- 17%

Relaksacja dla Dzieci – Bajkowy Wodospad

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1

Relaksacja dla dzieci „Bajkowy Wodospad”, w której podróżują do miejsca oczyszczającego złe nastroje i zamieniającego je na dobre. Do słuchania również dla rodzica i dziecka.

Mp3 do pobrania

Czas trwania: 26:17
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 63 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Rok wydania: 2022

Original price was: 29.97zł.Current price is: 24.99zł.

ISBN 978-83-65116-61-1
SKU: bjkWdsp Categories: , Tags: , , ,

Relaksacja dla dzieci, wizualizacja „Bajkowy Wodospad”, w której zabieram Twoje dziecko w podróż do Krainy Fantazji.


Relaksacja dostępna również w wersji personalizowanej.

W wersji personalizowanej nagrania mówię do dziecka „po imieniu” – to ma duże znaczenie – dziecko wie, że to ono ma zadziałać. I druga, ważniejsza rzecz – dziecko NIE jest obserwatorem historii, ale utożsamia się z nią i uczestniczy w niej.

Posłuchaj fragmentuDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Wodospad - relaksacja dla dzieci, wersja z imieniem Twojego Dziecka
Deal

Relaksacja dla dzieci. Nagranie w wersji personalizowanej, z imieniem Twojego dziecka. Imię, które ma znaleźć się w nagraniu dodaj w "uwagach" do zamówienia. Domyślnie imię jest w formie wołacza. Czas realizacji: 5 dni pracujących.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 26:17 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 63 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2022


Relaksacja dla dziecka

W tej podróży do Krainy Fantazji, zabieram Twoje dziecko, i może Ciebie, do bajkowego miejsca, w którym nauczy się zmieniać swoje złe nastroje na dobre i będzie to bardzo przyjemne doświadczenie.

Ta relaksacja dla dzieci zaczyna się krótkim odprężeniem ciała, a potem wizualizacją drogi przez las i do Bajkowego Wodospadu. A tutaj świetlista woda oczyszcza ciało, myśli i uczucia z tego wszystkiego, co niepotrzebne, niedobre, zużyte, przeszkadzające, niedobre.

Relaksacja dla dziecka
– kroki

W tej relaksacji dziecko uczy się jak oczyszczać się z niedobrych uczuć, emocji, zachowań.

Bezpośredni efekt relaksacji, to odprężenie ciała i umysłu, myśli i uczuć. i „Bajkowy Wodospad” może być stosowany, gdy dziecko przeżywa trudny dla siebie stan emocjonalny (gniew, złość, smutek, itp.). Ważne jednak, żeby to NIE był pierwszy jego kontakt z tą relaksacją i żeby dziecko samo chciało tego doświadczenia.

Efekty Relaksacji

Najlepsze efekty uzyskasz, gdy dziecko pierwszy raz będzie relaksować się w miarę spokojnym stanie ciała i umysłu. Dzięki temu później, w trudnej sytuacji, możesz odwołać się do tego stanu i sposobu reagowania na stresującą sytuację.

Trudne emocje gniewu, złości, lęku, itp. ograniczają świadomość dziecka co do sposobów reagowania na nie. Gdy dziecko ma już doświadczenie „Bajkowego Wodospadu” możesz zapytać, „Czy dobrze się czuje przeżywając swój gniew, złość? Czy to przyjemne uczucie, tak się czuć? Jeśli NIE, to może chciałoby to zmienić teraz? A czy pamiętasz podróż do bajkowego wodospadu? Może to dobry czas na odwiedzenie go teraz? Może zróbmy to razem?…”

Relaksacja
– jak stosować

Przygotowanie: przygotuj kocyk do okrycia.

Czas i miejsce: miejsce powinno być zacienione, bez zbędnych bodźców zewnętrznych – wyłącz telefon, komputer. Jeśli relaksacja po dużej aktywności dziecka, lub wieczorem – możesz spodziewać się zaśnięcia w trakcie.

Pozycja ciała: leżąca z prostym kręgosłupem.

Słuchawki: opcjonalnie – pogłębiają doświadczenie i lepiej izolują od bodźców zewnętrznych. Jeśli rezygnujesz ze słuchawek, zwróć uwagę, aby dźwięk był dobrze słyszalny, ale nie za głośny. Lepiej się wsłuchiwać niż męczyć hałasem.

Relaksacja dla dziecka
–  imię w nagraniu

Dlaczego relaksacja z imieniem w nagraniu? Bo człowiek zdecydowanie lepiej i mocniej reaguje na komunikaty, w których jest jego imię, w których słyszy swoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Dzieci reagują jeszcze mocniej, czują się docenione i ważne.


Zobacz inne nagrania dla mamy i dziecka

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Zasypiajka z imieniem Twojego Dziecka + elementy Treningu Autogennego + Afirmacje Szczęśliwego Dziecka
Deal

Personalizowana wersja relaksacji dla dzieci, zasypiajki "U Misia", z imieniem Twojego dziecka. Imię, które ma znaleźć się w nagraniu dodaj w "uwagach" do zamówienia. Domyślnie imię jest w formie wołacza. Czas realizacji: do 5 dni pracujących.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 30:00 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 73 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2022
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Zasypianie dziecka: Relaksacja dla Dzieci - Zasypiajka z elementami treningu autogennego dla dzieci + afirmacje dla szczęśliwego dziecka
Promocja

Zasypiajka u Misia – relaksacja dla Dzieci przed Snem z elementami Treningu Autogennego i Afirmacjami

Original price was: 29.97zł.Current price is: 24.99zł.

Zasypiajka "U Misia", relaksacja dla dzieci z elementami Treningu Autogennego dla Dzieci i afirmacjami szczęśliwego dziecka.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 30:00 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 73 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2022
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Relaks dla Mamy CD
Promocja
Relaksacja prowadzona, wersja Mp3 na CD i do pobrania. 30 minut głębokiego relaksu i oderwania od otaczającego świata. RELAKS, który regeneruje siły fizyczne i psychiczne. Relaks, który potrafi zdziałać CUDA! Mp3 DownloadCzas trwania: 30 minut Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 72 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Wersja CD: dodatkowe nagrania w prezencie
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Medytacja "Twoje Szczęśliwe Dziecko", wersja z Twoim imieniem
Deal
Medytacja dla matki dziecka 0-5 lat. Wersja personalizowana, z Twoim imieniem - imię dodaj w komentarzu podczas składania zamówienia. Czas realizacji do 5 dni pracujących. Format: Mp3 do pobrania ⇊Czas trwania: 36:56 (medytacja + afirmacje) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 89 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Rok wydania: 2022 Instrukcja PDF: Tak

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Sposób na stres w ciąży - Medytacja Prowadzona dla Kobiet w Ciąży
Promocja

Sposób na stres w ciąży – Medytacja prowadzona dla Kobiet w Ciąży

Original price was: 29.97zł.Current price is: 19.99zł. -33%

Sposób na stres w ciąży: medytacja prowadzona dla kobiet w ciąży. Mniejszy stres, spokojny sen, spokojne dziecko, zmniejszone ryzyko depresji, mniejszy ból i lęk przed porodem, lepsza relacja z jeszcze nienarodzonym dzieckiem...

Mp3 DownloadCzas trwania: 32:40  Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 57 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak (dla wzmocnienia efektu)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
piękne ciało - komplet medytacji
Promocja

Piękne Ciało, Piękny Biust (komplet)

Original price was: 199.85zł.Current price is: 79.97zł. -60%

Odchudzanie i Piękne Ciało, Piękny Biust - komplet nagrań wspierających dążenie do powrotu do naturalnej wagi. Afirmacje, Wzmacnianie Pragnienia, Intensywna przemiana materii + bonus: Mniejsze Piersi (2 nagrania cz.2 i cz.3)

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: prawie 2,5 godziny Jakość: Hi-Fi 224-320 kbps Rozmiar: prawie 353 MB (5 plików *ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: tak (szczegóły na stronach nagrań)

Relaksacja dla Dzieci – instrukcja

Zasypiajka dla dzieci na YouTube

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Prekognicja.pl
Shopping cart