Wierzę w Ciebie – Medytacja Wsparcia, z Twoim imieniem w nagraniu

Wierzę w Ciebie – medytacja wsparcia – mieć taką wiarę, żeby góry przenosić… Wersja personalizowana, z Twoim imieniem. Czas realizacji: do 5 dni pracujących. W uwagach do zamówienia dodaj imię, które ma być w nagraniu.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 30:40 (medytacja + instrukcja)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar:  72 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: TAK
Rok wydania: 2024

Instrukcja PDF: Tak

Posłuchaj fragmentów

97.99

Wierzę w Ciebie – medytacja wspierająca Twoje poczucie własnej wartości i wysoką samoocenę powstała, gdy poczułem, jak to jest, że ktoś we mnie wierzy, rozumie, wspiera… i poczułem jak to wpływa na moje myślenie, uczucia, jak to odbudowuje wiarę w siebie i takie poczucie, że TAK, to się uda, dam radę, wszystko będzie dobrze, itd.

Na tej stronie zamówisz, wersję personalizowaną, z Twoim imieniem w Medytacji. Wersja BEZ imienia:


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Wierzę w Ciebie medytacja
Promocja

Wierzę w Ciebie – Medytacja Wsparcia

Original price was: 69.97zł.Current price is: 49.99zł. -29%

Wierzę w Ciebie - medytacja wsparcia w wersji BEZ personalizacji. Wersja dla Kobiet + Wersja dla Mężczyzn

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 61:20 (wersja dla Kobiet + wersja dla Mężczyzn) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  145 MB (2 pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2024 Instrukcja PDF: TakPosłuchaj fragmentów


Wierzę w Ciebie

Nie każdy ma tyle szczęścia, nie każdy spotyka kogoś, kto słowami, gestami, czynami, swoją postawą, swoim byciem sprawia, że zaczynasz w siebie wierzyć, zaczynasz sobie wierzyć, zaczynasz wierzyć w swoje możliwości…

Kiedy masz taką prostą wiarę w siebie, to o wiele łatwiej podejmujesz wyzwania, zwiększa się twoja samoocena, rozświetlasz się w środku i zaczynasz świecić.

I wystarczy taka mała iskra, aby przywrócić się do życia, aby znowu poczuć radość, chęć do działania, otworzyć się na świat i ludzi.

Jesteś teraz tutaj, bo doprowadziła Cię do tego miejsca seria różnych wyborów i to było nieuniknione – inaczej byśmy się nie spotkali.

Ludzie, którzy w Ciebie wierzą…

Za chwilę zaczniesz słuchać sesji, w której spotkasz ludzi, którzy wspierają Cię i w ciebie wierzą – po prostu znajdziesz się w takiej przestrzeni, w której jest wiele osób podobnych do Ciebie, osoby dobre, rozwijające się, zauważające dobro, które kochają cię i które wierzą w ciebie.

I jeśli… nie słyszałaś, nie słyszałeś za często “Kocham Cię” i że ktoś w Ciebie wierzy, i że Ci się uda, to może to być bardzo wzruszające przeżycie.

Po praktyce tej medytacji, w fizycznej rzeczywistości, tak na co dzień możesz zauważać ludzi, którzy mogą być dla Ciebie wsparciem… albo dla których Ty możesz być wsparciem. Zauważysz to i Poczujesz.

Przestrzeń

Różnie można nazwać tą przestrzeń: przestrzeń duchowa, pole informacyjne, przestrzeń psychiczna, pole energoinformacyjne…

Nazwy są tutaj wtórne. Chodzi o to, że jako ludzie jesteśmy istotami duchowymi i komunikujemy się nie tylko na poziomie naszych ciał fizycznych, ale również w przestrzeni uczuciowej, mentalnej, duchowej.

Więc za chwilę położysz się, twoje ciało zacznie się odprężać i regenerować na poziomie fizycznym, a twoja świadomość znajdzie się w tej przestrzeni, w której ludzie spotykają się i wspierają budząc swoją wewnętrzną moc, wiarę w siebie i odwagę do realizowania swoich prawdziwych celów, odwagę do bycia sobą.

„Wierzę w Ciebie” – jak korzystać

Z medytacji „Wierzę w Ciebie” możesz korzystać tak często jak chcesz, w dowolnym miejscu i pozycji ciała, ale pierwszy raz polecam w pozycji leżącej, gdy możesz pozwolić sobie na maksymalną wygodę i odprężenie ciała.

Z sesji Wierzę w Ciebie możesz korzystać doraźnie, jednorazowo dla relaksu.

Jeśli chcesz odbudować wiarę w siebie, to korzystaj co dzień przez minimum 3 tygodnie.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w konkretnym temacie, przed medytacją wyraź taką intencję, pragnienie i zostaw to.

Po medytacji, w normalnym życiu nie musisz specjalnie nastawiać się na zauważanie ludzi, którzy są twoim potencjalnym wsparciem, albo dla których ty jesteś wsparciem. Po prostu będziesz to zauważać i będziesz wiedzieć „o co chodzi”.


Zamawiając „Wierzę w Ciebie”

Album jest w wersji z imieniem, a imię jest w formie mianownika.

To idealne nagranie na PREZENT!

Zamawiając – w uwagach do zamówienia wpisz imię do nagrania

Czas realizacji: 5 dni pracujących


@pawelrobertstan #Medytacja „Wierzę w Ciebie” @Paweł Robert #medytacjapersonalizowana #medytacjazimieniem #prekognicjapl #rozwojosobisty #rozwojduchowy #nastawieniedozycia #nastroj #emocje ♬ dźwięk oryginalny – Paweł Robert


Paweł R. Stań


Paweł R. Stań

Autor ponad 300+ medytacji, wizualizacji, afirmacji, które publikuje od 2007r.

Z wykształcenia pedagog, terapeuta zajęciowy, technik elektronik, ojciec trójki dzieci… od ponad 30 lat praktykuje rozwój osobisty i duchowy.


Medytacje, afirmacje mp3 - opinie

 

Refleksje z medytacji Lustro Pieniędzy

Medytacja personalizowana, z imieniem, opinia Imię w nagraniu, Lustro Pieniędzy Wrażenia z medytacji


Samoocena i Emocje

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Afirmacje z Twoim imieniem: Wysoka Samoocena z oddechem Wima Hofa
Deal

Afirmacje z imieniem i oddechem Wima Hofa w temacie Wysokiej Samooceny i Akceptacji Siebie. Czas realizacji do 5 dni pracujących. Nagranie z IMIENIEM.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 25:27 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: zmienny Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2021
 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Wysoka Samoocena i Akceptacja Siebie - Afirmacje Mp3
Deal

Afirmacje Wysokiej Samooceny: 4-tygodniowy program zwiększania poczucia własnej wartości.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 01:52:22 (6 nagrań, wersja dla kobiet + mężczyzn) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 271 MB (3 pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Pokochaj Siebie THETA KAIZEN
Deal

Pokochaj Siebie THETA KAIZEN - z tym albumem przywrócisz Miłość do Siebie, lub zbudujesz ją od podstaw. Medytacja z oddechem. Praca z afirmacjami.

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 64:40 (5 utworów) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 155 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak, wymagane Rok wydania: 2019
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Moc Kobiety
Promocja
"Moc Kobiety" - 1 GODZINNA medytacja, sesja przywracająca Pamięć Twojej Mocy i niwelująca bóle, które chcą, abyś o tym Pamiętała.Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 01:07:57  Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:   164MB (1 plik *.ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart