Lustro Rzeczywistości: Twoja nowa Forma | technika Tafti – nowy manekin

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

Technika Tafti, w której wchodzisz w metafizyczną rzeczywistość i wracasz stamtąd w nowej formie, w nowym manekinie. Technika imitacji.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 27:41
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 67 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: TAK
Rok wydania: 2021

Instrukcja PDF: Tak

29.97

Przed Tobą czwarta część Projektora Rzeczywistości. W tej sesji przechodzisz przez dualne Lustro Rzeczywistości, nakładasz na siebie swoją nową formę, wracasz do obecnej rzeczywistości i obserwujesz, jak to jest już teraz, kiedy masz nową świadomość siebie.

Zastosowana tutaj technika nazywana jest „techniką nowego manekina”, albo techniką imitacji i pochodzi z „Kapłanki Tafti” Vadima Zelanda.


Album dostępny w zestawie:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Transerfing Rzeczywistości, wizualizacja, medytacja, afirmacje mp3
Promocja
Wszystkie nagrania dla Transerfingu Rzeczywistości: 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF) oraz 4 nowe nagrania z serii Projektor Rzeczywistości (techniki Tafti, warkocz zamiaru)

Dlaczego „nowy manekin”?

Twoja Świadomość wyraża się m.in. przez ciało, umysł, emocje, działanie. Zmieniasz się zależnie od twojej świadomości. Zmieniasz się zależnie od okoliczności, a innym okolicznościom towarzyszy inna świadomość.

Kiedy wybierasz swoją nową rzeczywistość, to wybierasz również nową świadomość. Stara świadomość towarzyszy starej rzeczywistości, nowa świadomość – nowej rzeczywistości.

Z jednej strony twoja prawdziwa natura Świadomości jest nieograniczona. Z drugiej strony, wybierając konkretny wariant rzeczywistości wybierasz konkretną formę dla Świadomości. Np. chcąc żyć w komforcie i bogactwie musisz przejawiać inne cechy niż wersja żyjąca w biedzie i niedostatku – wybierasz formę, która wygląda, myśli, czuje, zachowuje się zgodnie z wybranym wariantem rzeczywistości.

Konkretną wersję siebie Tafti nazywa manekinem. Dla mnie jednak lepiej brzmi „przyjmujesz nową formę” niż „zakładasz nowego manekina”. Niemniej, traktuj tutaj określenia „nowy manekin” i „nowa forma” jako synonimy.

Lustro Rzeczywistości

Dualne Lustro Rzeczywistości jest granicą między fizyczną a metafizyczną rzeczywistością. To granica między tym, co teraz dostrzegasz wokół siebie, a nieograniczoną przestrzenią, w której tworzysz swoją rzeczywistość.

W przestrzeni wariantów, w metafizycznej rzeczywistości ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. To w metafizycznej rzeczywistości wybierasz nowy wariant i tworzysz swoją nową formę.

To, co wybierasz w metafizycznej rzeczywistości manifestuje się w fizycznej rzeczywistości. Otaczająca cię rzeczywistość, twój świat fizyczny jest odbiciem twojego świata metafizycznego. Kiedy chcesz zmienić otaczającą cię rzeczywistość możesz to robić w ramach odbicia i w ramach obrazu (metafizyczna strona). Pamiętaj! W metafizycznej rzeczywistości utrzymuj obraz tego, co chcesz zobaczyć w fizyczności! To ważne, bo jest wiele osób, które patrzą na fizyczną stronę i metafizycznie trzymają się tego, czego nie chcą.

„Lustro Rzeczywistości – Twoja nowa Forma” – jak korzystać

Przygotowanie: przed sesją przypomnij sobie swój cel i opisz swoje cechy psychiczne i fizyczne po jego osiągnięciu. Wyobraź sobie jak się zachowujesz, jak mówisz, jak działasz, gdy jesteś już w wybranej rzeczywistości.

Miejsce i czas: spokojne, gdzie nic nie będzie ci przeszkadzać. Zadbaj o wysoki poziom energii, żeby nie zasnąć. Najlepszy czas dla tej sesji – przed południem.

Pozycja ciała: wygodna, z prostym kręgosłupem, siedząca lub leżąca.

Słuchawki: zalecane.

Jak często stosować: co dzień przez 1 m-c.

Uwagi

  • Kiedy masz już jasną i konkretną wizję swojej nowej formy (nowego manekina), możesz korzystać z niej na co dzień w otaczającej cię rzeczywistości. Kiedy to robisz, stosujesz w praktyce technikę imitacji.
  • Konkretne cechy swojej nowej formy (manekina) możesz zastosować jako kadry w technice warkocza zamiaru.

Lustro Rzeczywistości – info PDF


seria Projektor Rzeczywistości

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Projektor Rzeczywistości: technika warkocza zamiaru (technika Tafti)
Deal

Technika warkocza zamiaru jest metodą, dzięki której metafizycznie wyrażasz swoją intencję i przekazujesz ją Uniwersum do realizacji. Mówiąc językiem Prawa Przyciągania - dajesz sygnał "czego chcesz", w języku Transerfingu - uruchamiasz zewnętrzny zamiar, a w "języku Tafti" - ustawiasz swoją rzeczywistość.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 30:06 (3 nagrania = instrukcja + wersja długa i krótka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 72 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: wg uznania Rok wydania: 2020 Instrukcja Pdf: Tak Posłuchaj teorii (pierwsze nagranie z albumu):
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Usuwanie starych programów pieniężnych | PROJEKTOR RZECZYWISTOŚCI
Deal

Stare programy, te, które przeszkadzają w dążeniu do celu - są już niepotrzebne. W tej medytacyjnej podróży zniwelujesz wpływ swoich negatywnych przekonań dotyczących Pieniędzy i Pracy. Druga sesja z serii Projektor Rzeczywistości.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 29:17 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 70 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak, dla wzmocnienia efektu Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Usuwanie starych programów: Związki uczuciowe i relacje międzyludzkie | PROJEKTOR RZECZYWISTOŚCI
Deal

W tej medytacyjnej podróży zniwelujesz wpływ swoich negatywnych przekonań dotyczących miłości, związków uczuciowych i relacji międzyludzkich.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 29:17 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 70 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak, dla wzmocnienia efektu Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Lustro Rzeczywistości - Twoja nowa Forma (technika Tafti)
Deal

Technika Tafti, w której wchodzisz w metafizyczną rzeczywistość i wracasz stamtąd w nowej formie, w nowym manekinie. Technika imitacji.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 27:41 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 67 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: Tak

 

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

PREKOGNICJA.pl
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Shopping cart