MAGICZNY LAS - podróż medytacyjna | Prekognicja.pl

Magiczny Las – podróż medytacyjna

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7

Podróż medytacyjna oczyszczająca ze strachu i lęku. (Antidotum na toksyczne informacje, manipulacje i propagandę.)

Mp3 Download

Czas trwania: 41:00
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 98 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Rok wydania: 2020

29.97

Medytacja „Magiczny Las”

Czego możesz się spodziewać po tej medytacji?

Mam nadzieję, że przynajmniej głębokiego odprężenia i dobrego relaksu. Poza tym puszczenia obecnych napięć i stresorów oraz zaplanowanie swojej uważności i reakcji na przyszłość – rozpoznawania toksycznych informacji.

Może Cię zaskoczyć część medytacji dotycząca Serca – pozwól sobie wtedy na słuchanie intuicji. Zadziałaj tak, jak czujesz.

W trakcie tej podróży medytacyjnej wchodzisz do Magicznego Lasu, doświadczasz różnych stanów, a potem wracasz z tą nową jakością do normalnego stanu czuwania.

Rozpuszczanie strachu, omijanie toksycznych informacji

Przed Tobą podróż medytacyjna do Magicznego Lasu, do miejsca, w którym oczyścisz swoją świadomość z tego wszystkiego, co wywołuje w Tobie strach, lęk, ale i inne negatywne uczucia.

To medytacja, która powstała głównie w odpowiedzi na powszechne ostatnio codzienne bombardowanie społeczeństwa atmosferą strachu.

Jak działa na Podświadomość stale powtarzana informacja w połączeniu z emocjami – chyba nie muszę Ci tłumaczyć. Na tej zasadzie działają również afirmacje. W afirmacjach skupiasz się jednak na tym, czego chcesz i łączysz to z pozytywnymi uczuciami. A Podświadomość koduje wszystko, na co zwracasz uwagę i przy sprzyjających warunkach dąży do realizacji tego.

Od Ciebie zależy, jakie informacje do siebie dopuszczasz i od Ciebie zależy, jak na nie reagujesz. Kiedy wiesz, co wywołuje napięcie możesz zdecydować, na ile pozwalasz temu dotykać Twojej istoty.

Jak najprościej rozpoznawać informacje, które wywołują strach lub lęk? Obserwując reakcje ciała. Jeśli w odpowiedzi na dany przekaz w ciele pojawia się napięcie – sprawdź, jakiej informacji to dotyczy i określ, jakie ta informacja wywołała uczucie. Potem rozluźnij to miejsce i zdecyduj, jak ta informacja ma być interpretowana w przyszłości.

„Magiczny Las” – jak korzystać

  1. Przygotowanie: zapisz sobie lub zapamiętaj to, co wywołuje w Tobie strach lub lęk. W trakcie medytacji pozwolisz temu odejść.
  2. Zaplanuj sobie około 40 minut tylko dla siebie. Wyłącz telefon, komunikatory, domofon. Upewnij się, że nikt nie będzie Ci przeszkadzać.
  3. Miejsce i czas: komfortowe dla Ciebie. Ta podróż medytacyjna jest dość długa, więc zadbaj o odpowiedni poziom energii – zbyt niski poziom może sprawić, że zaśniesz w trakcie. Jeśli tak się stanie – to też jest w porządku. W tej medytacji puszczasz swoje napięcia, a rozluźnione ciało łatwiej zapada w sen.
    Medytacja jest wyciszająca, a najlepsze efekty osiągniesz korzystając z niej przed snem.
  4. Pozycja ciała: z prostym kręgosłupem, wygodniej będzie Ci położyć się. Jeśli jest widno – połóż coś na oczach (np. sleep mask, zrolowany ręcznik, koszulka).
  5. Z tej medytacji nie ma „typowego” wyjścia – możesz pozostać w tym stanie tak długo jak chcesz i sprawdzić, jak to jest być z taką uważnością w codziennym życiu. Możesz też pójść spać zaraz po medytacji.
  6. Słuchawki: polecam.
  7. Jak często korzystać: tak często, jak chcesz

Przeczytaj: Strach Wikipedia

Lęk Wiki

Medytacja „Magiczny Las” – instrukcja

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

PREKOGNICJA.pl
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Shopping cart