Medytacja Czakry Krzyżowej – Czakra Krzyżowa, Czakra Sakralna, Svadhisthana

Rozwijasz inteligencją emocjonalną, przepływ uczuć, przeżywanie swojej seksualności, radość, kreatywność, Twoje Pasje.

Mp3 Download

Czas trwania: 28 minut (2 nagrania)
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 47 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: zalecane

19.99

Medytacja Czakry Krzyżowej rozwija, harmonizuje i energetyzuje drugą czakrę, pobudzając właściwe dla niej sfery aktywności. Ta sesja medytacji jest dostępna również w zestawie:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Medytatcja z czakrami - komplet medytacji
Promocja

Medytacja z czakrą – komplet medytacji czakry 1-7

Original price was: 139.93zł.Current price is: 69.76zł. -50%
Medytacja z mantrą dla czakr. Komplet medytacji: czakra podstawy, czakra 3 oka, czakra korony, czakra serca. Szczegółowy opis medytacji dostępny jest na stronie tej medytacji. Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 209 minut (15 utworów) Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 337 MB (7 plików ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak

Medytacja Czakry Krzyżowej, Sakralnej, Svadhisthana…

Podstawowa zasada:

TWÓRCZE ROZMNAŻANIE BYTU

Pierwotne uczucia, płynięcie wraz z życiem, zmysłowość, erotyka, twórczość, zdumienie i zachwyt.

Pracując z 2 czakrą rozwijasz swoje pasje i pozwalasz przepływać uczuciom, odkrywasz to, co dodaje Ci skrzydeł, co przynosi Ci dużo przyjemności i radości. Idziesz za intuicją. Rozwijasz swoje doświadczenie świata fizycznego w odniesieniu do swoich uczuć, rozwijasz swoją seksualność i kreatywność. Jeszcze bardziej przepełnia Cię ciekawość świata, potrafisz dziwić się jak dziecko.Medytacja Czakry - 7 czakr

Medytacja, którą masz przed sobą, to medytacja z dźwiękami

– samogłoska “O” (zamknięte)

– mantra “VAM”

Możesz skorzystać z dwóch nagrań:

1. Medytacja Czakry Krzyżowej z prowadzeniem słownym – (18m)
2. Medytacja Czakry Krzyżowej (tylko mantra i dźwięk) – (około 10m)

Kroki do medytacji czakry krzyżowej:

  • Zalecana pozycja: siedząca z prostym kręgosłupem (ale sprawdź również pozycję leżącą).
  • Wyraź swoją intencję: dla czego medytujesz?
  • Możesz poprosić o opiekę, pomoc i wsparcie swoich duchowych przewodników.
  • Koncentruj się na oddechu i czakrze krzyżowej.
  • Wyobrażasz sobie, że medytujesz razem z innymi medytującymi.
  • Oddychasz czakrą krzyżową wyobrażając sobie jak rezonuje z dźwiękami.
  • Jeśli chcesz, możesz wypowiadać, w myślach lub na głos, mantrę Vam… albo po prostu obserwuj swój oddech i oddychaj czakrą krzyżową.
  • Po medytacji, jeśli odczuwasz nadmiar energii, pomyśl o Ziemi, o Świecie, albo o konkretnej osobie, która pierwsza przychodzi Ci na myśl, i wzmocnij Ją/Ich energetycznie. Możesz wyobrażać sobie jak energia przepływa.

Rozwijając czakrę krzyżową wpływasz na te właściwości siebie, które związane są z inteligencją emocjonalną, przepływem uczuć, przeżywaniem swojej seksualności, radością, pierwotną twórczością.

Na płaszczyźnie psychicznej będzie to ufność do siebie i innych ludzi, świadomość uczuć (empatia), akceptacja swojego ciała, swojej seksualności.

Na płaszczyźnie fizycznej będzie to zmysłowe przeżywanie miłości, miłość fizyczna; w ciele fizycznym: narządy płciowe, nerki, pęcherz, wszystko co płynne.

Na płaszczyźnie społecznej wpływasz na sposób w jaki postrzegają Cię ludzie, Twoją atrakcyjność fizyczną, atrakcyjność seksualną, Twój magnetyzm.

Sny pojawiające się po tej medytacji mogą być erotyczne.

Czakra krzyżowa znajduje się ok. 5 cm pod pępkiem, na granicy włosów łonowych.

Zobacz:

Medytacja Antykariery dla czakry krzyżowej: Przepływ Uczuć

Medytacja Czakry Podstawy


Z instrukcji do “Medytacji Rytmu Obfitości“:

Czym są czakry?

Najprościej rzecz ujmując są to centra energetyczne łączące ze sobą poszczególne ciała człowieka. Brzmi dziwnie dla kogoś, kto pierwszy raz spotyka się z tym terminem. Pozwól więc, że krótko powiem o anatomii człowieka ze „wschodniego” punktu widzenia.
Wychowani w kulturze „zachodu” bardzo dobrze poznaliśmy anatomię człowieka, anatomię ciała fizycznego. Ale oprócz tego ciała fizycznego mamy również inne ciała, tzw. ciała subtelne. Mamy więc ciało uczuciowe, odpowiedzialne za nasze uczucia i emocje, i mamy też ciało mentalne, odpowiedzialne za nasze myślenie. Poza tym, w zależności od systemu, wyróżnia się jeszcze kilka innych, wyższych ciał subtelnych, ale w tym momencie wystarczy nam taka wiedza.

Każde z ciał człowieka funkcjonuje na swoim, specyficznym „poziomie” wibracji. A jednak najczęściej nie dostrzegamy w nas tej różnorodności. Główny powód jest taki, że od dziecka jesteśmy uczeni patrzeć na siebie przez pryzmat swojej cielesności i tego, co „realne”, czyli fizyczne, fizycznie mierzalne itd. Nawet psychologia (psyche – dusza) stosuje metody charakterystyczne dla świata fizycznego chcąc zmierzyć świat duszy.
Rozwinięciem głównego powodu jest pomniejszanie tego, co niefizyczne i niemierzalne. Czy ktoś powiedział Ci, że każde Twoje ciało śni inaczej? Że często tzw. „fałszywe pobudki” w czasie snu, to przejście świadomości z jednego ciała do drugiego? Korzystasz z tych ciał (fizycznego, uczuciowego, mentalnego), ale jednocześnie nie jesteś nimi. Jesteś czymś więcej niż Twoje ciało fizyczne, uczuciowe, mentalne, ale jednocześnie wyrażasz się przez nie.”

 

Definicje:

Słownik języka polskiego:
Czakra, czakram, ćakra «w filozofii i mistyce hinduskiej: jedno z centrów energetycznych umiejscowionych w ludzkim ciele lub w skorupie ziemskiej»
(Źródło: http://sjp.pwn.pl/szukaj/czakra)

Wikipedia:
Ćakra, czakra, czakram (skr. ćakra „koło”, „okrąg”) – według wierzeń religii dharmicznych oraz ezoteryków, ośrodek energetyczny w ciele, czyli miejsce, gdzie krzyżuje się wiele kanałów energetycznych (nadi) i gromadzi się energia prana. Ośrodek ten odbiera, magazynuje i promieniuje energię o wibracji właściwej dla swojej funkcji, która konieczna jest do życia istot (w szczególności ludzi). Rozwijanie czakr prowadzi do rozwoju wewnętrznego i duchowego wyzwolenia.
Istnienie czakr i kanałów energetycznych stanowi składnik wierzeń głównie hinduizmu i buddyzmu tantrycznego. Joga, bioenergoterapia, reiki i wiele technik rozwoju wewnętrznego, bazuje na wiedzy o czakrach. Jako że wiedza o czakrach jest wiedzą ezoteryczną, traktowana jest przez naukowców jako pseudonauka.
[Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/%C4%86akra]

Specification: Medytacja Czakry Krzyżowej – Czakra Krzyżowa, Czakra Sakralna, Svadhisthana

Mp3

Mp3 download, CD (box)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart