Technika warkocza zamiaru (Tafti) – Projektor Rzeczywistości #1

Technika warkocza zamiaru jest metodą, dzięki której metafizycznie wyrażasz swoją intencję i przekazujesz ją Uniwersum do realizacji. Mówiąc językiem Prawa Przyciągania – dajesz sygnał “czego chcesz”, w języku Transerfingu – uruchamiasz zewnętrzny zamiar, a w “języku Tafti” – ustawiasz swoją rzeczywistość.

Mp3 do pobrania

Czas trwania: 30:06 (3 nagrania = instrukcja + wersja długa i krótka)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 72 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: wg uznania
Rok wydania: 2020

Instrukcja Pdf: Tak

Posłuchaj teorii (pierwsze nagranie z albumu):

39.97

Technika Warkocza Zamiaru

Album dostępny w zestawie i na CD:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Transerfing Rzeczywistości, wizualizacja, medytacja, afirmacje mp3
Promocja
Wszystkie nagrania dla Transerfingu Rzeczywistości: 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF) oraz 4 nowe nagrania z serii Projektor Rzeczywistości (techniki Tafti, warkocz zamiaru)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Techniki kapłanki Tafti: technika warkocza zamiaru
Promocja

Techniki “Kapłanki Tafti” – Projektor Rzeczywistości CD

Original price was: 119.88zł.Current price is: 79.99zł. -33%
Techniki Tafti na CD Projektor Rzeczywistości. Technika warkocza zamiaru, usuwanie starych programów i "Lustro Rzeczywistości" (twoja nowa forma - technika imitacji). Format: Mp3 na CD + PDF Wysyłka: Paczkomaty InPost

i POSZERZONA technika warkocza zamiaru (dla praktyków techniki warkocza zamiaru)

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Technika Warkocza Zamiaru z oddechem Wima Hofa, wersja z imieniem
Deal

Poszerzona technika Warkocza Zamiaru kapłanki Tafti z oddechem Wima Hofa. W tej sesji jeszcze bardziej energetyzujesz swój kadr, a skojarzenia z Huną nie są przypadkowe. To wersja personalizowana - podaj imię w uwagach do zamówienia. Czas realizacji do 5 dni pracujących.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania:  Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  57 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2023 Instrukcja PDF: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Technika warkocza zamiaru z oddechem Wima Hofa
Promocja

POSZERZONA Technika Warkocza Zamiaru z oddechem Wima Hofa

Original price was: 39.97zł.Current price is: 29.77zł. -26%

Poszerzona technika Warkocza Zamiaru, Tafti z oddechem metodą Wima Hofa. W tej sesji jeszcze bardziej energetyzujesz swój Cel. Wyrażanie intencji + dynamiczny oddech.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 2x 24:00 (wersja dla kobiet + wersja dla mężczyzn) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  57 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2023 Instrukcja PDF: Tak

Technika warkocza zamiaru opiera się na innym centrum energetycznym, które zmienia swoje położenie, gdy je aktywujesz; sesja w nagraniu dłuższym trwa 14 minut, w krótszym 3 minuty, ale celem jest wykonywanie tej techniki “w mgnieniu oka”. To technika do systematycznego wykonywania kilka razy dziennie (min. 3-4), w równych odstępach czasu.


W swojej książce “O czym nie powiedziała Tafti” Vadim Zeland odpowiada na pytanie czy warkocz i punkt zborny to jest to samo:

“warkocz zamiaru i punkt zborny to NIE jest to samo…
ale kiedy warkocz aktywuje się,
to jego KONIEC WPADA w punkt zborny”.


W “Wyborze Wariantu Rzeczywistości” jest długa część oczyszczająca . W Technice warkocza nie ma tego, za to zaczynasz technikę od wejścia w stan uważności.


Technika warkocza zamiaru pochodzi z książki “Kapłanka Tafti” Vadima Zelanda, a moje skutki jej stosowania opisałem w tym wpisie na blogu.

Czym jest technika warkocza zamiaru?

To sposób wyrażania intencji, w którym korzystasz ze swoich naturalnych, “energetycznych” właściwości.

Czym jest “warkocz zamiaru“?

To splot energetyczny, który zaczyna się z tyłu głowy i kończy na wysokości łopatek. Koniec warkocza, to energetyczne centrum, które po aktywacji “podświetla” wyobrażenie tego, co chcemy – “ustawia” nową rzeczywistość.

Nie musisz znać, ani praktykować Transerfingu Rzeczywistości (choć znając temat łatwiej zrozumiesz, o czym piszę). Technikę „warkocza zamiaru” możesz włączyć do swojej praktyki kreowania rzeczywistości, prawa przyciągania, synchronizacji kwantowej, czy innych. W jaki sposób to zrobisz i jak poczujesz tą technikę zależy od Ciebie, od Twojego doświadczenia siebie, Twojego ciała, Twojej energetyki i jej postrzegania i postrzegania świata…

Ale nie chodzi tutaj o jakieś specjalne odczucia w czasie praktyki. Każdy z nas jest inny i każdy może na swój sposób postrzegać warkocz i centrum zamiaru. Nie ma znaczenia, czy masz spektakularne odczucia, czy nic nie czujesz… to z resztą normalne na początku. Nie rób nic na siłę. Jeśli nie czujesz warkocza – nie zmuszaj się, ale pozwól sobie intuicyjnie go doświadczać.

Dlaczego tak? Bo warkocz zamiaru jest częścią twojego ciała energetycznego, ale od dawna go nie używasz. Warkocz zamiaru to splot energetyczny, fantomowa, energetyczna część Ciebie. Masz warkocz zamiaru, ale zanikł, bo był nieużywany.

Co musisz wiedzieć o rzeczywistości, aby skutecznie korzystać z warkocza zamiaru?

Rzeczywistość jest tym, co już się wydarzyło. Przeszłości nie można zmienić. Możesz też zapomnieć o teraźniejszości – to już się wydarzyło i nie potrzebujesz tego. Ale jest szansa, aby wyznaczyć przyszłość – wybrać taki wariant, taką taśmę filmową, po której będzie przesuwać się kolejny kadr. Jak to zrobić?

Tutaj mała dygresja. Jeśli zupełnie nic nie wiesz o Transerfigu, to, metaforycznie, rzeczywistość, której doświadczasz, jest jak taśma filmowa z określonym scenariuszem, kadrami, stopklatkami, itp. Nie możesz zmienić scenariusza, w którym aktualnie jesteś. Nie możesz zmienić kadru, którego aktualnie doświadczasz. Ale masz wpływ na wybór kolejnego kadru – i ten kolejny kadr może być albo w aktualnym scenariuszu w bieżącej taśmie filmowej, albo… możesz zmienić taśmę filmową i kolejny kadr będzie w innym scenariuszu.

Wracając do meritum, nie możesz zmienić tego, co już się wydarzyło. Niemniej często próbujesz zmieniać rzeczywistość, którą masz w obecnym kadrze. Stąd przyszłość nie zależy od Ciebie. Co należy zrobić?

I na pewno to znasz – to są te chwile, gdy ludzie wizualizują, afirmują, rozglądają się wkoło, widzą dalej swoje stare życie, stare problemy, więc zaczynają wątpić. To nie działa, tamta technika nie działa, nic się nie zmienia. Rezygnują… wszystko wraca do starej normy…

Zamiast walczyć z obecną rzeczywistością, najpierw ustawiaj rzeczywistość – wybierz taśmę filmową, po której będzie przesuwać się kolejny kadr. Pytasz, Jak to zrobić?

Ustawianie rzeczywistości

Masz dwie funkcje kontrolne – uwagę i zamiar (intencję).

Uwaga, jest odpowiedzialna za twoje zdrowie psychiczne.

Zamiar (intencja) odpowiada za twoje działania. Aby coś zrobić, musisz to najpierw zaplanować. Kiedy już coś robisz, zamiar realizuje się w działaniu.

Problem polega na tym, że najczęściej wszystkie twoje działania są związane z bieżącym kadrem i są w nim wykonywane, ponieważ intencja utknęła w tym kadrze. Przypomina to sytuację, gdy twoja uwaga skupia się na jednym z ekranów. I podobnie jak uwaga ma dwa ekrany, tak intencja (zamiar) ma dwa centra: wewnętrzne i zewnętrzne.

Wyjaśnienie: twoja uwaga może skupiać się na ekranie zewnętrznym, czyli na środowisku, które cię otacza, sytuacjach, których doświadczasz na zewnątrz. Albo na ekranie wewnętrznym – to twoje myśli, uczucia, reakcje, wewnętrzne refleksje.

Zamiar ma dwa centra. Centrum wewnętrznego zamiaru jest odpowiedzialne za wszystkie twoje normalne funkcje i znajduje się w przedniej części czaszki – to jest twój wewnętrzny zamiar. Kiedy się koncentrujesz, twoje czoło marszczy się. Kiedy zamierzasz coś zrobić, napinają się mięśnie. Mięśnie pozwalają wykonywać prymitywne czynności w bieżącym kadrze.

Natomiast w ogóle nie używasz centrum zewnętrznego zamiaru, który jest odpowiedzialny za ruch przyszłego kadru.

Centrum zewnętrznego zamiaru jest na końcu splotu energetycznego przypominającego zwykły warkocz, który zaczyna się z tyłu głowy. Warkocz zamiaru nie jest widoczny, jest fantomową, energetyczną częścią ciała, którą możesz poczuć. Aktywowany warkocz nie opada swobodnie, ale wystaje w odległości około łokcia pod kątem do kręgosłupa, na wysokości łopatek.

Jak korzystać z centrum zewnętrznego zamiaru?

Po prostu utrzymujesz uwagę na końcu warkocza i wyobrażasz sobie kadr, który chcesz przyciągnąć do swojego życia. W ten sposób podkreślasz przyszły kadr, a on wciela się w rzeczywistość.

Dziwisz się, że to taki proste? Dlaczego wcześniej nie zdarzyło ci się z tego korzystać?

Chodzi o to, że grzęźniesz w bieżącym kadrze. Przyzwyczajasz się do patrzenia na to, co widzą twoje oczy, a one widzą tylko to, co jest przed tobą. I wydaje ci się, że wszystko, co możesz zrobić, możesz zrobić tylko tym, co widzą oczy.

Więc gdzie pozostają twoje oczy? Na zewnętrznym ekranie.

A co się dzieje, gdy coś idzie nie tak w życiu? Wtedy Wpadasz w wewnętrzny ekran swoich doświadczeń i refleksji. A o czym są wszystkie twoje doświadczenia i przemyślenia? Znowu o wszystkim, co widzisz lub co się z tobą dzieje. Okazuje się więc, że uwaga nie należy do ciebie, a zamiar nie jest podporządkowany twojemu scenariuszowi.


Tak, możesz wymyślić własny scenariusz… ale nie wiesz, jak go zrealizować. Czasami marzysz lub chcesz czegoś w przyszłości. Ale przyszły kadr może być podświetlony tylko przez centrum zewnętrznego zamiaru, a ty jesteś przyzwyczajony do używania tylko swojego wewnętrznego, ograniczonego umysłu. Obecny kadr to twoja iluzja i pułapka. Tak to wygląda.


Od czego zależą dobre efekty twoich eksperymentów?

Od twojego czucia tej rzeczywistości, która się dzieje.

Co to oznacza? Że możesz kontrolować ruch kadru, który jest dla ciebie realny. A Realne jest tylko to, co czujesz i uważasz za realne.

Masło maślane? Po prostu Dusza ma czuć, że chce, a Umysł ma być pewien, że chce. I w tym momencie zostawiasz resztę do realizacji Uniwersum.

Uwagi do praktyki techniki Tafti

Technika warkocza zamiaru jest energetycznym działaniem – a co jeśli nic nie czujesz w trakcie praktyki?

Nie musisz nic czuć, żeby ta technika działała. Vadim Zeland pisze, żeby wtedy po prostu działać w wyobraźni. Każdy z nas jest inny i w różny sposób postrzegamy centrum zewnętrznego zamiaru.

Jeśli nie znasz języka transerfingu, to „centrum zewnętrznego zamiaru” oznacza część energetycznego ciała człowieka odpowiedzialną za „tworzenie przyszłości”. Nie korzystamy z niej świadomie, bo albo nie wiemy, że jest, albo w ogóle utknęliśmy w „iluzji świata”.

„No przecież wizualizuję, medytuję, afirmuję…” – więc masz już biegłość w posługiwaniu się „wewnętrznym ekranem”. Teraz czas na energetyczne przesłanie ukształtowanych informacji.

Jeśli nie czujesz punktu między łopatkami, trudno ci go poczuć, to dla ułatwienia, w wolnej chwili możesz wykorzystać np. odpowiedniej długości wisiorek. Zakładasz go tak, aby opadał NIE na pierś, ale na plecy – czując miejsce dotyku wisiorka koncentrujesz się na nim, oddychasz tym miejscem. To ćwiczenie możesz wykonać w wolnej chwili.

„Chcę wiedzieć więcej…”

Zajrzyj, przeczytaj, poczuj:

Podstawy transerfingu (na blogu)

Kiedy pozytywne myślenie wywołuje negatywne skutki (na blogu)

Jak tworzyć wizję swojego celu (blog)

Energetyka w Transerfingu (na blogu)

Zasada Lustra:

Czym jest i na czym polega zasada lustra

Lustro Świata w Transerfingu Rzeczywistości

PRAKTYKA techniki warkocza i efekty w świecie

Moskiewskie Centrum Transerfingu

Transerfing – technologia celu (grupa na facebooku)

YouTube – kanał Marcina Prackiego, tłumacza polskich wydań Vadima Zelanda, kopalnia wiedzy o Transerfingu


W opisie albumu wykorzystano fragmenty książki “Тафти жрица” Vadima Zelanda w kreatywnym tłumaczeniu Pawła Stania. Więcej informacji w dołączonej instrukcji PDF.

seria Projektor Rzeczywistości

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 13
Projektor Rzeczywistości: technika warkocza zamiaru (technika Tafti)
Deal

Technika warkocza zamiaru jest metodą, dzięki której metafizycznie wyrażasz swoją intencję i przekazujesz ją Uniwersum do realizacji. Mówiąc językiem Prawa Przyciągania - dajesz sygnał "czego chcesz", w języku Transerfingu - uruchamiasz zewnętrzny zamiar, a w "języku Tafti" - ustawiasz swoją rzeczywistość.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 30:06 (3 nagrania = instrukcja + wersja długa i krótka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 72 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: wg uznania Rok wydania: 2020 Instrukcja Pdf: Tak Posłuchaj teorii (pierwsze nagranie z albumu):
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Usuwanie starych programów pieniężnych | PROJEKTOR RZECZYWISTOŚCI
Deal

Stare programy, te, które przeszkadzają w dążeniu do celu - są już niepotrzebne. W tej medytacyjnej podróży zniwelujesz wpływ swoich negatywnych przekonań dotyczących Pieniędzy i Pracy. Druga sesja z serii Projektor Rzeczywistości.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 29:17 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 70 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak, dla wzmocnienia efektu Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Usuwanie starych programów: Związki uczuciowe i relacje międzyludzkie | PROJEKTOR RZECZYWISTOŚCI
Deal

W tej medytacyjnej podróży zniwelujesz wpływ swoich negatywnych przekonań dotyczących miłości, związków uczuciowych i relacji międzyludzkich.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 29:17 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 70 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak, dla wzmocnienia efektu Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Lustro Rzeczywistości - Twoja nowa Forma (technika Tafti)
Deal

Technika Tafti, w której wchodzisz w metafizyczną rzeczywistość i wracasz stamtąd w nowej formie, w nowym manekinie. Technika imitacji.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 27:41 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 67 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: Tak

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart