem, że chudnie się bardzo łatwo i szybko po prostu uwalniając trudne emocje. Równie łatwo wracają kilogramy, gdy pojawiają się bieżące trudne emocje, z którymi trudno nam sobie poradzić.

Pamiętaj, że mówię o trudnościach postrzeganych przez Podświadomość i „logiczne” zaprzeczanie tu nie pomaga.

Co trzeba zrobić, aby uwolnić zatrzymane w ciele emocje?

Czasami wystarczy ponownie przeżyć przyczynę, trudne doświadczenie. Czasami zaakceptować i pogodzić się z rzeczywistością. Czasami zrozumieć, dlaczego w życiu dzieje się tak, jak się dzieje. Czasami świadomie nauczyć Podświadomość uwalniania emocji.

W wolnej chwili zobacz opis tej techniki uwalniania emocji.

Narząd – prawdziwa przyczyna nadwagi

W sesji „Odkrywanie” zrelaksujesz się, rozluźnisz ciało, wyciszysz myśli i będziesz obserwować reakcje ciała na twoje pytanie: „Gdzie jest przyczyna nadwagi?”

Odpowiedź przyjdzie w postaci „ukłucia”, skurczu ciała lub innej, fizycznej reakcji ciała.

W sesji „Rozluźnianie” będziesz rozluźniać wskazany przez ciało / Podświadomość organ lub układ przywracając mu prawidłową energetykę. Rozluźnianie przeprowadzasz mentalnie wewnątrz ciała, lub fantomowo możesz działać ze swoim organem w innej pozycji.

Podobnego działania uczysz się w sesji „Badanie” – trzeciej części „Doskonalenia Umysłu”.

Opcja poszerzenia nagrania

W tym albumie, w sesji „Rozluźnienie” jest ogólne podejście do „narządu” i samodzielnie kierujesz uwagę na swoją przyczynę nadwagi. Istnieje również opcja poszerzenia nagrania i dodania do nagrania konkretnych treści i afirmacji dla konkretnego narządu. Jeśli chcesz takie dodatkowe nagranie, to napisz o szczegóły na mind @ prekognicja.pl

Jeśli nie chcesz poszerzonej wersji, również napisz, który narząd wskazała Podświadomość. Nie wykluczam kolejnej edycji tego albumu z najczęściej wstępującymi przyczynami, organami.


Nadwaga i odchudzanie

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Spalanie Tłuszczu - Afirmacje z oddechem Wima Hofa
Deal

Spalanie Tłuszczu - afirmacje z oddechem Wima Hofa. Wersja BEZ personalizacji.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 24:00 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  57 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2023
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Medytacja idealnego wizerunku dla nadwagi, otyłości i odchudzania
Deal

Nadwaga: "Twój Idealny Wizerunek" - medytacja motywująca Podświadomość do szybkiego odchudzania.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 22:00 (+ krótka ścieżka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:   61MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Twój Idealny Wizerunek, medytacja personalizowana, z Twoim imieniem
Promocja

Twój Idealny Wizerunek – Ciało Fizyczne – nadwaga. Medytacja personalizowana, z Twoim imieniem

Original price was: 97.99zł.Current price is: 79.99zł. -18%

"Twój Idealny Wizerunek" - medytacja, 2 część Projektu Nowego Człowieka dla nadwagi i otyłości. Wersja personalizowana - w uwagach do zamówienia podaj imię, które ma być w nagraniu - imię może być w mianowniku lub wołaczu, np. Tomek, Magdaleno, Beata... Czas realizacji: do 5 dni pracujących.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 22:00 (+ krótka ścieżka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:   61MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Odchudzanie dla Kobiet
Promocja

Dbaj o Ciało – dla Kobiet (pakiet medytacji, wizualizacji, afirmacji)

Original price was: 299.74zł.Current price is: 119.99zł. -60%

Prawie 7 godzin sesji medytacyjno-relaksacyjno-wizualizacyjnych ukierunkowanych na ciało. Dbaj o ciało. Szczegółowe opisy nagrań na ich stronach (linki poniżej)

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: prawie 7 godzin Jakość: Hi-Fi 224-320 kbps Rozmiar: prawie 851 MB (11 plików *ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: tak (szczegóły na stronach nagrań)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
piękne ciało - komplet medytacji
Promocja

Piękne Ciało, Piękny Biust (komplet)

Original price was: 199.85zł.Current price is: 79.97zł. -60%

Odchudzanie i Piękne Ciało, Piękny Biust - komplet nagrań wspierających dążenie do powrotu do naturalnej wagi. Afirmacje, Wzmacnianie Pragnienia, Intensywna przemiana materii + bonus: Mniejsze Piersi (2 nagrania cz.2 i cz.3)

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: prawie 2,5 godziny Jakość: Hi-Fi 224-320 kbps Rozmiar: prawie 353 MB (5 plików *ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: tak (szczegóły na stronach nagrań)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 10
Pokochaj Siebie - medytacja prowadzona dla kobiet
Promocja

Pokochaj Siebie (tylko dla kobiet)

Original price was: 24.99zł.Current price is: 19.99zł. -20%
Jedyna Droga by Prawdziwie Pokochać Świat i by Świat Prawdziwie Pokochał Ciebie. W "Pokochaj Siebie" po prostu pozwolisz odejść wszystkiemu, co Ci przeszkadza i... przygarniesz Siebie do swojego Serca. Mp3 do Pobrania Czas trwania: 34 minuty Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 54 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja PDF: Tak
 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Afirmacje z Twoim imieniem: Wysoka Samoocena z oddechem Wima Hofa
Deal

Afirmacje z imieniem i oddechem Wima Hofa w temacie Wysokiej Samooceny i Akceptacji Siebie. Czas realizacji do 5 dni pracujących. Nagranie z IMIENIEM.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 25:27 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: zmienny Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2021
 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Dostrojenie - Powrót do Harmonii (medytacja)
Promocja

DOSTROJENIE – Powrót do Harmonii (medytacja)

Original price was: 29.99zł.Current price is: 19.99zł. -33%

NIE TWÓRZ! NIECH WSZECHŚWIAT ROBI TO ZA CIEBIE! Medytacja prowadzona, dzięki której dostroisz się i pozwolisz Uniwersum przywrócić równowagę w Twoim życiu. Kiedy dążysz do swojego Celu - to jest reset dla umysłu i zaproszenie nowej Jakości do działania.

Format: Mp3 do pobraniaCzas trwania: 72 minuty (cztery utwory) Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 115 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: nie wymagane

Przyczyna Nadwagi – instrukcja PDFPaweł R. Stań

Paweł R. Stań

Autor 300+ medytacji, wizualizacji, afirmacji, które publikuje od 2007r.

Z wykształcenia pedagog, terapeuta zajęciowy, technik elektronik, ojciec trójki dzieci… od ponad 30 lat praktykuje rozwój osobisty i duchowy.


Medytacje, afirmacje mp3 - opinie

Medytacja personalizowana, z imieniem, opinia Refleksje z medytacji Lustro Pieniędzy Imię w nagraniu, Lustro Pieniędzy Wrażenia z medytacji

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart